Mainīt valodu:
Image
Man in the train station

Ceļojumu apdrošināšana

Paragraphs

96%

If klientu ieteiktu If Apdrošināšana saviem radiem un draugiem

24/7

diennakts atbalsts klientiem

Līdz

45

ceļojuma dienām

Ceļojiet bez raizēm

Apdrošināšanu sniedzam sadarbībā ar mūsu partneri If Apdrošināšana*

Iespēja pielāgot apdrošināšanas segumu atbilstoši Jūsu vajadzībām un iespējām

Drošības sajūta, pat atrodoties tālu no mājām

Netiek meklēti formāli iemesli atlīdzības izmaksas atteikumam

Izvēlieties apdrošināšanas segumus Jūsu ceļojumam

  • Medicīniskās palīdzības izmaksas, ja ceļojuma laikā noticis nelaimes gadījums vai iestājusies smaga saslimšana.
  • Izmaksas par dažādiem incidentiem, piemēram, nozagtām personīgajām mantām, pazaudētiem un nozagtiem dokumentiem, kā arī sabojātu un pazaudētu bagāžu.
  • Ceļojuma izmaiņu radītās izmaksas, piemēram, ja nākas neplānoti pārtraukt ceļojumu, iegādāties jaunas transporta biļetes, atcelt naktsmītnes rezervāciju vai nokavēt kādu pasākumu.
  • Civiltiesiskās atbildības izmaksas, ja ceļojumā nodarīti zaudējumi trešās personas veselībai, dzīvībai vai mantai. Turklāt tiek atlīdzinātas arī juridiskās palīdzības izmaksas, ja ceļojuma laikā tāda ir nepieciešama.
  • Paaugstināta riska aktivitātes, kas Jums sniegs drošības sajūtu un atlīdzinās neplānotus izdevumus, ja ceļojumā plānojat nodarboties ar, piemēram, ziemas sportu, ūdens sportu vai citām aktīvām nodarbēm.
  • Auto nomu ceļojuma laikā, kas atlīdzinās auto nomas pašrisku, ko nomas auto sabojāšanas gadījumā no Jums ieturētu auto nomas uzņēmums.

Kā rīkoties apdrošināšanas gadījumā. Būtiskākā informācija

Uzzināt vairāk

  • Ja ir noticis nelaimes gadījumus, sazinieties ar apdrošinātāju, zvanot pa diennakts tālr. +371 66888833 (zvanot no ASV, +1954 370 6404)
  • Jūs varat iesniegt atlīdzības pieteikumu jebkurā diennakts laikā tīmekļa vietnē if.lv vai zvanot If Apdrošināšana pa tālr. +371 67338333

Jums ir nepieciešama konsultācija par apdrošināšanu?

Lai saņemtu konsultāciju, zvaniet If Apdrošināšana SEB klientu atbalsta nodaļai pa tālruni +371 6709 4088 (darbdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00) vai sūtiet e-pastu uz seb@if.lv.