Switch to mobile version. Augšup

Šobrīd klientus filiālēs apkalpojam tikai ar iepriekšēju pieteikšanos

Lasīt vairāk

Rūpējoties par bankas darbinieku un apmeklētāju veselību, šobrīd visās SEB bankas filiālēs pakalpojumus klātienē var saņemt tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Pirms pieteikties, lūdzam noskaidrot, vai nepieciešamos pakalpojumus var saņemt attālināti.

Iespēja attālināti pieteikt apmeklējumu +371 2666 8777. Aicinām zvanīt šādos darba laikos:

 • Privātpersonām: darbdienās 08.00 - 21.00, brīvdienās 10.00 - 18.00
 • Uzņēmumiem: darbdienās 08.30 - 18.00

Infotelpas raksti uzņēmējiem

 
 • Kā sociālos medijus izmantot uzņēmuma labā

  Kā sociālos medijus izmantot uzņēmuma labā

  Lai uzņēmums gūtu panākumus sociālajos medijos, jāizprot zīmola balss, jāizvēlas piemērotākais medijs un radoši jāpieiet satura radīšanai. Par to, kā uzņēmumiem neapmaldīties sociālo tīmekļa vietņu džungļos, piesaistīt auditoriju un noturēt tās uzmanību, stāsta SEB bankas Digitālā mārketinga vadītājs Andrejs Saldavs.

  Lasīt vairāk

 • Smalkais muslis: sociālo tīklu loma zīmola atpazīstamībā

  Smalkais muslis: sociālo tīklu loma zīmola atpazīstamībā

  Pat pasaulē labāko produktu būs ārkārtīgi grūti pārdot, ja to proaktīvi nereklamēs ar sociālo tīklu platformu starpniecību. Uzņēmuma “Smalkais muslis” radītājas Ieva Biķe un Ilze Kalāce-Bērziņa atklāj sava zīmola veiksmes stāstu sociālajos tīklos – no pārdesmit sekotājiem līdz iztukšotiem veikalu plauktiem.

  Lasīt vairāk

 • Influenceru mārketings – kā efektīvi un pareizi izmantot blogerus

  Influenceru mārketings – kā efektīvi un pareizi izmantot blogerus

  Vai un kad uzņēmumam nepieciešams influenceru mārketings, kā atrast piemērotāko blogeri, izveidot veiksmīgu sadarbību un izvērtēt tās sniegumu – uz šiem jautājumiem atbildes palīdz atrast blogere Anete Ozoliņa.

  Lasīt vairāk

Jaunumi  |   Arhīvs

 
 • Jaunumi - 12.05.2020

  Uzņēmēju prioritātes tuvākajam laikam būs personāla politikas maiņa un atbalsta programmas

  Lai arī kopš ārkārtas situācijas izsludināšanas teju 70% SEB bankas aptaujāto uzņēmumu darbību Covid-19 izplatība ir ietekmējusi negatīvi – ir samazinājies to apgrozījums vai darbība ir pilnībā pārtraukta. Vienlaikus ir daļa uzņēmēju, kuri ir spējuši ne vien saglabāt apgrozījumu esošajā līmenī, bet pat to palielināt. Kā liecina SEB bankas veiktā aptauja, uzņēmēju prioritātes tuvākajam laikam būs personāla politikas maiņa, kā arī uzņēmumu atbalsta programmas*.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 11.05.2020

  Ar SEB bankas finansējumu “Virši” turpinās CNG infrastruktūras attīstību Latvijā

  SEB banka ir izsniegusi finansējumu lielākajam pašmāju degvielas tirgotājam “Virši” 5 miljoni eiro apmērā, ko plānots ieguldīt CNG jeb saspiestās dabasgāzes staciju infrastruktūras attīstībā, kā arī degvielas uzpildes staciju (DUS) tīkla tālākai paplašināšanai.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 11.05.2020

  Ierobežojumi klātienes apmeklējumiem bankas filiālēs saglabāsies līdz 12. jūnijam

  Turpinot ievērot piesardzības pasākumus un rūpēties par bankas darbinieku un apmeklētāju veselību, ierobežojumi klātienes apmeklējumiem SEB bankas filiālēs saglabāsies līdz 12. jūnijam. Pakalpojumus klātienē, kā tas jau ir spēkā no 19. marta, klienti var saņemt tikai ar iepriekšēju pieteikšanos un tikai tad, ja nepieciešamais pakalpojums nav pieejams attālināti. SEB internetbanka, mobilā lietotne, maksājumi ar norēķinu kartēm un bankomāti turpina strādāt kā ierasts. Savukārt pārrunāt jautājumus par kredītiem un uzkrājumiem ir iespējams video konsultācijās.

  Lasīt vairāk

Paziņojumi  |   Arhīvs

 

 

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.