Mainīt valodu:
Image

Izvēlieties pensiju 2. līmeņa
plānu pie SEB

Paragraphs

Jūsu personīgās pensijas lapa

  • Ērts pārskats par Jūsu pensiju līdzekļiem
  • Kalkulators, kas palīdz aprēķināt Jūsu pensijas apmēru
  • Vērtīgi padomi, kā atrast labāko krāšanas risinājumu
  • Iespēja ātri un ērti veikt izmaiņas savos krāšanas risinājumos

Pensiju 2. līmenis

Uzkrājumu pensiju 2. līmenī veido daļa no Jūsu un Jūsu darba devēja sociālās apdrošināšanas iemaksām. Ik mēnesi 6% no Jūsu bruto atalgojuma automātiski nonāk uzkrājumā. Papildu iemaksas nav jāveic. Izvēlieties atbildīgu pensiju pārvaldnieku un sev piemērotāko ieguldījumu plānu.

Pensiju 3. līmeņa plāni

Brīvprātīgie uzkrājumi pensiju 3. līmenī ir ērts un elastīgs risinājums savas nākotnes nodrošināšanai. Jūs varat brīvi izvēlēties pensiju plānu, iemaksu apmēru un regularitāti, tādējādi izveidojot sev atbilstošāko risinājumu uzkrājuma veidošanā. Krājot pensiju 3. līmenī Jums būs iespēja saņemt nodokļa atvieglojumus par uzkrājumā veiktajām iemaksām. Uzkrāto kapitālu varēsiet saņemt, sākot no 55 gadu vecuma.

Dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu pensijai

Brīvprātīgo ilgtermiņa uzkrājumu veids, ar dažādām ienesīguma iespējam. Uzkrājums pensijai ar apdrošināšanu nodrošinās materiālo aizsardzību Jūsu tuviniekiem un vienlaikus palīdzēs Jums uzkrāt papildu kapitālu vecumdienām. Veidojot uzkrājumu dzīvības apdrošināšanā, Jums būs iespēja saņemt nodokļa atvieglojumus. Gadījumā, ja notiek, kas neparedzēts un uzkrātā nauda tomēr nepieciešama ātrāk, līgumu iespējams pārtraukt arī pirms termiņa.

Kādēļ krāt pensijai?

Pašreizējā pensiju sistēmā pensiju 1. un 2. līmenis nodrošinās aptuveni pusi no šī brīža ienākumiem*, tādēļ, lai saglabātu esošo dzīves līmeni, svarīgi pensijai papildus sākt krāt laikus.
*Avots: manapensija.lv
Vienlaikus pieaug dzīves ilgums, kas nozīmē, ka pensijas gados nākas pavadīt arvien vairāk laika, līdz ar to palielinās arī uzkrājumu nozīme finansiālās stabilitātes nodrošināšanā vecumdienās.
Aktīvi sekojot līdzi saviem uzkrājumiem, Jūs varat ietekmēt to, kā Jūsu uzkrājums pieaug ilgtermiņā, un labāk plānot savas vecumdienas.
Jo ātrāk sākat veidot uzkrājumus, jo mazāk ik mēnesi jāatliek, lai panāktu vēlamo rezultātu.

Jūsu izvēle. Globālas pārmaiņas

Vai zinājāt, ka, izvēloties pensiju plānu, kas iegulda ilgtspējīgi, Jūsu uzkrājumi palīdz darīt pasauli labāku?

Nepieciešams padoms par pensiju?

  • Mūsu komanda piemeklēs Jūsu vajadzībām piemērotākos risinājumus. Sniegsim padomu Jums ērtākajā veidā – video konsultācijā vai telefonsarunā.

Pieteikties konsultācijai