Switch to mobile version. Augšup

Ekonomiskā vide - 01.01.2020
attīstības prognozes

Video blogs: 2020. gada ekonomikas prognozes

Video blogs: 2020. gada ekonomikas prognozes

Globālā ekonomikas izaugsme 2020. gadā būs lēnākā pēdējās desmitgades laikā, kas ietekmēs arī Latvijas ekonomikas perspektīvas. Neskatoties uz izaugsmes palēnināšanos, recesijas riski ir mazinājušies un globālie rādītāji signalizē par situācijas stabilizēšanos.

Latvijas IKP 2020. gadā būs 2% un inflācija samazināsies līdz 2.1%. Algu kāpums nākamajā gadā paredzēts gandrīz visās nozarēs, bet bezdarba līmenis svārstīsies ap 6%. Pieauguši izaicinājumi, kas saistīti ar cīņu pret naudas atmazgāšanu un korupciju, kas var kavēt ekonomisko aktivitāti noteiktos sektoros. Kopumā, lai arī ekonomikas izaugsme nākamgad būs lēnāka, iedzīvotāju labklājība turpinās pieaugt. SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis savā video blogā apkopo svarīgāko par notikumiem Latvijas un pasaules ekonomikā:

Jums nekur nav jādodas – pārvaldiet finanses internetā

 

 • Ekonomiskā vide - 01.04.2020

  Video blogs: svarīgākais ekonomikā šonedēļ

  Video blogs: svarīgākais ekonomikā šonedēļ

  SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis savā video blogā apkopo svarīgāko par notikumiem Latvijas un pasaules ekonomikā. Šī sadaļa ar aktuālākajiem apskatiem tiek papildināta katru nedēļu.

  Lasīt vairāk

 • Ekonomiskā vide - 18.02.2020

  Kā produktivitātē apsteigt kaimiņus

  Kā produktivitātē apsteigt kaimiņus

  Latvijas uzņēmumu produktivitātes rādītāji pagaidām atpaliek ne tikai no ES vidējiem, bet arī no pārējo Baltijas valstu rādītājiem. Kā viens no galvenajiem iemesliem minama izteiktā reģionālā nevienlīdzība — uzņēmējdarbība koncentrējusies Rīgā un tās reģionā.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.