Mainīt valodu:
Image

SEB grupas biznesa
pakalpojumu centrs

Darbības atbilstība

Paragraphs

Ilgtspējīgas darbības atbilstības kultūras veidošana SEB klientu un darbinieku vidū.

Mēs nodarbojamies ar godīgas un prasībām atbilstošas vides uzraudzīšanu un veicināšanu SEB grupā. Mūsu grupa veic pārraudzību, sniedz padomus un seko līdzi attiecīgiem atbilstības riskiem. Galvenie komandas uzdevumi ir ar finanšu tirgiem saistīto darbību pārraudzīšana un kontrolēšana - finanšu instrumentu tirdzniecība, tirgus dalībnieku analīze un izpēte, kā arī interešu konfliktu pārbaude. 

Atrodat savu pozīciju Darbības atbilstībā

Media
Image

Īpašības, ko augstu vērtējam

Godīgums

Analītiska domāšana

Atbildība

Iepazīsties ar saviem nākotnes kolēģiem

Kristina Navicka

Darbības atbilstības uzraudzības nodaļas vadītāja

"Drīz apritēs 10 gadi kopš es pievienojos SEB, un ar pārliecību varu teikt – katrs gads ir bijis aizraujošs. Šī ir vieta daudz iespējām, it īpaši, ja esi tām atvērts. Es sāku kā jaunākā speciāliste Finanšu tirgus darījumu nodaļā, kur es daudz iemācījos, un pēc tam pievienojos Darbības atbilstības nodaļai, kur es turpināju uzkrāt zināšanas un apgūt jaunas prasmes. Šajā laika posmā es ne tikai ieguvu jaunas zināšanas, bet arī izveidoju vērtīgas attiecības ar kolēģiem no dažādām valstīm."

Uzmanības centrā

Darbības atbilstības uzraudzības izcilības centrs

Mēs vienmēr meklējam labākos veidus, kā nodrošināt efektīvus procesus saskaņā ar labāko starptautisko praksi darbības atbilstībā. Tādēļ mēs Rīgā esam centralizējuši pārraudzības procesus no gandrīz visām SEB pārstāvniecībām pasaulē. Centralizācijas projekts bija pareizais lēmums, jo mēs jau šobrīd redzam daudzus darbības uzlabojumu. Sasniegumu iedvesmoti, mēs strādājam arī pie citu darbības atbilstības uzraudzības procesu pilnveidošanas organizācijā.