Mainīt valodu:
Image

SEB grupas biznesa
pakalpojumu centrs

Grupas Riska pārvaldības nodaļa

Paragraphs

Proaktīva ar SEB grupu saistītu risku novērtēšana, ziņojumu sagatavošana un konsultācijas.


Mūsu komanda ir atbildīga par riska izpratnes veicināšanu, modeļu un procesu izstrādi SEB grupā. Mēs sniedzam plašu riska pārvaldības pakalpojumu klāstu, sākot no ieguldījumu, saistīto personu un darbības riskiem līdz aprēķinu koda programmēšanai un ziņojumu sagatavošanas riskiem. Darbojoties gan kā zināšanu centrs, gan kā sadarbības partneris riska uzraudzībā, mēs vērojam finanšu tirgu attīstību, tendences un instrumentus globālā mērogā.

Atrodat savu pozīciju Grupas Riska pārvaldības nodaļa

Media
Image

Īpašības, kuras augstu vērtējam

Zinātkāre

Pārliecība darbā ar lieliem datu apjomiem

Radoša pieeja

Iepazīsties ar saviem nākotnes kolēģiem

Kristaps Kurlovics

Kvantitatīvais analītiķis

"Es sāku kā jaunākais risku kontrolieris, kur ieguvu daudz zināšanu par finanšu nozari un riskiem. Papildus es ieguvu pieredzi arī strādājot ar citu veidu riskiem, lai paplašinātu savu kompetenci. Tas man sniedza pārliecību par sevi, lai es spētu uzņemties jaunus izaicinājumus un pāriet uz Likviditātes risku uzraudzības nodaļu, no kuras vēlāk pārgāju uz Kredītrisku uzraudzības nodaļu, kurā strādāju šobrīd. Izkāpšana ārpus savas komforta zonas un jaunu izaicinājumu uzņemšanās patiešām atmaksājas. Aktīva līdzdalība un inovatīva domāšana izrādījās lieliskas īpašības manā darbā. Galu galā, redzēt, ka Tava pieeja darbam kļūst par ikdienas standartu citiem komandas biedriem, ir lieliska sajūta."

Uzmanības centrā

Dažādas atrašanās vietas – viena komanda

Riska kontrolieru virtuālais tīkls. Mūsu darba pamatā ir dažādu perspektīvu meklēšana un uzticamas informācijas iegūšana, lai novērtētu risku. Tāpēc mēs cieši sadarbojamies ar mūsu kolēģiem SEB.