Switch to mobile version. Augšup

Uzmanību! Šobrīd tiek izplatīti krāpnieciski e-pasti un īsziņas (SMS) SEB bankas vārdā ar aicinājumu atvērt saiti un internetbankas vietnei līdzīgā lapā veikt pieslēgumu ar Smart-ID.

Aicinām šos epastus nekavējoties izdzēst, nekādā gadījumā neatvērt epasta saiti un neievadīt Jūsu paroles, jo tas ir krāpšanas mēģinājums ar mērķi iegūt klientu informāciju. Atgādinām, ka SEB banka šādus epastus nekādos apstākļos nesūtītu saviem klientiem. Jebkuras ziņas ar šāda veida lūgumiem ir uzskatāmas par krāpniecības mēģinājumiem. Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar SEB bankas Klientu centru pa tālruni 26668777 vai epastu .

Infotelpas raksti uzņēmējiem

 

Jaunumi  |   Arhīvs

 

Paziņojumi  |   Arhīvs

 

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.