Switch to mobile version. Augšup

Arī bērni vēlas būt neatkarīgi

Jūs varat nodrošināt savam bērnam lielāku finanšu neatkarību jebkurā vecumā – jau tagad ar maksājumu karti un brīdī, kad viņš uzsāks patstāvīgu dzīvi – ar uzkrājumu izglītībai.

 •  

  Bezkontakta karte

  Mastercard Dinamo kartes attēls

  Jums būs iespēja uzstādīt bērnam atļautos darījumus, kā arī kartes dienas un mēneša limitus.

 •  

  Ģimenes komplekts

  Stila kartes un SEB jauniešu komplekta attēli

  Visai ģimenei par vienu ikmēneša maksu. Izdevīgi,  ja  komplektu izmantos vēl vismaz viens pieaugušais ģimenes pārstāvis.

 •  

  Uzkrājums bērna nākotnei

  Uzkrājums Jūsu bērnam var kļūt par nopietnu atbalstu patstāvīgas dzīves uzsākšanai nākotnē.

Vērtīgi padomi Jums un Jūsu bērnam

 • Iesaistiet bērnu ģimenes ikmēneša ienākumu un izdevumu plānošanā. Paskaidrojiet kā veidojas Jūsu ienākumi un cik lieli tie ir, kā arī izstāstiet par visiem tēriņiem un uzkrājumiem.
 • Iemāciet bērnam sākt veidot uzkrājumus, nosakot konkrētu mērķi pirmajam uzkrājumam. Kad pirmais pirkums par sakrāto naudu būs veikts, nākamais jau veidosies kā paradums.
 • Naudas lietas tiek pieminētas visur – skolā, veikalā, televīzijā. Esiet pirmavots saviem bērniem, lai izstāstītu par Jūsu ģimenes finanšu aspektiem.
 • Pastāstiet savam bērnam par to, kā Jūs veicat uzkrājumus, kādiem mērķiem un cik ilgs laiks nepieciešams katrai konkrētai situācijai. 
 • Kopā ar bērnu izveidojiet iepirkumu sarakstu, un, dodoties uz veikalu, ļaujiet viņam izvēlēties preces un norēķināties par pirkumiem.

Noderīgi


 • Bērni un nauda - 27.03.2017

  5 ieteikumi, ko stāstīt bērniem par naudu?

  5 ieteikumi, ko stāstīt bērniem par naudu?

  Bērniem ir nepieciešama nauda, un jūs, visticamāk, viņiem to arī dodat – pusdienām, lai norēķinātos par pulciņiem, izklaidei. Taču, lai viņi pieauguši mācētu apdomīgi rīkoties ar saviem izdevumiem, svarīgi jau no mazotnes viņiem iemācīt novērtēt naudu.

  Lasīt vairāk

 • Apdrošināšana - 20.04.2017

  Cik aktīvi vecāki Latvijā veido uzkrājumu bērniem?

  Cik aktīvi vecāki Latvijā veido uzkrājumu bērniem?

  Uzkrājums bērnam var kalpot par atspēriena punktu, jaunietim pamazām ieejot lielajā dzīvē. Tomēr SEB Dzīvības apdrošināšanas apkopotie statistikas dati liecina, ka vecāki Latvijā uzkrājumu bērnam veido kūtrāk nekā pārējās Baltijas valstīs.

  Lasīt vairāk

 • Bērni un nauda - 18.04.2016

  Iepirkšanās kopā ar bērniem

  Iepirkšanās kopā ar bērniem

  Iepirkšanās kopā ar bērniem ir lieliska iespēja iemācīt atvasēm patstāvīgu un atbildīgu attieksmi pret naudu un lietām, kurām to vērts tērēt. Piedāvājam dažus padomus, kā to īstenot dzīvē. 

  Lasīt vairāk

 • Finanšu plānošana - 19.04.2016

  Lietas, ko pārdomāt pirms ģimenes pieauguma

  Lietas, ko pārdomāt pirms ģimenes pieauguma

  Bērniņa ienākšanai ģimenē ir jāgatavojas, pārdomājot vairākas lietas, lai par tām nevajadzētu uztraukties tad, kad visa uzmanība jāvelta mazuļa komfortam un aprūpei. Lūk, daži svarīgi aspekti, kas būtu jāapsver jau laicīgi.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.