Mainīt valodu:
Image
Women using her smartphone

Roboinvestors – sāciet ieguldīt vienkāršāk

Paragraphs

Saņemiet personalizētu ieguldījumu ieteikumu mobilajā lietotnē

No idejas līdz ieguldījumu ieteikumam tikai 15 minūtes

Sāciet ieguldīt kaut no 1 eiro

Finanšu izglītība nav nepieciešama

Roboinvestors

Media
  • Roboinvestors piedāvā vienkāršu un automatizētu veidu, kā sākt ieguldīt. Saņemot Jūsu atbildes uz dažiem jautājumiem, Roboinvestors sagatavos Jūsu vēlmēm un iespējām piemērotu ieguldījumu ieteikumu.
  • Ja izlemsiet ieguldīt saskaņā ar Roboinvestora ieteikumu, Jums atliks tikai norādīt, cik lielu ieguldījumu vēlaties veikt, bet pārējo atrisinās Roboinvestors.
  • Roboinvestors nodrošina ieguldījumu ieteikumu sniegšanu tikai par ierobežota skaita SEB grupas ieguldījumu fondiem, līdz ar to šo ieteikumu nevar uzskatīt par neatkarīgu. Ņemot vērā, ka sniegtā ieteikuma periodisks piemērotības novērtējums netiek veikts, aicinām Jūs regulāri pārliecināties par to, vai ieguldījums vēl joprojām ir piemērots Jūsu ieguldījumu mērķiem un finansiālajam stāvoklim. Ja tomēr vēlaties, lai atkārtotu piemērotības novērtējumu veic SEB banka, aicinām sazināties ar mums.
  • Šis ir automatizēts pakalpojums un sesija ar Roboinvestoru notiks bez tiešas SEB bankas darbinieku iesaistes. Ja sesijas laikā vai pēc tās Jums rodas neskaidrības par Roboinvestora izmantošanu, aicinām sazināties ar mums pa tālruni +371 26668777 (darbdienās no pulksten 8.00 līdz 18.00). Savukārt, ja Jums ir nepieciešama padziļināta konsultācija ar mūsu ekspertiem ieguldīšanas jautājumos, aicinām aizpildīt atzvana pieteikumu.

Cik maksā ieguldīt ar Roboinvestoru?

  • Par Roboinvestora ieteikumu netiek piemērota papildu maksa.
  • Ja izlemjat ieguldīt Roboinvestora ieteiktajā SEB ieguldījumu fondā, tiek piemērota standarta maksa par ieguldījumiem fondos, proti, administrēšanas un fonda pārvaldīšanas maksa, kas kopā var būt apmēram no 1,06% līdz 1,21% gadā.
  • Piemēram, par katriem ieguldītajiem 100 eiro Jūsu izmaksas gadā būtu no apmēram 1,06 līdz 1,21 eiro.

Lejupielādējiet SEB lietotni