Switch to mobile version. Augšup

 • Video konsultācijas iespējas

  Video konsultācijas laikā pārrunājiet finansēšanas iespējas vai uzziniet, kā internetbankā mainīt darījumu limitus un veikt citas darbības.

  Lasīt vairāk

 • Jauna tehnika jaunai ražai

  Piedāvājam iegādāties jaunu vai lietotu lauksaimniecības tehniku gan līzingā, gan izmantojot kredītu. Īpaši nosacījumi spēkā līdz 31.maijam.

  Lasīt vairāk

 • Pamodiniet sevī uzņēmēju

  Iespējams, līdz Jūsu idejas īstenošanai Jums pietrūkst vien iedvesmojoša atziņa no kāda, kurš bijis līdzīgā situācijā. Ieskatieties aAkadēmijā, lai uzzinātu, ko par savu pieredzi saka tie uzņēmēji, kuru idejas jau sevi pierādījušas praksē.

  Lasīt vairāk

Infotelpas raksti uzņēmējiem

 
 • Kā Baltijas valstīm piesaistīt fintech uzņēmumus

  Kā Baltijas valstīm piesaistīt fintech uzņēmumus

  Finanšu tehnoloģiju – fintech – uzņēmumi visā Eiropā arvien vairāk interesējas par banku nozari. Pateicoties banku tirgus regulējumu mīkstinošām likuma izmaiņām fintech uzņēmumiem tagad ir lielākas iespējas izstrādāt banku klientiem vairāk personalizētus un inovatīvus piedāvājumus, lai atvieglotu viņiem maksājumu veikšanas kārtību.

  Lasīt vairāk

 • Blēži var izkrāpt naudu pat rēķinu samaksas laikā

  Blēži var izkrāpt naudu pat rēķinu samaksas laikā

  Kibernoziedznieki pilnveido savas prasmes un naudu no uzņēmumiem vai iedzīvotājiem var izvilināt pat pilnīgi ierastu darbību laikā. Piemēram, ja rīkosieties neuzmanīgi, maksājot rēķinus par pakalpojumiem vai precēm, patiesībā varat papildināt krāpnieku kontus.

  Lasīt vairāk

 • Uzņēmumu maksājumi kļuvuši vēl ērtāki

  Uzņēmumu maksājumi kļuvuši vēl ērtāki

  Jau kādu laiku arī uzņēmumiem pieejama SEB bankas mobilā lietotne, ko līdz šim varēja izmantot tikai privātpersonas. Tas nozīmē, ka steidzamus maksājumus uzņēmēji tagad var apstiprināt maksimāli ātri ar pāris vienkāršām darbībām. Nepieciešamības gadījumā, izmantojot lietotni, uzņēmuma maksājumus var arī izveidot.

  Lasīt vairāk

Jaunumi  |   Arhīvs

 

Paziņojumi  |   Arhīvs

 

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.