Switch to mobile version. Augšup

Konti

Ja esat jauns uzņēmējs vai, ja Jums jau ir stabils uzņēmums, piedāvājam atvērt norēķinu kontu un izmantot tā iespējas.

Ērtākiem ikdienas finanšu darījumiem aicinām izvēlēties Jums piemērotāko Uzņēmēja komplektu. Lasīt vairāk par Uzņēmēja komplektu

 • Norēķinu konts

  Norēķinu konts

  Norēķinu konts ir pamatpakalpojums sadarbības uzsākšanai ar banku. Tas sniedz plašas iespējas vairāku finanšu pakalpojumu priekšrocību izmantošanai: veikt maksājumus, saņemt pārskatus par veiktajiem darījumiem, pievienot papildu valūtas, veikt norēķinus no viena konta vairāk nekā 20 dažādās valūtās, piesaistīt maksājumu kartes, izmantot iemaksas/ izmaksas bankomātus skaidras naudas darījumiem u.c.

  Lasīt vairāk

 • Darījuma konts

  Darījuma konts

  Darījuma konts ir paredzēts pirkšanas un pārdošanas darījuma drošībai, piemēram, pērkot vai pārdodot nekustamo īpašumu, automašīnu vai jebkuru citu īpašumu. Darījuma konts sniedz drošības garantiju kā pircējam, tā pārdevējam, jo banka izmaksās naudu tikai tad, kad darījums būs reāli noticis un īpašuma dokumenti noformēti.

  Lasīt vairāk

 • Vērtspapīru konts

  Vērtspapīru konts

  Ja Jums ir investīciju ieceres un vēlme gūt lielāku peļņu no saviem ieguldījumiem, atveriet vērtspapīru kontu SEB bankā, kur glabāt vērtspapīrus un veikt darījumus ar tiem.

  Lasīt vairāk

 • Multivalūtu konts

  Multivalūtu konts

  Ja veicat darījumus vairākās valūtās, aicinām izmantot multivalūtu norēķinu kontu. Internetbankā Jūs varat pievienot papildu valūtas jau esošam kontam vai atvērt jaunu norēķinu kontu.

  Lasīt vairāk

 • Pagaidu norēķinu konts

  Pagaidu norēķinu konts

  Ja Jūs vēl tikai dibināt savu uzņēmumu, piedāvājam iespēju atvērt pagaidu Norēķinu kontu un ieskaitīt tajā uzņēmuma reģistrācijai nepieciešamos līdzekļus. Tas iespējams gan attālināti, gan jebkurā SEB bankas filiālē. Pēc uzņēmuma reģistrācijas Uzņēmumu reģistrā,  norēķinu konta pagaidu statusu varēsiet mainīt.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.