Switch to mobile version. Augšup

Par SEB

Esam vairāk nekā banka. Mēs strādājam, lai Jūs gūtu panākumus, jo zinām, cik daudz var sasniegt tādi cilvēki kā Jūs. Cilvēki, kuri tiecas uz panākumiem, ne vien savās, bet visas sabiedrības interesēs, rada jaunas iespējas un ir ekonomikas dzinējspēks. Atbalstot uzņēmīgu cilvēku ambīcijas, ieguvēji ir visi.

 

Mums ir svarīgi nodrošināt Jums pasaules līmeņa pakalpojumus un padomu ikvienā uzņēmējdarbības jomā. It viss, ko mēs darām, ir saistīts ar vēlmi palīdzēt Jums sasniegt vispārdrošākos mērķu un pamatots ar augsti kvalificētu ekspertu aprēķiniem un prognozēm.

Kādas būs Jūsu vajadzības nākotnē?

Atšķirīgos dzīves posmos cilvēku vajadzības mainās. Uzsākot pirmās darba gaitas, prioritātes ir citas, nekā plānojot ģimenes dzīvi, tādēļ piedāvājam savlaicīgi prognozēt un plānot nākotnes iespējas.

 

Finanšu konsultācija

Bezmaksas finanšu konsultācija ir individuāla tikšanās ar SEB bankas konsultantu, pēc kuras Jūs saņemsiet personīgu finanšu plānu, lai jau šodien sāktu veidot labāku dzīvi nākotnē.
 • Izpratne par Jūsu materiālajām iespējām un vajadzībām
 • Jūsu finanšu vajadzību un risku izvērtēšana
 • Personīgs finanšu plāns Jūsu mērķu sasniegšanai
 

Sadarbība ar lieliem uzņēmumiem

Mūsu klientu apkalpošanas komanda sniedz profesionālas finanšu konsultācijas un nodrošina individuālus produktus un risinājumus dažādu nozaru lieluzņēmumiem.

 • Īstermiņa un ilgtermiņa finansējuma iespējas
 • Apgrozāmo līdzekļu un likviditātes pakalpojumu iespējas
 • Ražošanas modernizācijas un biznesa attīstības iespēju izvērtējums
 

Sadarbība ar maziem un vidējiem uzņēmumiem

Biznesa uzsācējiem

Uzsākot savu biznesu, jārēķinās ne tikai ar iespēju īstenot sapņus, gūt pieredzi un patstāvīgi plānot savu laiku, bet arī ar nopietnu darbu un spēju uzņemties risku. Pieredzes un zināšanu trūkums uzņēmējdarbībā mēdz sarežģīt biznesa sākumposmu. Tāpēc esam vienuviet apkopojuši tādu noderīgu informāciju kā idejas izvērtēšana, ieteikumi veiksmīgam biznesa plānam, sadarbības iespējas ar banku u.c.

Infotelpas raksti uzņēmējiem

Pieredzes stāsti un izsmeļošas intervijas par uzņēmēju aktualitātēm ir vienkāršs un efektīvs veids, kā saņemt atbildes uz būtiskiem jautājumiem. šādu iespēju piedāvājam uzņēmējiem paredzētajā Infotelpas rakstu sadaļā "Uzņēmējiem".

 

Jūsu ambīcijas mūs iedvesmo neapstāties pie sasniegtā

Ciešas attiecības starp klientiem un banku nozīmē abpusēju dialogu, kas palīdz rast inovatīvus un ilgtspējīgus risinājumus.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.