Mainīt valodu:
Image

Krāt pensijai ar SEB ir ērtāk

SEB internetbankā Jūs atradīsiet sadaļu "Mana pensija" – tas ir patiešām ērts veids, kā uzkrāt pensijai!

Paragraphs

Ērts pārskats par Jūsu pensiju uzkrājumiem

Kalkulators, kas palīdz aprēķināt pensiju

Vērtīgi padomi labākajai krāšanas stratēģijai

Iespēja ātri un vienkārši veikt izmaiņas krāšanas risinājumos

 
Media

Jūsu pensijas prognoze

Vēlaties uzzināt, cik liela varētu būt Jūsu ikmēneša pensija? Internetbankas sadaļā "Mana pensija" Jūs redzēsiet informatīvu prognozi. To regulāri atjaunojam, ņemot vērā Jūsu norādīto informāciju par saviem ienākumiem.

Aprēķināt pensiju

Ieteikumi un atgādinājumi

Pensijas uzkrāšana ir maratons, nevis sprints. Taču arī šajā ilgtermiņa stratēģijā reizēm jāievieš izmaiņas. Mēs parūpēsimies, lai Jūs saņemtu informāciju un ieteikumus, kas saistīti ar Jūsu pensiju.

  • Jums piemērotākie 2. un 3. līmeņa pensiju plāni
  • Nodokļu atmaksa no veiktajām iemaksām pensiju 3. līmenī
  • Pensijas uzkrājuma mantošana
Media

Ērti veikt nepieciešamās izmaiņas

Dažādos dzīves posmos jāizmanto atšķirīgi pensiju plāni, lai varētu teikt: "Mans pensijas uzkrājums plaukst un zeļ!" Gan pensiju plānu pārslēgšanu, gan citas izmaiņas varat veikt vien dažu sekunžu laikā.

  • Pensiju 2. un 3. līmeņa plānu maiņa
  • Norādītās personas jeb labuma guvēja pieteikšana Jūsu pensiju 3. līmeņa uzkrājumam
  • Regulārā maksājuma noformēšana
     

Uzzināt vairāk

Viegli uzkrāt vairāk

Jūs varat ērti noskaidrot, cik daudz līdzekļu jāuzkrāj papildus, lai sasniegtu Jūsu pensijas mērķi. Noformējiet regulāro maksājumu vai veiciet papildu iemaksu, tādējādi parūpējoties par labāku nākotni!
Uzzināt vairāk


Attēlā redzamā informācija ir izmantota tikai kā piemērs (piemēra aprēķins balstīts uz aptuveni 30 gadu vecu personu). Lai noskaidrotu, cik liela varētu būt Jūsu nākotnes pensija, lūdzu, izmantojiet internetbankā pieejamo kalkulatoru. Tā sniegtais aprēķins ir ilustratīvs un balstīts uz pieņēmumiem par iemaksu lielumu, ilgumu un citiem faktoriem, kuru patiesumu mums nav iespēju pārbaudīt.

Sāciet krāt pensijai ar SEB

Pensiju 2. līmenī

6% no katras Jūsu algas automātiski nonāk vienā no pensiju 2. līmeņa ieguldījumu plāniem. Vai zināt, kurā? Izvēlieties piemērotāko plānu atbilstoši saviem uzkrājuma mērķiem!

Sākt krāt

Pensiju 3. līmenī

Uzkrājot tikai pensiju 1. un 2. līmenī, Jūsu pensijas apmērs būs aptuveni 43%* no šī brīža ienākumiem. Veicot iemaksas pensiju 3. līmenī, Jūsu pensija būs līdzvērtīgāka šī brīža ienākumiem!

Sākt krāt


* Avots: Pensions at Glance, OECD, 2021.