Switch to mobile version. Augšup

SEB Dzīvības apdrošināšana

SEB Dzīvības apdrošināšana ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām ar ilgāko darbības pieredzi Latvijā. SEB Dzīvības apdrošināšana piedāvā ērtus, mūsdienīgus un klientiem izdevīgus pakalpojumus, nodrošinot apdrošināšanas iespēju pilnvērtīgu izmantošanu dažādās dzīves situācijās.

Lai mūsu klienti varētu būt gandarīti par sadarbību un justos novērtēti, uzņēmumā strādā profesionālu un atsaucīgu darbinieku komanda. Mūsu mērķis ir ilgtermiņa sadarbība ar klientiem. Tāpēc mums ir būtiska atbildīga attieksme visā, ko darām.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.