Switch to mobile version. Augšup

Nāciet strādāt SEB

SEB piedāvā plašu iespēju klāstu.

Mūsu komandā strādā visdažādākie cilvēki, taču vismaz viena lieta mums ir kopīga – mēs vēlamies sniegt pozitīvu ieguldījumu sabiedrībā.
Tas sākas ar līdzcilvēku atbalstīšanu viņu ceļā uz savu mērķu īstenošanu. Mūsu pieredze liek mums augstu vērtēt gan individuālās, gan uzņēmumu ambīcijas.
 

 

SEB Latvija

SEB ir banka, kas pastāvīgi domā par ilgtermiņa perspektīvu. Mēs piedāvājam plašu finanšu un konsultāciju pakalpojumu klāstu privātajiem un korporatīvajiem klientiem Latvijā, lai palīdzētu viņu ambīcijām kļūt par realitāti.

 

SEB grupas pakalpojumu centrs

SEB grupas pakalpojumu centrs SEB grupas klientiem un nodaļām sniedz pasaules klases pakalpojumus, tādējādi palīdzot SEB kļūt par efektivitātes un inovāciju līderi.

 

 • Personīgās finanses - 03.06.2021

  Darja Golosuja – detektīvs, kurš strādā bankā

  Darja Golosuja – detektīvs, kurš strādā bankā

  Strādājot bankas filiālē, Darja saprata, ka viņu interesē darbs ar naudas atmazgāšanas novēršanu, tādēļ, kad viņa ievēroja, ka Darbības uzraudzības nodaļā ir parādījusies vakance, viņa nekavējoties tai pieteicās. „Tā ir plaša un aizraujoša joma, kurā strādājot ir jāorientējas likumdošanā, jāizprot biznesa loģika un jāzina daudz citu lietu, lai varētu izmeklēt aizdomīgus darījumus,” saka Darja.

  Lasīt vairāk

 • Personīgās finanses - 02.06.2021

  Andris Pētersons – jūsu draudzīgais maksājumu speciālists un dalīšanās ar zināšanām entuziasts

  Andris Pētersons – jūsu draudzīgais maksājumu speciālists un dalīšanās ar zināšanām entuziasts

  „Mūsdienās digitālo maksājumu risinājumi ir vitāli svarīgs elements, bez kuriem ekonomika apstātos. Digitālajā pasaulē vērtību apmaiņa starp cilvēkiem un uzņēmumiem ir iespējama, tikai pateicoties maksājumu tehnoloģijām. Mana līdzšinējā karjera ir bijusi saistīta ar maksājumu pakalpojumu attīstīšanu, un tā ir joma, kas turpina iet uz priekšu. Mūsdienās uzņēmēji paļaujas uz to, ka tie varēs norēķināties un saņemt maksājumus ātri, droši un no jebkuras vietas pasaulē,” uzskata Andris.

  Lasīt vairāk

 • Personīgās finanses - 05.06.2021

  Kristaps Puriņš: Ja tu pierādi savas spējas, pavērsies daudz iespēju

  Kristaps Puriņš: Ja tu pierādi savas spējas, pavērsies daudz iespēju

  Ja izmanto SEB pakalpojumus, lai iegādātos uzņēmumu akcijas, starptautisko procesu vadītājs Kristaps Puriņš pārliecinās, ka tavā vērtspapīru kontā nonāks tieši tās akcijas, ko vēlējies iegādāties un darījums tiek veikts ātri un precīzi – tieši tā, kā to sagaida klients. „Mans uzdevums ir strādāt, lai akciju pirkšanas un pārdošanas process SEB atbilst visaugstākajiem standartiem ne tikai no klienta skatupunkta, bet arī atbilst visām regulatoru un citu ietekmes pušu prasībām,” uzsver Kristaps.

  Lasīt vairāk

 • Personīgās finanses - 07.06.2021

  Vineta Peimane: Man patīk saskatīt kopainu

  Vineta Peimane: Man patīk saskatīt kopainu

  Vineta vada komandu, kas strādā ar sarežģītiem finanšu instrumentiem – fjūčeriem jeb nākotnes līgumiem. Nākotnes līgumus var noslēgt gan par procentu likmju mijmaiņu, valūtas maiņu, darījumiem ar patēriņa precēm un izejvielām un citiem atvasinātajiem finanšu instrumentiem. Ja Tu vēlies savu karjeru veidot starptautiskajās finansēs vai vienkārši labāk izprast, kā strādā investīciju pasaule, Vinetas komanda ir viena no retajām darba vietām Baltijas valstīs, kur iespējams iegūt praktisku pieredzi, strādājot ar šāda līmeņa finanšu produktiem.

  Lasīt vairāk

 • Personīgās finanses - 06.06.2021

  Poļina Ribakova: Arī IT jomā vissvarīgākie ir cilvēki

  Poļina Ribakova: Arī IT jomā vissvarīgākie ir cilvēki

  Poļina vada divas komandas, kuru nosaukumi ir grūti izprotami katram, kurš nav finanšu eksperts, un viņas kaislība ir IT joma un atbalsts kolēģu profesionālajā izaugsmē: „Es jūtos ļoti lepna ikreiz, kad no partneriem dzirdu pozitīvas atsauksmes par kādu kolēģi no manām komandām,” atklāj Poļina.

  Lasīt vairāk

 • Personīgās finanses - 01.06.2021

  Alvis Reinbergs: “Ar sēdēšanu savā komforta zonā nekur tālu netikšu”

  Alvis Reinbergs: “Ar sēdēšanu savā komforta zonā nekur tālu netikšu”

  “Strādājot SEB, parakstītais darba līgums Tevi neierobežo. Šeit ir daudz iespēju papildus pamatpienākumiem darīt citas aizraujošas lietas, piemēram, organizēt dažādus pasākumus, apgūt jaunas prasmes vai pat sniegt vieslekcijas un kļūt par SEB vēstnesi” – tā uzskata IT risinājumu izstrādātājs Alvis, kurš apgalvo, ka IT jomā nonācis nejauši.

  Lasīt vairāk

 • Personīgās finanses - 04.06.2021

  Krista Bērziņa: Manā darbā katra diena ir savādāka

  Krista Bērziņa: Manā darbā katra diena ir savādāka

  “Mūsu atbildības joma ir plaša, tādēļ pagāja zināms laiks, kamēr es apguvu visu, kas man jāzina. Un tad pēc vairākiem gadiem savā amatā, vienā dienā es sapratu, ka spēju tikt galā ar jebkādiem ikdienas izaicinājumiem. Tā ir lieliska sajūta,” saka Krista Bērziņa, kura ir prasmīga sava laika plānotāja un starptautisko procesu eksperte SEB Global Services.

  Lasīt vairāk

 • Personīgās finanses - 08.06.2021

  Monta Baumane: Stabilitāte un iespēja apgūt jaunas lietas – tas ir man vissvarīgākais

  Monta Baumane: Stabilitāte un iespēja apgūt jaunas lietas – tas ir man vissvarīgākais

  Kad SEB klienti vēlas veikt kādus darījumus ar fiksēto ienākumu instrumentiem, piemēram, iegādāties vai izlaist obligācijas, Montas komanda Rīgā vienmēr ir iesaistīta šajos procesos. “Fiksēto ienākumu finanšu instrumenti ir specifiska, taču ļoti interesanta joma. Mans uzdevums ir atrast iespējas uzlabot mūsu procesu ātrumu un efektivitāti, un meklēt inovācijas mūsu jomā,” stāsta Monta.

  Lasīt vairāk

 • Personīgās finanses - 09.06.2021

  Madara Kalverša – manevrējot starptautisko sankciju ūdeņos

  Madara Kalverša – manevrējot starptautisko sankciju ūdeņos

  Madara nešaubās, ka naudas atmazgāšanas novēršana (AML) un darbības atbilstība ir jomas, kurās viņa vēlas veidot savu profesionālo karjeru. “Tās ir ļoti saistošas jomas, kas ātri attīstās. Šeit ir daudz iespēju un, ja Tev ir pieredze AML un darbības atbilstībā, tad Tev nebūs grūtību atrast labu darbu finanšu nozarē,” uzskata Madara.

  Lasīt vairāk

 

Pamatvērtības, uz kurām balstīts mūsu uzņēmums

 
 • 1. Klients ir vissvarīgākais

  Mūsu klienta vajadzības neapšaubāmi ir mūsu prioritāte. Mēs vienmēr cenšamies saprast, kā piedāvāt klientam vislabāko.

 • 2. Iesaiste

  Mēs esam personīgi ieinteresēti mūsu klientu veiksmē un esam atbildīgi par mūsu rīcību.

 •  
 • 3. Vienkāršība

  Mēs vēlamies vienkāršot to, kas ir sarežģīts.

 • 4. Sadarbība

  Mēs sasniedzam vairāk, strādājot kopā.

 

Mūsu vīzija

Sniegt pasaules klases pakalpojumus mūsu klientiem.

 

 

Mēs tam ticam

 • Iekļaušana

  Ikvienam ir tiesības attīstīties individuāli. Mēs SEB uzskatām, ka no personīgās identitātes izrietošā dažādība veicina radošumu. Mūsu pieredzes dažādība ļauj piedāvāt radošus problēmu risinājumus, kas sniedz priekšrocības mūsu klientiem, un, mūsuprāt, arī sabiedrībai.

 • Ilgtspēja

  Mēs esam neatņemama sabiedrības daļa, un neuzskatām vidi par pašsaprotamu. Tāpēc mēs zvanām, nevis braucam, mēs sūtām e-pastu, nevis drukājam, un mēs pārstrādājam, nevis izmetam. Tā ir dabiska mūsu darba sastāvdaļa. Uzziniet vairāk par mūsu vēlmi samazināt tiešo ietekmi uz vidi šeit.

 • Labklājība

  Lai arī mēs strādājam ar prātu, mūsu ķermeņi ir vienlīdz svarīgi. Mūsu veselības stratēģijas pamatā ir preventīvi pasākumi, nevis tikai ārstēšanās pēc tam, kad darbinieks jau saslimis. Ievērojot SEB veselības padomes ieteikumus, mēs cenšamies radīt veselīgu vidi: sākot no svaigiem augļiem mūsu biroju virtuvēs, beidzot ar pusdienlaika jogu un dažādām darbinieku sporta komandām, kurās ikviens aicināts iesaistīties.

 • Vienlīdzīga struktūra

  SEB ikviens tiek iedrošināts pieņemt labus lēmumus. Tā vietā, lai tikai ievērotu augstākās vadības norādījumus, mēs veicinām sadarbību atvērtā dialogā, komandas darbā un konstruktīvas kritikas formā. Pieeja ir visbūtiskākā jebkurā līmenī.

   

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.