Switch to mobile version. Augšup

Cenrādis: Pensiju 3. līmenis

Pensiju 3. līmeņa komsijas maksas no pensiju plāna aktīviem gadā 1

Pakalpojums Cena
Līguma noslēgšana Bez maksas
Pensiju plāna maiņa Bez maksas
Iemaksu summas vai perioda maiņa Bez maksas
Uzkrājuma izmaksa Bez maksas

Klientiem, kuri veic individuālas iemaksas pensiju 3. līmenī

Klientu grupa Līdzekļu turētājam
AS “SEB banka” veic darījumu izpildi un nodrošina iemaksu uzskaiti klienta pensiju plāna kontā, kontrolē, lai līdzekļu pārvaldītājs ievērotu ieguldījumu stratēģijas un drošu ieguldījumu veikšanu.
Līdzekļu pārvaldītājam
IPAS “SEB Investment Management” nodrošina iemaksu ieguldīšanu, atbilstoši pensiju plānam, lai ilgtermiņā palielinātu uzkrājumu.

Komisijas maksas likme tiek samazināta par 25%, ja klients izmanto vēl vismaz vienu SEB grupas piedāvāto pensiju uzkrājumu produktu, kura līdzekļu pārvaldītājs ir SEB Investment Management: dzīvības apdrošināšana ar līdzekļu uzkrāšanu uz vismaz 10 gadiem vai mūža pensijas apdrošināšana.
Pensiju Fondam
AS "SEB atklātais pensiju fonds" nodrošina iemaksāto naudas līdzekļu uzskaiti pensiju plāna dalībnieka individuālajā uzkrājuma kontā. Sniedz klientiem regulāru informāciju par uzkrājumu un nodrošina klientu apkalpošanu. Pēc klientu pieprasījuma veic darījumus ar uzkrājumu. Sniedz informāciju valsts uzraudzības iestādēm.
Kopā (gadā)
SEB standarta klients 0.08% 0.4% 0.85% 1.33%
SEB Sudraba līmeņa klients 0.08% 0.4% 0.7% 1.18%
SEB Zelta līmeņa klients 0.08% 0.4% 0.20% 0.68%
Eiropas Komisijas klients
Klients ar pensiju 3. līmeņa uzkrājumu 100 000 EUR un vairāk 0.08% 0.35% 0.20% 0.63%
Solidaritātes nodokļa maksātājs
SEB Private Banking klients

1Ja klients atbilst vairākām grupām, tad tiek piemērota zemākā komisijas maksas likme.Ja klients veic gan individuālas iemaksas, gan viņa labā iemaksas veic darba devējs, tad tiek piemērota viena – zemākā komisijas maksas likme.

2Kolektīvo līgumu dalībniekiem pēc darba attiecību pārtraukšanas ar uzņēmumu, kas veica iemaksas pensiju 3. līmenī darbinieka labā, tiks piemērota Klientu priekšrocību programmas Zelta līmeņa klientu komisijas likme.

 

Pensiju 3. līmeņa klientiem, kuri SEB bankā izmanto vēl kādu no pensiju uzkrājumu produktiem, ir iespēja saņemt 25% atlaidi līdzekļu pārvaldīšanas komisijai pensiju 3. līmenī.

Atlaidi varēs izmantot pensiju 3. līmeņa klienti, kuriem SEB bankā ir vismaz viens no šiem produktiem:

Atlaide tiks piemērota automātiski un klientam tā būs redzama pensiju 3. līmeņa konta apskatā. Atlaide netiek summēta, tas nozīmē, ja klientam ir divi vai trīs no pensiju uzkrājumu produktiem, tad atlaide tiek piemērota tikai vienu reizi.

Jautājumu gadījumā zvaniet pa tālruni 67215681.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.