Mainīt valodu:
Image
Young man standing in front of a curtain

Stabils pamats
apvienojumā ar
mūsdienīgu pieeju

Paragraphs

SEB ir viens no lielākajiem darba devējiem Baltijas valstīs - pie mums strādā vairāk nekā 1 400 produktu attīstības un tehnoloģiju jomas ekspertu. Mūsu dzinējspēks ir sadarbība, vēlme mainīties un pilnveidoties. Mēs augstu vērtējam veselīgu līdzsvaru starp stabilu, bet aizraujošu darbu un personīgo dzīvi ar iespēju izvēlēties hibrīddarbu. Ja vēlaties piedalīties nākotnes bankas veidošanā – mūsu durvis ir atvērtas!

SEB banka

SEB nav tikai banka. Mēs esam progresīvu tehnoloģiju uzņēmums - mums ir vairāk nekā 200 lietojumprogrammu, kurās visus mūsu produktus, biznesa procesus un kanālus rada un uztur produktu attīstības komanda. Lai izveidotu jaunus risinājumus, komandā strādā dažādu lomu eksperti - produktu īpašnieki, biznesa izstrādātāji, projektu vadītāji, analītiķi, programmatūras izstrādātāji, testētāji. Ja pievienosieties mūsu produktu izstrādes un tehnoloģiju komandai, jums būs iespēja ietekmēt un virzīt nākotnes risinājumus. Šeit ir iespēja strādāt banku nozares centrā. Ne tikai no Rīgas.

„Java“, „OpenShift“, „Docker“, „Kubernetes“, „Angular“, „Swift“ ir „Container Security“, API – ar ko jūs gribētu strādāt?

Uzzināt vairāk

Apskatīt vakances

SEB Biznesa centrs

SEB Biznesa centrs Rīgā nodrošina pasaules līmeņa finanšu pakalpojumus SEB grupas klientiem un biznesa struktūrvienībām visa pasaulē, lai kopīgi kļūtu par efektivitātes un inovāciju līderi banku nozarē.

SEB Biznesa centros Rīgā un Viļņā strādā vairāk nekā 700 IT jomas profesionāļi - programmētāji, datu inženieri, datu analītiķi u. c., un mūsu uzdevums ir gan jaunu sistēmu un funkciju izstrāde, gan arī esošās infrastruktūras uzturēšana.

Skandināvijas un Eiropas Savienības valstis, Ķīna, Singapūra, Apvienotā Karaliste – ar kādiem starptautiskiem finanšu tirgiem jūs vēlaties strādāt?

Uzzināt vairāk

Pieteikties darbam SEB Global Services

Paplašiniet savas zināšanas ar starptautisku pieredzi

SEB nav tikai banka ar IT sistēmām. Mēs esam inovācijās balstīts progresīvas attīstības un tehnoloģiju uzņēmums. Šeit paveras plašas tehnoloģiju un produktu izstrādes karjeras iespējas.

Ja vēlaties būt soli priekšā, piesakieties darba sludinājumiem.

Media
Media

Iepazīsties ar saviem nākamajiem kolēģiem

Kornelijus Pacevičius


“Programmatūras izstrādātāja darbs – ceļš uz nākotnes iespējām un risinājumiem.”

Kornelijus Pacevičius ir programmatūras izstrādātājs, kurš bankā vispirms nonāca kā praktikants un kopš pagājušā gada ir SEB darbinieks. Kornelijus visvairāk iedvesmo apziņa, ka viņa komandas veidotie risinājumi sniedz jaunas iespējas bankas klientiem un būtiski atvieglo darbu viņa kolēģiem bankā.

Uzzināt vairāk


"Jāteic, ka pirmā vakance, uz kuru pieteicos, nebija tā, kur strādāju šobrīd."

"Ziniet, kā dažreiz saka — pasaule sadodas rokās un lietas notiek? Tā notika arī ar mani — brīdī, kad pieteicos, parādījās vēl viena vakance, kas daudz labāk atbilda manām vēlmēm un pieredzei. Tā es nokļuvu šeit, un tagad, pēc pirmā nostrādātā gada, varu teikt, ka esmu savā vietā." - saka Zane Štrausa.

Learn more

"SEB Tech" blogs

Iepazīstieties ar SEB tehnoloģiju niansēm. Šajā emuārā lasiet par to, pie kā mūsu eksperti strādā dažādās tehnoloģiju jomās.

SEB sarunas par tehnoloģijām

Podkāsts

LinkedIn vebināri

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir jautājumi par aktuālajām vakancēm vai darbinieku atlases procesu, sazinieties ar mums e-pastā.

cv@seb.lv

Sekojiet mums

Mēs esam atvērti un komunikabli, lai jebkurš interesents varētu novērtēt, kā ir strādāt mūsu uzņēmumā. Sekojiet mums LinkedIn, Facebook un Instagram.