Switch to mobile version. Augšup

Tirdzniecības finansēšana

 • Faktorings - rēķinu finansēšana uzņēmuma konkurētspējas celšanai

  Faktorings - rēķinu finansēšana uzņēmuma konkurētspējas celšanai

  Lai konkurences apstākļos veiksmīgi pārdotu preces, aizvien lielāku nozīmi iegūst pircējam piedāvātie pārdošanas nosacījumi. Pircēji labprāt izmanto pēcapmaksu. Lai nodrošinātu piegādātājiem šādu iespēju, piedāvājam izmantot faktoringa pakalpojumus.

  Lasīt vairāk

 • Bankas garantijas

  Bankas garantijas

  SEB Bankas garantija/Bankas galvojums (kā arī Kredītvēstule vai Dokumentu inkaso) ievērojami mazinās Jūsu uzņēmuma importa vai eksporta darījumu riskus un nodrošinās garantijas gan preču eksportētājam, gan importētājam.

  Lasīt vairāk

 • Kredītvēstule

  Kredītvēstule

  Kredītvēstules pamatā ir starpbanku vienošanās par apmaksas veikšanu tikai pēc Kredītvēstulē noteikto dokumentu saņemšanas, un tikai tad, kad ir izpildītas visas Kredītvēstulē minētās prasības. Pakalpojums ir paredzēts dažāda lieluma uzņēmumiem. Ņemot vērā Kredītvēstules izmaksas, pakalpojums ir ieteicams, ja darījuma apjoms ir 7 000 EUR un vairāk.

  Lasīt vairāk

 • Dokumentu inkaso

  Dokumentu inkaso

  Dokumentu inkaso ir starptautisko tirdzniecības darījumu maksājuma veids, kurā pēc pārdevēja pieprasījuma banka iekasē samaksu par preci no pircēja apmaiņā pret preču piegādes dokumentiem. Dokumentu inkaso gadījumā Jūsu norēķini par darījumu būs ne tikai drošāki, bet arī ātrāki, tikai jāņem vērā, ka – atšķirībā no Kredītvēstules – banka neuzņemsies saistības un atbildību par maksājumu veikšanu.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

Uzņēmēja komplekti

Izdevīgs risinājums Jūsu ikdienas finanšu darījumiem

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.