Mainīt valodu:

Autentifikācijas un pieslēgšanās rīki

Paragraphs

Smart -ID

Ērta un droša bezmaksas mobilā lietotne, kuru izmanto jau vairāk nekā 3 miljoni cilvēku visā Baltijā. Tā ļauj apliecināt savu identitāti, lai pieslēgtos SEB internetbankai, apstiprinātu maksājumus un parakstītu elektroniskos dokumentus.

SEB mobilā lietotne

Izmantojiet SEB mobilās lietotnes PIN kodus vai biometriju, lai pieslēgtos internetbankai, apstiprinātu maksājumus e-veikalos, kā arī veiktu pārskaitījumus mobilajā lietotnē un internetbankā. Šis autentifikācijas veids tiek automātiski piešķirts lietotājiem, kuri kļuvuši par SEB bankas klientiem mobilajā lietotnē, taču tas ir pieejams visiem klientiem.  

Kodu kalkulators

Elektronisks autorizācijas rīks, kas izveido internetbankas piekļuves un autorizācijas kodus. Kodu kalkulatora lietošanai nav nepieciešama piekļuve internetam.

eID karte

eID karte ir personu apliecinošs dokuments, ko iespējams izmantot arī kā autentifikācijas rīku, lai pieslēgtos SEB internetbankai, apstiprinātu maksājumus un parakstītu elektroniskos dokumentus. Tam papildus nepieciešams viedkaršu lasītājs.

eParaksts mobile

eParaksts mobile ir lietotne viedtālruņiem. To var izmantot, lai autentificētos internetbankā un apstiprinātu maksājumus. Ar lietotni iespējams arī elektroniski parakstīt atsevišķus dokumentus.