Switch to mobile version. Augšup

Kopā mēs spējam aptvert plašāku iespēju pasauli

Ar korporatīvajiem klientiem, finanšu institūcijām un starptautiskajiem klientiem ikdienā strādā mūsu klientu apkalpošanas komanda, sniedzot finanšu konsultācijas un nodrošinot individuālus produktus un risinājumus dažādu nozaru pārstāvjiem.

Mēs apzināmies, ka uzticēšanās, savstarpēja cieņa un profesionalitāte ir galvenie priekšnosacījumi veiksmīgai sadarbībai, kuras centrā ir klienta intereses.

 • Ekonomiskā vide - 27.11.2020

  Otrais vilnis, vakcīna un Baidens – kas sagaidāms ekonomikā

  Otrais vilnis, vakcīna un Baidens – kas sagaidāms ekonomikā

  Lai gan ekonomika 3. ceturknsī strauji atveseļojās no pirmā vīrusa uzliesmojuma, otrais Covid-19 vilnis kļūst arvien postošāks. Kas turpmāk gaidāms Latvijas un pasaules ekonomikā, kādu lomu spēlēs jaunievēlētais ASV prezidents, un kā notikumus ietekmēs vakcīnas parādīšanās? Ieskatāmies jaunākajā SEB Nordic Outlook.

  Lasīt vairāk

 • Ekonomiskā vide - 23.11.2020

  Kā Covid-19 otrais vilnis ietekmēs darba tirgu

  Kā Covid-19 otrais vilnis ietekmēs darba tirgu

  Covid-19 otrais vilnis un valstī ieviestie ierobežojumi turpmākajos mēnešos nesīs dažādus izaicinājumus darba tirgum. Daudzās nozarēs saruks nostrādāto stundu skaits, taču bezdarbnieku skaita pieaugums lielā mērā būs atkarīgs no atbalsta pasākumu vēriena un efektivitātes.

  Lasīt vairāk

 • Ekonomiskā vide - 19.11.2020

  Ieva Tetere: Banku iespējas finansēt pārsniedz uzņēmēju vēlmi aizņemties

  Ieva Tetere: Banku iespējas finansēt pārsniedz uzņēmēju vēlmi aizņemties

  Baltijas valstīs strādājošās bankas ir izveidojušas spēcīgu kapitālu, taču tas netiek pilnībā izmantots, jo piesardzīgi ir gan uzņēmēji, gan bankas. Par finanšu sektora pozīciju, nepilnībām sadarbībā ar dažādiem uzņēmumu segmentiem, kā arī par banku nozīmi zaļā kursa īstenošanā Rīgas Ekonomikas augstskolas (SSE Riga) diskusijā “Meklējot jaunu izaugsmi” sprieda SEB bankas valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere.

  Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.