Mainīt valodu:
Image
Gustavs, SEB office

SEB grupas biznesa
pakalpojumu centrs

Paragraphs

SEB Global Services Rīgā nodrošina pasaules līmeņa finanšu pakalpojumus SEB grupas klientiem un biznesa struktūrvienībām 20 valstīs. Kopš dibināšanas 2006. gadā,  biznesa centrs atbalsta SEB grupas uzņēmumus, lai kopīgi kļūtu par efektivitātes un inovāciju līderi banku nozarē. SEB Biznesa centrs Rīgā piedāvā plaša klāsta pakalpojumus - maksājumu operācijas, naudas pārvaldības atbalsta funkcijas, kā arī pakalpojumus, kas saistīti ar banku produktiem, risku pārvaldību, IT. Biznesa centrs turpina paplašināt tā apkalpoto funkciju klāstu un kompetences, uz ko norāda arī pastāvīgs darbinieku skaita pieaugums - no 100 līdz pat 1100 jomas profesionāļiem. 

SEB grupas biznesa pakalpojumu centrā

Mēs novērtējam ambīcijas

SEB grupas pakalpojumu centrā mēs fokusējamies uz iesaistošas vides radīšanu, lai Jūs varētu pievērsties savam darbam, padarot ikdienas uzdevumus par globālu rezultātu sastāvdaļu.
 

Mēs veicinām talantu izaugsmi

Mūsu atvērtā, vienlīdzīgā un uz komandas darbu balstītā vide iedrošina ikvienu komandas biedru mest izaicinājumu ierastajam domāšanas veidam un īstenot lieliskas idejas. Šeit Jūs varēsiet izcelties.
 

Mēs pastāvīgi mācāmies

Mācīšanās ir viens no mūsu kultūras būtiskākajiem pīlāriem. Mēs mācāmies katru dienu  no mūsu mentoriem un kolēģiem, izmantojot praktisku problēmu risināšanu, konstruktīvu atgriezenisko saiti un daloties pieredzē.

Vide kas iedvesmo

Mēs būvējam mūsu jauno biroju ēku Teikā GUSTAVS ar skaidru ambīciju izveidot vienu no modernākajām, ilgtspējīgākajām un iedvesmojošākajām darba vietām Rīgā. Mēs SEB ticam, ka līdzsvars starp darbu un privāto dzīvi ir svarīgs, tādēļ jaunajā birojā ir padomāts par telpām gan produktīvam darbam, gan atpūtai – sporta zāli, bibliotēku, diendusas un spēļu istabām, terasēm, bērnu-vecāku istabu un daudz ko citu. 

Ērtā biroja atrašanās vieta netālu no pilsētas centra aicina apsvērt zaļāka transporta līdzekļa izvēli ikdienā, jo ēkā būs pieejamas velo un skrejriteņu novietnes, kā arī elektrotransporta uzlādes vietas.

Tiekamies tur jau 2023.gada pavasarī! 

Media

Kontakti

SEB grupas biznesa pakalpojumu centrs
Mūkusalas iela 101, Rīga, LV-1004, Latvija

Google Maps