Mainīt valodu:
Image

SEB grupas biznesa
pakalpojumu centrs

Biznesa pakalpojumi

Paragraphs

Sniedz atbalstu ikdienas darba procesos

Vērtspapīru un investīciju darījumi

Starptautisko vērstpapīru apkalpošanas nodaļa nodrošina plašu pakalpojumu klāstu finanšu iestādēm, korporācijām, privātpersonām un privātbanķieru klientiem - norēķinus, ārvalstu valūtas maiņu, vērtspapīru notikumu apkalpošanu un nodokļu pakalpojumus klientu vērtspapīru darījumiem.
Private Banking darījumu nodrošināšanas, kontroles un saskaņošanas komanda sniedz plaša mēroga darījumu nodrošināšanas pakalpojumus starptautiskiem Private Banking un investīciju klientiem. 
Vērtspapīru apkalpošanas komanda nodrošina plašu vērtspapīru pārvaldības pakalpojumu klāstu vadošajām bankām pasaulē - no uzglabāšanas, norēķinu veikšanas līdz pat vērtspapīru notikumu apkalpošanai Ziemeļvalstu uzņēmumos. 

Finanšu tirgus darījumi

Valūtas maiņas komanda ir atbildīga par valūtas maiņas un naudas tirgus darījumu apstrādi, kā arī par darījumu pārskatu un uzraudzības nodrošināšanu visiem finanšu produktiem saskaņā ar pasaulē noteiktajām finanšu regulatoru prasībām, garantējot SEB klientiem un biznesa partneriem pasaules līmeņa servisu.
Darījumu pārskatu pārvaldes komanda veic dažādu ziņoto darījumu pārskatu neatbilstību analīzi un to kļūdu risināšanu. 
Fiksēto ienākumu darījumu komanda rūpējas par visu veidu darījumiem ar obligācijām, kredītu un likmju atvasinātajiem finanšu tirgus instrumentiem. Darījumu ar akcijām un klīringa atvasināto finanšu instrumentu komanda atbild par akciju un klīringa atvasināto finanšu instrumentu darījumu apstrādi un atbalstu visā pasaulē. 

Darījumu apstrāde

Ši komanda strādā ar plašu naudas pārvaldības produktu un pakalpojumu klāstu, atbalstot SEB grupas uzņēmumus dažādās Eiropas valstīs un ASV. 

Atrast savu pozīciju

Klientu darbības cikla operacionālais atbalsts

Ši komanda sniedz operacionālo atbalstu lieliem uzņēmumiem, finanšu iestādēm un privātpersonām 11 pasaules valstīs, tostarp Ziemeļeiropā, Apvienotajā Karalistē un Āzijā. 

Īpašības, ko augstu vērtējam

Precizitāte

Radošums

Interese par IT

Iepazīsties ar saviem nākotnes kolēģiem

Krista Bērziņa

Starptautisko procesu eksperte

"SEB man vienmēr ir bijuši lieliski vadītāji, kas atbalsta manu profesionālo izaugsmi. SEB ir lieliska darba vieta tiem, kas vēlas augt, apgūt jaunas prasmes, ir gatavi pārmaiņām un eksperimentiem. SEB ļoti cenšas, lai darbinieki justos droši un atbalstīti."

Iepazīsties ar saviem nākotnes kolēģiem

Andris Pētersons

Starptautisko maksājumu produktu speciālists 

"Mans pirmais amats SEB bija maksājumu speciālists, un tas bija mans pirmais nopietnais darbs pēc augstskolas. Apgūt šo jomu nebija vienkārši, taču tas bija interesanti. Pēc pusotra gada kļuvu par savas komandas, kurā bija aptuveni 15 cilvēku, vadītāju, un mēs strādājām kopā gandrīz piecus gadus. Pēc tam man radās iespēja iesaistīties un vadīt vairākus projektus, kuros pārcēlām biznesa funkcijas no Zviedrijas un Vācijas uz Latviju un Lietuvu."

Uzmanības centrā

Globāls mērogs

Nodrošinām biznesa pakalpojumus un klientu atbalstu SEB grupas uzņēmumiem visā pasaulē.

Kompetences

Lai savus uzdevumus mēs varētu izpildīt visaugstākajā līmenī, mums ir jābūt kompetentiem vairākās jomās. Mūsu nodaļas mērķis ir attīstīt vispusīgus speciālistus, gan nodrošinot pilnvērtīgas apmācības jaunajiem darbiniekiem, gan organizējot pašreizējo darbinieku pieprasītās apmācības. Šīs apmācības ir gan tiešsaistē, gan uz vietas, un darbiniekiem ir iespēja iegūt papildus zināšanas ikdienas pienākumos, kā arī uzlabot savas prasmes nākotnes karjerai.