Switch to mobile version. Augšup

Mājokļa kredīta kalkulators

Ar kalkulatoru Jūs varat aprēķināt aptuvenu ikmēneša kredīta maksājumu. Lai uzzinātu vairāk par kredīta nosacījumiem un iespējām, aicinām pieteikties konsultācijai, ko varat saņemt attālināti, izmantojot video konsultāciju, vai klātienē, apmeklējot filiāli.

Gada procentu likme (GPL) ir aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, kas izteiktas gada procentos no kredīta.

Finansējuma apjoms - līdz 85% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Ja mājokļa iegādei tiek izmantots aizdevums ar valsts galvojumu, tad finansējuma apjoms var sasniegt līdz pat 95% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Par kredīta nodrošinājumu kalpo Jūsu esošais vai iegādājamais nekustamais īpašums, kam ir jābūt apdrošinātam visu kredīta līguma spēkā esamības laiku.

Kalkulatora aprēķiniem ir informatīva nozīme. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas spējas aizdevumu atmaksāt.

Kredītmaksājumu apdrošināšana

Lai samazinātu riskus, kas saistīti ar mājokļa kredīta atmaksu dažādās neparedzētās dzīves situācijās, izmantojiet kredītmaksājumu apdrošināšanu!

Lasīt vairāk

Kredītmaksājumu apdrošināšana paredz atlīdzību:

 • kredītmaksājumu apmērā, bet ne vairāk kā 1 500 EUR mēnesī, ja būs iestājusies pārejoša darba nespēja;
 • atlikušās kredīta summas apmērā, bet ne vairāk kā 150 000 EUR, paliekošas darba nespējas vai nāves gadījumā.

Kredītmaksājumu apdrošināšanā papildus varat iekļaut arī bezdarba apdrošināšanu. Apdrošinātājs piespiedu bezdarba gadījumā izmaksās atlīdzību kredītmaksājumu apmērā, bet ne vairāk kā 1 500 EUR mēnesī.

 

Ja domājat par jaunu dzīvesvietu un vēlaties uzzināt savas kredīta iespējas, aicinām tās pārrunāt ar bankas speciālistu – attālināti, izmantojot video konsultāciju internetbankā, vai klātienē - apmeklējot filiāli.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

Nekustamais īpašums

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.