Switch to mobile version. Augšup

Komplekts Jūsu bērna pirmajiem soļiem finanšu pasaulē

Rezervējiet tikšanos filiālē, lai atvērtu 7 – 17 gadus vecam bērnam kontu un iegūtu komplektu ar visu nepieciešamo jaunieša ikdienas finansēm līdz pat 18 gadu vecumam.

Juniora komplekts bērnam

Norēķinu karte bez ikmēneša lietošanas maksas

Kartes aizvietošana pēc derīguma termiņa beigām vai nozaudēšanas gadījumā – par standarta izgatavošanas maksu saskaņā ar cenrādi

Bankas konts ar neierobežotiem bezmaksas pārskaitījumiem uz jebkuru banku Latvijā

Moderna mobilā lietotne, kurā sekot līdzi savām finansēm un ar naudas pieprasījumu palūgt vecākiem naudu, kad tas nepieciešams

 
 

Vecāku ieguvumi, atverot kontu bērnam SEB bankā:

  • Izveidojiet regulāro maksājumu un neraizējieties par kabatas naudas pārskaitīšanu bērna pusdienām
  • Varat pārliecinieties un kopīgi pārrunāt to, kā bērns izmanto savu kabatas naudu
  • Bērna kontu varat papildināt vien pāris sekundēs
  • Bērns patstāvīgi mācās pārvaldīt savas finanses

Aicinām 9. – 12. klases attālināti piedalīties interaktīvās finanšu pratības lekcijās

  • Karjeras attīstība
  • 50/30/20 naudas plānošanas princips
  • Ieguldījumu mērķi un iespējas

Atveriet kontu bērnam un saņemiet juniora komplektu:

1

Zemāk esošajā tiešsaistes formā rezervējiet filiāles apmeklējumu: ierakstiet datus par sevi, izvēlieties Jums ērtu filiāli un pakalpojuma veidu ”Kļūt par klientu”, kā arī jebkuru no brīvajiem tikšanās laikiem.

2

Norunātajā laikā, dodoties uz filiāli:

Ja bērnam ir 7 – 15 gadi

Bērna vecākam vai citam pārstāvim uz filiāli līdzi jāņem gan sava, gan bērna pase vai eID karte. Bērna dzimšanas apliecība vai cits pārstāvību apliecinošs dokuments nepieciešams gadījumā, ja līdzi nav pases vai tajā nav ieraksta par bērnu.

 

Ja jaunietis ir 16 – 17 gadus vecs

No 16 gadu vecuma jaunietis drīkst sevi pārstāvēt viens pats, tāpēc, līdzi ņemot pasi vai eID karti, jaunietis uz filiāli var doties vienatnē. Kontu var atvērt arī jaunieša vecāks vai cits pārstāvis, līdzi ņemot gan savu, gan bērna pasi vai eID karti. Jaunieša dzimšanas apliecība vai cits pārstāvību apliecinošs dokuments nepieciešams gadījumā, ja vecākam vai citam pārstāvim līdzi nav pases vai tajā nav ieraksta par bērnu.

Lai kā mobilās lietotnes un internetbankas autentifikācijas līdzekli saņemtu Smart-ID, nepilngadīgajam uz filiāli jānāk kopā ar vecāku vai citu pārstāvi. Nepilngadīgajiem jauniešiem, kuri kontu atver vienatnē, kā autentifikācijas līdzekli piešķirsim kodu kalkulatoru.

3

Filiālē atveriet kontu, pieslēdziet internetbanku un piesakiet Mastercard norēķinu karti ar bezkontakta funkciju.

4

Izvēlieties kartes saņemšanas veidu – pa pastu, vai pēc 5 darba dienām filiālē.

Tikšanās rezervācija

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.