Mainīt valodu:
Image
Man is playing with his laptop

Video konsultācija

Satieciet mūsu speciālistus tiešsaistē Microsoft Teams platformā īpaši Jums rezervētā laikā. Jūs varat apspriest dažādus Jūs interesējošus jautājumus par finansēm, tostarp aizdevumus, uzkrājumu veidošanas iespējas un apdrošināšanas pakalpojumus. 

Paragraphs

Piesakieties video konsultācijai

  1. Izvēlieties tēmu un aizpildiet pieteikuma formu.
  2. Mēs sazināsimies ar Jums, lai vienotos par piemērotu konsultācijas laiku un citām niansēm.
  3. Norunātajā laikā pievienojieties konsultācijai, izmantojot banneri Jūsu internetbankas sākuma lapā. Gadījumā, ja video konsultāciju izmantosiet, lai kļūtu par mūsu klientu, ielūguma saiti nosūtīsim Jums e-pastā.

Ikdienas finanšu un bankas pakalpojumi

Konsultējieties ar mūsu speciālistiem par dažādiem ikdienā izmantotajiem finanšu un bankas pakalpojumiem, piemēram, pārskaitījumiem, maksājumu kartēm un autentifikācijas rīkiem. Video konsultācijas laikā iespējams arī veikt līgumu grozījumus un mainīt limitus.

Pensija, dzīvības apdrošināšana, ieguldījumi un uzkrājumi

Uzziniet vairāk par Jūsu iespējām izmantot dzīvības apdrošināšanu, veikt ieguldījumus un veidot uzkrājumus, kas ļaus saņemt nodokļa atvieglojumus 20% apmērā no veiktajām iemaksām uzkrājumā.

Mājokļa kredīts

Noskaidrojiet savas iespējas saņemt finansējumu mājokļa iegādei, būvniecībai vai remontam. Konsultācijā iespējams arī veikt līguma grozījumus

Kļūšana par klientu

Ja esat pilngadīgs Latvijas rezidents, Jums vēl nav konta SEB bankā, kā arī neesat politiski nozīmīga persona, Jūs varat izmantot video konsultāciju, lai atvērtu kontu un iegūtu pieeju visam mūsu pakalpojumu klāstam.

Video konsultācijas uzņēmumiem

Atveriet bankas kontu savam uzņēmumam, kā arī vaicājiet mūsu speciālistiem par bankas pakalpojumiem, kas varētu veicināt Jūsu biznesu.

Konta atvēršana bērnam

Ja esat SEB bankas klients un Jums ir piekļuve internetbankai, Jūs varat attālināti atvērt kontu un pasūtīt norēķinu karti savam bērnam

Jums būs nepieciešams

  • Kvalificētais Smart-ID vai eID karte.
  • Web kamera un mikrofons.
  • Ja konsultācijai izmantosiet datoru, vajadzīga jaunākā operētājsistēmas Windows vai MacOS versija, kā arī pārlūkprogramma Explorer 11, Microsoft Edge, Chrome, Firefox vai Safari.
  • Ja izmantosiet planšeti vai tālruni, nepieciešama jaunākā Android vai iOS operētājsistēmas versija, kā arī Microsoft Teams lietotne.
    Lejupielādēt Microsoft Teams priekš iOS vai Android.

Video konsultācijas laikā Jūsu datu drošību garantēs īpaši digitālās identifikācijas un aizsardzības risinājumi.