Mainīt valodu:
Image
SEB Bank

SEB grupas biznesa
pakalpojumu centrs

Paragraphs

SEB Global Services Rīgā nodrošina pasaules līmeņa finanšu pakalpojumus SEB grupas klientiem un biznesa struktūrvienībām 20 valstīs. Kopš dibināšanas 2006. gadā,  biznesa centrs atbalsta SEB grupas uzņēmumus, lai kopīgi kļūtu par efektivitātes un inovāciju līderi banku nozarē. SEB Biznesa centrs Rīgā piedāvā plaša klāsta pakalpojumus - maksājumu operācijas, naudas pārvaldības atbalsta funkcijas, kā arī pakalpojumi, kas saistīti ar banku produktiem, risku pārvaldību, IT. Biznesa centrs turpina paplašināt tās apkalpoto funkciju klāstu un kompetences, uz ko norāda arī pastāvīgs darbinieku skaita pieaugums - no 100 līdz par 850 jomas profesionāļiem. 

SEB grupas biznesa pakalpojumu centrā

Mēs novērtējam ambīcijas

SEB grupas pakalpojumu centrā mēs fokusējamies uz iesaistošas vides radīšanu, lai Jūs varētu pievērsties savam darbam, padarot ikdienas uzdevumus par globālu rezultātu sastāvdaļu.
 

Mēs veicinām talantu izaugsmi

Mūsu atvērtā, vienlīdzīgā un uz komandas darbu balstītā vide iedrošina ikvienu komandas biedru mest izaicinājumu ierastajam domāšanas veidam un īstenot lieliskas idejas. Šeit Jūs varēsiet izcelties.
 

Mēs pastāvīgi mācāmies

Mācīšanās ir viens no mūsu kultūras būtiskākajiem pīlāriem. Mēs mācāmies katru dienu  no mūsu mentoriem un kolēģiem, izmantojot praktisku problēmu risināšanu, konstruktīvu atgriezenisko saiti un daloties pieredzē.

Kontakti

SEB grupas biznesa pakalpojumu centrs
Mūkusalas iela 101, Rīga, LV-1004, Latvija