Mainīt valodu:

Kontaktpersonas

Paragraphs

Ja Jums ir nepieciešama padziļināta informācija vai komentārs par kādu no jautājumiem, kas skar banku un finanšu sektoru, mūsu piedāvātos pakalpojumus vai klientu apkalpošanu, aicinām sazināties ar mūsu ekspertiem:

Korporatīvā komunikācija

Anete Igaune

Korporatīvās komunikācijas vadītāja

anete.igaune@seb.lv

Jelena Novaka

Korporatīvā komunikācija

Jeļena Novaka

Privātpersonu komunikācijas vadītāja

jelena.novaka@seb.lv

Elina Neimane

Korporatīvā komunikācija

Elīna Neimane

Uzņēmumu komunikācijas vadītāja

elina.neimane@seb.lv

Kristine Sonmane

Korporatīvā komunikācija

Kristīne Šonmane

Organizācijas attīstības komunikācijas vadītāja

kristine.sonmane@seb.lv

Ieva Tetere

Ieva Tetere

Prezidente, Valdes priekšsēdētāja

ieva.tetere@seb.lv

A. Latins from SEB

Valūtas un naudas tirgi

Andris Lāriņš

Finanšu tirgus pārvaldes vadītājs

andris.larins@seb.lv

Dainis Gaspuitis from SEB

Latvijas un pasaules makroekonomika, tirgus un nozaru analīze

Dainis Gašpuitis

Kristine Lomanovska from SEB

Dzīvības apdrošināšana

Kristīne Lomanovska

SEB Life and Pension Baltic SE valdes locekle

kristine.lomanovska@seb.lv

Jelena Gavrilova

Līzings

Jeļena Gavrilova

SEB līzinga valdes priekšsēdētāja

Jelena.Gavrilova@seb.lv

Janis Rozenfelds from SEB

Aktīvu pārvaldīšana, ieguldījumu fondi

Jānis Rozenfelds

SEB Investment Management valdes priekšsēdētājs

janis.rozenfelds@seb.lv

Martins Panke

SEB grupas biznesa pakalpojumu centrs Rīgā un Viļņā

Mārtiņš Panke

SEB Global Services komunikācijas vadītājs

martins.panke@seb.se