Mainīt valodu:

Kontaktpersonas

Paragraphs

Ja Jums ir nepieciešama padziļināta informācija vai komentārs par kādu no jautājumiem, kas skar banku un finanšu sektoru, mūsu piedāvātos pakalpojumus vai klientu apkalpošanu, aicinām sazināties ar mūsu ekspertiem:

Lita Juberte

Korporatīvā komunikācija

Lita Juberte-Krūmiņa

Korporatīvās komunikācijas vadītāja

Lita.Juberte-Krumina@seb.lv

+371 25145203

Jelena Novaka

Korporatīvā komunikācija

Jeļena Novaka

Privātpersonu komunikācijas vadītāja

jelena.novaka@seb.lv

+371 29401327

Elina Neimane

Korporatīvā komunikācija

Elīna Neimane

Uzņēmumu komunikācijas vadītāja

elina.neimane@seb.lv

+371 26861570

Kristine Sonmane

Korporatīvā komunikācija

Kristīne Šonmane

Organizācijas attīstības komunikācijas vadītāja

Kristine.Sonmane@seb.lv

+371 26102288

Ieva Tetere

Ieva Tetere

Prezidente, Valdes priekšsēdētāja

ieva.tetere@seb.lv

+371 67779930

A. Latins from SEB

Valūtas un naudas tirgi

Andris Lāriņš

Finanšu tirgus pārvaldes vadītājs

andris.larins@seb.lv

+371 67770202

Dainis Gaspuitis from SEB

Latvijas un pasaules makroekonomika, tirgus un nozaru analīze

Dainis Gašpuitis

Ekonomists

dainis.gaspuitis@seb.lv

+371 26404847

Kristine Lomanovska from SEB

Dzīvības apdrošināšana

Kristīne Lomanovska

SEB Life and Pension Baltic SE valdes locekle

kristine.lomanovska@seb.lv

+371 67079816

Jelena Gavrilova

Līzings

Jeļena Gavrilova

SEB līzinga valdes priekšsēdētāja

Jelena.Gavrilova@seb.lv

+371 28487566

Janis Rozenfelds from SEB

Aktīvu pārvaldīšana, ieguldījumu fondi

Jānis Rozenfelds

SEB Investment Management valdes priekšsēdētājs

janis.rozenfelds@seb.lv

+371 67215460

Dace Ljusa

Privātie pensiju fondi

Dace Ljusa

SEB pensiju fonda valdes priekšsēdētāja

dace.ljusa@seb.lv

+371 67779825

Martins Panke

SEB grupas biznesa pakalpojumu centrs Rīgā un Viļņā

Mārtiņš Panke

SEB Global Services komunikācijas vadītājs

martins.panke@seb.se

+371 27325812