Mainīt valodu:
Image

Roboinvestors – ieguldīšana kļūst vienkārša

Paragraphs

Sāciet ieguldīt jau tagad ar SEB mobilo lietotni. Jebkur un jebkurā laikā.

No idejas līdz ieguldījumu ieteikumam tikai 15 minūtēs

Sāciet ieguldīt kaut no 1 eiro

Finanšu izglītība nav nepieciešama

Kas ir Roboinvestors?

Media
  • Ar Roboinvestoru Jūs varat kļūt par investoru vien 15 minūšu laikā.
  • Sāciet ieguldīt jau no 1 eiro.
  • Iepriekšēja pieredze ieguldīšanā nav nepieciešama.
  • Automatizēts risinājums, kas palīdz sākt ieguldīt ikvienam.
  • Roboinvestors pieejams SEB mobilās lietotnes sadaļā “Ieguldījumi”. Visas darbības notiek mobilajā lietotnē.
  • Ieguldījumu pirkšana un pārdošana bez maksas.
  • Tiek piemērota ikmēneša komisijas maksa atkarībā no Jūsu izvēlētā pakalpojuma (fonda administrēšanas maksa vai portfeļa pārvaldības maksa). Instrumenta pastāvīgā maksa ir iekļauta instrumenta cenā, un Jūs par to maksājat netieši.
  • Roboinvestors sniedz ieteikumu Jums piemērotam ieguldījumu veidam. Sākt investēt varat uzreiz.
  • Roboinvestora piedāvātie risinājumi ņem vērā ilgtspējas aspektus.

Roboinvestora sesijas laikā Jums jāizvēlas viens no ieguldīšanas risinājumiem. Lūk, kā tie atšķiras.

Kritērijs Ieguldījumu fondu ieteikums ETF portfelis
Minimālais ieguldījumu apjoms 1 eiro 50 eiro
Līguma noslēgšana Bez maksas Bez maksas
Pirkšanas un pārdošanas darījumi Bez maksas Bez maksas
Kopējie izdevumi No 1.14% līdz 1.57% gadā. Atkarībā no Jūsu izvēlētā fonda. No 0.90% līdz 0.97% gadā. Atkarībā no Jūsu portfelī esošajiem ETF.
Piemērs Piemēram, par katriem ieguldītajiem 100 eiro gada izmaksas un komisijas maksa būs aptuveni no 1.14 eiro līdz 1.57 eiro. Piemēram, par katriem ieguldītajiem 100 eiro gada izmaksas un komisijas maksa būs aptuveni no 0.90 līdz 0.97 eiro.

Uzzināt vairāk par ETF portfeli

Biežāk uzdotie jautājumi

SEB Roboinvestors ir automatizēts risinājums ieguldīšanai. Balstoties uz Jūsu sniegto informāciju un atbildēm, mēs piedāvāsim Jums piemērotu ieteikumu investīciju veikšanai. Turklāt Roboinvestors ļauj ērti uzstādīt ar ieguldīšanu saistītos darījumus, palīdzot Jums ideju par investēšanu pārvērst realitātē.

Roboinvestora izmantošanai paredzētie ieguldījumu konti visbiežāk maksā mazāk nekā tradicionālo investīciju konsultantu pakalpojumi. Šiem kontiem parasti arī nenosaka minimālo konta atlikumu. SEB Roboinvestors piedāvā Jums personalizētus ieguldījumus, lai sasniegtu Jūsu investīciju mērķus.

Ikviens, kuram ir vismaz 18 gadu un vēlme sākt ieguldīt. Roboinvestors ir jo īpaši piemērots, ja vēlaties sākt ceļu ieguldījumu pasaulē, taču nezināt ar ko sākt. Risinājums ir pieejams tikai privātpersonām.

Pēc ETF portfeļa izveidošanas SEB mobilajā lietotnē būs pieejamas plašas iespējas portfeļa pārvaldībai. Atverot lietotnes sadaļu "Ieguldījumi" un izvēloties Jūsu ETF portfeli, varēsiet veikt papildu ieguldījumus, izmaksāt naudas līdzekļus, koriģēt regulārā ieguldījuma summu, kā arī atjaunināt ieguldītāja datus. Ja nepieciešams, varat arī izbeigt pakalpojuma līgumu, kas nozīmētu visu vērtspapīru pārdošanu un portfeļa kontu slēgšanu.

Jā, Jūs varat izmantot Roboinvestoru, lai uzstādītu vairākus ieguldījumus. Šis ir īpaši piemērots risinājums, ja Jums ir vairāki finanšu mērķi, ko vēlaties sasniegt ar ieguldīšanas palīdzību.

Ja izmantojat ETF portfeļa pārvaldības pakalpojumu, Jums jāiesniedz izbeigšanas pieprasījums SEB mobilajā lietotnē. To varat izdarīt sadaļā “Ieguldījumi", izvēloties attiecīgo vērtspapīru kontu un nospiežot "Pārtraukt pakalpojumu".

Ja ieguldāt SEB fondos atbilstoši Roboinvestora sniegtajam ieteikumam, Jums ir jāpārdod savi ieguldījumi un jāpārtrauc regulārais maksājums fondā. Abas darbības var veikt, izmantojot internetbanku. Ja nepieciešams slēgt konkrētu vērtspapīru kontu, lūdzu, iesniedziet slēgšanas pieprasījumu internetbankā. To var izdarīt tikai tad, ja visi vērtspapīri ir pārdoti.

Ja ieguldījumiem izmantojat ieguldījumu kontu, nodoklis ir jāmaksā tikai tad, ja no šī konta izņemtā naudas summa pārsniedz tajā iemaksāto summu. Ja ieguldījumiem izmantojat norēķinu kontu un guvāt peļņu no ieguldīšanas – jāmaksā kapitāla pieauguma nodoklis.

Plašāka informācija pieejama mūsu sagatavotajā atbalsta materiālā

Lejupielādējiet SEB mobilo lietotni un izmēģiniet Roboinvestoru