Switch to mobile version. Augšup

Maksājumu kartes

Veicot sava uzņēmuma norēķinus ikdienā vai ārzemju komandējumā, ņemiet līdzi kādu no SEB bankas biznesa kartēm, kas padarīs ērtāku jebkādu uzņēmuma naudas līdzekļu apriti un darbinieku ikdienu. Ar biznesa karti iespējams norēķināties par precēm un pakalpojumiem, kā arī izņemt skaidru naudu Latvijā un ārzemēs. Atcerieties – karšu norēķini vienmēr ir ātrāki un drošāki par skaidras naudas darījumiem.

 • Norēķinu karte Mastercard Business

  Norēķinu karte Mastercard Business

  SEB bankas Mastercard Business norēķinu karte darbojas tāpat, kā jebkura starptautiska kredītkarte, tikai tā ir piesaistīta uzņēmuma norēķinu kontam. Mastercard Business ievērojami paplašinās Jūsu norēķinu konta funkcionalitāti, kā arī padarīs uzņēmuma naudas līdzekļus vieglāk pieejamus ikdienas maksājumiem.

  Lasīt vairāk

 • Kredītkarte Mastercard Business

  Kredītkarte Mastercard Business

  Ja vēlaties, lai Jums būtu pieejams ne tikai Jūsu uzņēmuma bankas kontā esošais naudas apjoms, bet arī papildu līdzekļi – bankas piešķirtais kredītlimits, izmantojiet SEB bankas Mastercard Business kredītkarti. Starptautiski plaši atzītā Mastercard Business ir neaizstājama, gan kārtojot uzņēmuma ikdienas norēķinus, gan dodoties dienesta komandējumos. Mastercard Business ir piesaistīta atsevišķam uzņēmuma kredītkartes kontam.

  Lasīt vairāk

 
 • Pagaidu karte (kartes nozaudēšanas gadījumā)

  Pagaidu karte (kartes nozaudēšanas gadījumā)

  Ja ir nozaudēta bankas karte un Jums nepieciešama piekļuve Jūsu uzņēmuma finansēm, dodieties uz jebkuru SEB bankas filiāli un pāris minūšu laikā noformējiet pagaidu karti. Ar pagaidu karti Jums būs pieejama skaidra nauda jebkurā SEB bankomātā līdz brīdim, kad  saņemsiet  aizvietoto uzņēmuma maksājumu karti.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.