Mainīt valodu:
Image

Tava nākotne.
Mūsu ieguldījums.

Esam pārliecināti, - cilvēka profesionālās karjeras
ceļam ir jābūt tik pat unikālam, cik neatkārtojams ir katrs no jums.

Paragraphs

SEB komandā jūs varēsiet pilnībā izmantot savu potenciālu. Mēs ne tikai iedvesmosim jūs karjeras attīstībai, bet arī aktīvi tajā ieguldīsim - te varēsiet izkopt savas prasmes un augt ilgtspējīgi. Vai vēlaties veidot savu karjeru uzņēmumā, kur cilvēks vienmēr ir pirmajā vietā? Laipni lūdzam SEB - vietā, kur izaugsme ir nepārtraukts ceļojums un kur jūsu ieguldījums veicina pozitīvas pārmaiņas nozarē un sabiedrībā gan vietējā, gan globālā mērogā. Mēs vēlamies investēt jūsu attīstībā un padarīt SEB stāstu par daļu no jūsējā. Pievienojieties mums.

Pieteikties paziņojumiem par jaunajām vakancēm Pievienoties mūsu talantu programmām

Image


SEB ir uz ilgtermiņa izaugsmi orientēta banka, kas privātajiem un korporatīvajiem klientiem Latvijā piedāvā plašu finanšu un konsultāciju pakalpojumu klāstu, palīdzot pārvērst viņu idejas realitātē.

Uzzināt vairāk

Image


SEB grupas biznesa pakalpojumu centrs nodrošina pasaules līmeņa servisu SEB grupas klientiem un biznesa struktūrvienībām, tādējādi palīdzot SEB kļūt par nozares līderi efektivitātes un inovāciju jomā.

Uzzināt vairāk

Iepazīsties ar mūsu kolēģiem

Attiecības ir visa pamatā

Inga Ruduša
Produktu attīstības vadītāja

“Mana pieredze bankā vienmēr ir bijusi ļoti demokrātiska. Šeit vienmēr ieklausās viedoklī un es nekad neesmu izjutusi pārāk lielu hierarhiju.” Viņa piebilst: “Vide ir patiešām saistoša. Turklāt ir tik daudz iedrošinājumu dot ieguldījumu un kopīgi radīt. SEB bankā, neatkarīgi no tava amata, cilvēki runā tieši un atbalstoši aicina tevi dot savu ieguldījumu.”

Uzzināt vairāk

Nepārtraukta mācīšanās ‒ atslēga uz veiksmīgu karjeru

Levan Elashvili
Procesu speciālists

“Pagājušajā gadā “Campus” pavadīju 150 stundas, un papildus tam, kad vēlos redzēt kādu procesu darbībā, es piesakos kolēģu ēnošanai. Dažreiz es apgūstu dažādus paņēmienus un trikus, kā ātrāk un labāk paveikt savu darbu. Arī to es novērtēju SEB kultūrā ‒ vēlme mācīties un pilnveidoties vienmēr tiek atbalstīta.”

Uzzināt vairāk

2023. gads skaitļos

7 gadi

ir vidējais darba attiecību ilgums 2200 mūsu darbiniekiem Latvijā

570 dienas

darbinieki ir veltījuši brīvprātīgajam darbam – palīdzot radīt pozitīvas pārmaiņas

40 stundas

katrs mūsu darbinieks ir veltījis jaunu prasmju un zināšanu apguvei

Iepazīstieties ar mūsu varoņi

Media
Media

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir jautājumi par aktuālajām vakancēm vai darbinieku atlases procesu, sazinieties ar mums e-pastā.

SEB Banka cv@seb.lv
SEB grupas pakalpojumu centrs cvriga@seb.se

Sekojiet mums

Mēs esam atvērti un komunikabli, lai jebkurš interesents varētu novērtēt, kā ir strādāt mūsu uzņēmumā. Sekojiet mums LinkedIn, Facebook un Instagram.