Switch to mobile version. Augšup

Infotelpas raksti uzņēmējiem

 
 • Video: Jauna produkta radīšana soli pa solim

  Video: Jauna produkta radīšana soli pa solim

  No produkta idejas līdz tā veiksmīgai ieviešanai tirgū ir ejams tāls un izaicinājumu pilns ceļš. Uzņēmējs un biznesa treneris Dāvids Štēbelis izskaidro galvenos šī ceļa pieturas punktus, kā arī sniedz vērtīgus padomus, kas jāievēro katrā no tiem.

  Lasīt vairāk

 • Video: Kā ar finanšu modeli novērst izaugsmes nestos riskus

  Video: Kā ar finanšu modeli novērst izaugsmes nestos riskus

  Strauja izaugsme šķiet vilinoša jebkuram uzņēmumam. Tomēr gana rūpīgi nepieejot iespējamo attīstības scenāriju un sagaidāmo risku izvērtēšanai, pārlieku strauja izaugsme uzņēmumam var izrādīties bīstama. Finanšu modelēšanas eksperts Andrejs Grigoļunovičs sniedz padomus, kā efektīvi modelēt uzņēmuma nākotni.

  Lasīt vairāk

 • Video: Kā ar dizaina domāšanu pilnveidot produktus

  Video: Kā ar dizaina domāšanu pilnveidot produktus

  Produkti un pakalpojumi ir punkts, kurā klienti mijiedarbojas ar uzņēmumu. Izmantojot dizaina domāšanas iespējas, uzņēmumi spēj ne tikai audzēt peļņas rādītājus, bet pat kļūt par savas jomas līderiem. Digitālo pakalpojumu dizainers Raitis Linde sniedz padomus, kā efektīvi izmantot dizaina domāšanu.

  Lasīt vairāk

Jaunumi  |   Arhīvs

 
 • Jaunumi - 26.02.2020

  Smart-ID lietotāji identitāti turpmāk varēs pierādīt arī ar biometriskajiem datiem

  Līdz šim vairākas darbības ar Smart-ID, tostarp izveidot kvalificēto kontu, bija iespējams veikt tikai, pierādot personas identitāti ar elektronisko parakstu vai fiziski ierodoties bankas filiālē. Tagad to var izdarīt attālināti, ja iepriekš jau ir izmantots Smart-ID konts. Lietotājam ir nepieciešams tikai dokuments, kur iestrādāti biometriskie personas dati.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 12.02.2020

  2019. gadā mājokļa kredītu portfelis pieaudzis par 7%

  2019. gadā SEB banka iedzīvotājiem mājokļa iegādei vai remontam izsniegusi vairāk nekā 2500 aizdevumus par kopējo summu 146 miljoni eiro, kas ir par 7% vairāk nekā 2018. gadā. Puse no izsniegtajiem kredītiem ir aizdevumi ar Altum atbalsta programmu ģimenēm vai jaunajiem speciālistiem. Teju 70% no visiem mājokļa kredītu līgumiem noformēti attālināti, izmantojot digitālās parakstīšanas iespējas internetbankā.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 07.02.2020

  Jonas Alstroms apstiprināts par SEB Baltijas divīzijas vadītāju

  Jonas Alstroms pievienojās SEB Grupai 2005. gadā no investīciju kompānijas Investor AB, kas ir lielākais SEB Grupas akcionārs, un kopš tā laika ir bijis vairākās stratēģiskās un vadības pozīcijās dažādās SEB Grupas struktūrvienībās. Jonas Alstroms ir bijis SEB Grupas Stratēģijas biroja vadītājs, ieņemot nozīmīgu lomu SEB Grupas biznesa plāna radīšanā un realizēšanā. 2018. gadā Jonas Alstroms uzņēmās finanšu direktora lomu SEB Baltijas divīzijā.

  Lasīt vairāk

Paziņojumi  |   Arhīvs

 
 • Paziņojumi - 21.02.2020

  Līdz 27. februārim jāaktivizē no jauna saņemtās Jelgavas kartes

  SEB bankas klienti, kuri tehnisku iemeslu dēļ nevarēja veikt norēķinus par braucienu pilsētas sabiedriskajā transportā ar Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karti vai skolēnu apliecību un ir saņēmuši jaunu karti, aicināti nekavēties ar tās aktivizēšanu un izdarīt to līdz 27. februārim.

  Lasīt vairāk

 • Paziņojumi - 18.02.2020

  Autentificējoties darbam internetbankā ar Smart-ID, būs jāievada arī personas kods

  Turpmāk klientiem – gan privātpersonām, gan juridiskajām personām, kuri kā autorizācijas līdzekli izmanto Smart-ID, lai pieslēgtos internetbankai, būs jāievada ne tikai lietotāja numurs, kā līdz šim, bet arī savs personas kods. Šāda prasība tiek ieviesta visās trīs Baltijas valstīs, lai nodrošinātu papildu drošību un mazinātu krāpnieciska rakstura situāciju risku.

  Lasīt vairāk

 • Paziņojumi - 12.02.2020

  Daļa Jelgavas pilsētas iedzīvotāja kartes īpašnieku saņems jaunu karti

  Tie SEB bankas klienti, kuri kopš februāra sākuma tehnisku iemeslu dēļ nevar veikt norēķinus par braucienu pilsētas sabiedriskajā transportā ar Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karti, saņems jaunu karti. To izgatavošana notiek pakāpeniski, un kā pirmās banka izgatavo tās Jelgavas iedzīvotāja kartes, kas tiek izmantotas, lai saņemtu arī atvieglojumus braucienam pilsētas autobusos. Plānots, ka daļa iedzīvotāju atjaunotās kartes bez maksas varēs saņemt jau šonedēļ.

  Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.