Switch to mobile version. Augšup

Šobrīd klientus filiālēs apkalpojam tikai ar iepriekšēju pieteikšanos

Lasīt vairāk

Šobrīd SEB bankas filiālēs, turpinot ievērot piesardzības pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, pakalpojumus klātienē var saņemt tikai ar iepriekšēju pieteiksanos: seb.lv//tiksanas-rezervacija. Pirms pieteikties, lūdzam noskaidrot, vai nepieciešamos pakalpojumus var saņemt attālināti.

Infotelpas raksti uzņēmējiem

 

Jaunumi  |   Arhīvs

 
 • Jaunumi - 07.04.2021

  Apstiprinātas izmaiņas SEB bankas valdes sastāvā Latvijā

  No 7. aprīļa izmaiņas SEB bankas valdes sastāvā – SEB bankas Kreditēšanas pārvaldes vadītājs Māris Larionovs pievienosies bankas valdei un uzņemsies atbildību par AML un darbības atbilstības jomu. Savukārt līdzšinējais atbildīgais par šo jomu, valdes loceklis Kārlis Danēvičs, turpmāk vadīs kredītu un risku kontroles jomu. Jauno valdes sastāvu apstiprinājusi Eiropas Centrālā banka un SEB bankas Padome.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 07.04.2021

  Palielinājusies iedzīvotāju uzticība Latvijas pensiju sistēmai

  Iedzīvotāju uzticība Latvijas pensiju sistēmai pēdējo divu gadu laikā pieaugusi par deviņiem procentpunktiem, liecina jaunākās SEB Pensijas gatavības indeksa* dati. Vienlaikus par 13 procentpunktiem pieaugušas arī iedzīvotāju zināšanas par to, kā veidojas pensija un cik liela tā būs.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 26.03.2021

  Aptauja: digitālie risinājumi šogad būtiski tikai 12% Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu

  Neraugoties uz tradicionālās uzņēmējdarbības formu maiņu un pārliecinošo e-komercijas pieaugumu, kā liecina SEB bankas veiktās aptaujas dati, kopumā tikai 12% Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu tuvākā  gada laikā plāno automatizēt administratīvos un ražošanas procesus vai izmantot digitālos pārdošanas kanālus.

  Lasīt vairāk

Paziņojumi  |   Arhīvs

 
 • Paziņojumi - 07.04.2021

  Grozījumi Norēķinu karšu noteikumos Fiziskām personām

  2021. gada 7. jūnijā stājas spēkā grozījumi SEB bankas norēķinu karšu noteikumos Fiziskām personām.

  Lasīt vairāk

 • Paziņojumi - 29.03.2021

  Grozījumi SEB bankas Vērtspapīru konta līguma noteikumos

  2021. gada 29. aprīlī stājas spēkā grozījumi SEB bankas Vērtspapīru konta līguma noteikumos.

  Lasīt vairāk

 • Paziņojumi - 18.03.2021

  Svarīga informācija par pabalstu 200 eiro apmērā

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) aprīlī izmaksās vienreizēju pabalstu 200 eiro apmērā Latvijā dzīvojošām personām, kuras laikposmā no 2021. gada 1. marta līdz ārkārtējās situācijas beigām saņem pensiju vai dažādus pabalstus. Vienreizējo pabalstu VSAA izmaksās 2021. gada aprīlī, piegādājot bez maksas dzīvesvietā vai  pārskaitot uz kredītiestādes vai pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontu, kurā tiek ieskaitīta pensija, atlīdzība vai pabalsts. Klientiem, kuriem bankā ir tikai norēķinu konts (nav kartes un nav internetbankas), kā arī tiem, kuriem ir neizpildītas saistības, savlaicīgi jārīkojas, lai šo valsts atbalstu varētu izmantot. Aicinām iepazīties ar būtiskākajiem jautājumiem.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.