Switch to mobile version. Augšup

Īpašais piedāvājums Jūsu bērna ceļam finanšu pasaulē

Līdz 30.09. rezervējiet tikšanos filiālē, lai atvērtu savam 7 – 17 gadus vecam bērnam kontu un par brīvu iegūtu visu nepieciešamo jaunieša ikdienas finansēm – maksājumu karti, kontu, kā arī neierobežotus pārskaitījumus līdz pat 18 gadu vecumam*.

*Kartes aizvietošana pēc derīguma termiņa beigām vai nozaudēšanas gadījumā – par standarta izgatavošanas maksu, kas saskaņā ar cenrādi šobrīd ir 1.2 eiro.

Juniora komplekts Jūsu bērnam

Norēķinu karte bez izsniegšanas un ikmēneša lietošanas maksas

Bankas konts ar neierobežotiem bezmaksas pārskaitījumiem uz jebkuru banku Latvijā

Moderna mobilā lietotne, kurā sekot līdzi savām finansēm un ar naudas pieprasījumu palūgt vecākiem naudu, kad tas nepieciešams

 
 

Jūsu ieguvumi, atvērot kontu bērnam SEB bankā:

 • Izveidojiet regulāro maksājumu un neraizējieties par kabatas naudas pārskaitīšanu bērna pusdienām
   
 • Varat pārliecinieties un kopīgi pārrunāt to, kā bērns izmanto savu kabatas naudu
   
 • Bērna kontu varat papildināt vien pāris sekundēs
   
 • Bērns patstāvīgi mācās pārvaldīt savas finanses

Atveriet kontu bērnam un saņemiet juniora komplektu:

1

Zemāk esošajā tiešsaistes formā rezervējiet filiāles apmeklējumu: ierakstiet datus par sevi, izvēlieties Jums ērtu filiāli un pakalpojuma veidu ”Kļūt par klientu”, kā arī jebkuru no brīvajiem tikšanās laikiem.

2

Norunātajā laikā, dodoties uz filiāli:

 • Ja Jūsu bērnam ir– 15 gadi, līdzi ņemiet savu un bērna pasi vai ID karti (ja Jūsu pasē nav ieraksta par bērnu, ir nepieciešama arī viņa dzimšanas apliecība).
 • Ja Jūsu bērns ir 16 – 17 gadus vecs, uz filiāli jaunietis var doties viens pats.
3

Filiālē atveriet kontu, pieslēdziet internetbanku un izvēlieties Mastercard norēķinu karti ar bezkontakta funkciju vai Stila karti ar bērna izvēlētu dizainu.

4

Izvēlieties kartes saņemšanas veidu – pa pastu, vai pēc 5 darba dienām filiālē.

 

Tikšanās rezervācija

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.