Mainīt valodu:
Image
Woman is sitting at a table in the twilight

Internetbanka uzņēmumiem

 • Pielāgojas dažādām ierīcēm
 • Personalizēta sākumlapa
 • Multivalūtu konta iespēja
 • Viedā maksājumu forma
Paragraphs
Internetbankas priekšrocības
 • Internetbankā Jūs varat veikt finanšu darījumus un iegūt informāciju par uzņēmuma naudas plūsmu jebkurā diennakts laikā un vietā, kur pieejams internets.
 • Internetbanku iespējams savietot ar grāmatvedības sistēmām, kas atvieglos Jūsu uzņēmuma ikdienas norēķinus. No uzņēmuma grāmatvedības programmas Jūs varat, piemēram, importēt sagatavotos maksājumus internetbankā, savukārt internetbankā pieejamos kontu pārskatus saglabāt vēlamajā formātā un turpmāk izmantot savā grāmatvedības programmā.
 • Uzņēmuma vadītāji var noteikt, kuri darbinieki un kādā apmērā drīkst rīkoties ar uzņēmuma kontiem, kā arī noteikt informācijas pieejamību katram lietotājam, atļautos darījumus un to limitus.
Noderīgi

Kā ērti veikt maksājumu failu eksportu/importu

Jūs varat importēt maksājumu uzdevumus ISO, XML (FIDAVISTa), TXT un CSV faila formātos.

Lasīt vairāk

Naudas gaidīšanas funkcija

Kad kontā trūkst līdzekļu maksājuma veikšanai, iespējams likt internetbankai gaidīt, kamēr kontā pieejamie līdzekļi būs pietiekami. Internetbankā maksājumu automātiski mēģināsim izpildīt līdz pat trim dienām no maksājuma uzdevuma sagatavošanas. Izņēmums ir zibmaksājumi, kuri automātiski var tikt izpildīti līdz dienas beigām.

Internetbankas administrators

Kļūstot par sava uzņēmuma internetbankas administratoru, Jūs varat patstāvīgi mainīt internetbankas uzstādījumus jebkurā brīdī, nesazinoties ar banku, nepildot atsevišķas iesniegumu formas, kā arī ietaupot uzņēmuma līdzekļus, jo par administratora veiktajām izmaiņām internetbankā, netiks piemērota komisijas maksa. Lai pieslēgtu administratora tiesības, aicinām sazināties ar savu darījumu vadītāju.

Pārbaudīt administratora tiesības var internetbankas sadaļā Citi/ Uzstādījumi – Lietotāju administrēšana. Ja poga “Mainīt lietotāja tiesības” ir aktīva, viņš ir administrators.

SEB internetbankas uzņēmumiem lietošanas instrukcija (PDF)

Administratora tiesības

 • pievienot jaunus internetbankas lietotājus un dzēst esošos
 • noteikt un ierobežot lietotāju tiesības
 • noteikt un mainīt dienas un mēneša pārskatījumu limitus
 • pieslēgt pakalpojumus un veikt citas darbības

 

Papildu drošībai

Tāpat uzņēmumā iespējams nodrošināt četru acu principu administratora darbībām, nodefinējot divus vai vairāk administratorus un nosakot, ka jebkuras viņu veiktās izmaiņas internetbankā stāsies spēkā tikai pēc papildu apstiprināšanas no otra administratora puses.

Autorizācijas rīki

Smart-ID

Smart-ID ir droša bezmaksas mobilā lietotne, ar kuras palīdzību Jūs varat lietot internetbanku un veikt maksājumus savā viedtālrunī vai planšetdatorā.

Drošība

SEB banka ar rūpību izturas pret personas datu aizsardzību, tādēļ aicinām veikt datņu šifrēšanu gadījumos, kad no Jūsu puses iesūtītais pielikums satur personu datus.

Kā lietot datu apmaiņu rīku

Cenrādis un noteikumi

Lai parakstītu internetbankas līgumu, lūdzu, piesakieties video konsultācijai vai apmeklējiet tuvāko SEB bankas filiāli.

Līguma noteikumi un citi dokumenti

Pakalpojums Cena
Pieslēgšana sistēmai Bez maksas
Apkalpošana mēnesī  Bez maksas
Izmaiņu veikšana internetbankas līgumā (veic administrators) Bez maksas
Izmaiņu veikšana internetbankas līgumā (veic bankas darbinieks)1 10.00 EUR
Smart-ID pirmreizēja pieslēgšana filiālē Bez maksas
Smart-ID atkārtota pieslēgšana filiālē 4.13 EUR (plus PVN 0.87 EUR)
Kodu kalkulators izsniegšana, aizvietošana 9.00 EUR
Kodu kalkulatora nosūtīšana pa pastu pēc klienta pieprasījuma Latvijas ietvaros 15.00 EUR (plus PVN 3.15 EUR)
Kodu kalkulatora piegāde uz ārvalstīm ar kurjerpastu pēc klienta pieprasījuma Pēc vienošanās, min. 30.00 EUR (plus PVN 6.30 EUR)
Baltic Online pieslēgšana 15.00 EUR
Baltic Online apkalpošanas maksa mēnesī:
 • viena valsts (Igaunija vai Lietuva)
10.00 EUR
 • divas valstis (Igaunija un Lietuva)
15.00 EUR
Izmaiņu veikšana Baltic Online 10.00 EUR

Lai mainītu operāciju limitus, lūdzu, aizpildiet iesniegumu Internetbankas sadaļā Pieteikumi vai dodieties uz tuvāko SEB bankas filiāli.


 
1 Piemēro gadījumos, kad bankas darbinieks filiālē, video konsultācijā vai kādā citā veidā veic izmaiņas, kuras internetbankas administrators varēja izdarīt attālināti.