Switch to mobile version. Augšup

Aizdevumi un aizņemšanās - 18.03.2020
aizdevums | kredītbrīvdienas

Kā rīkoties, ja rodas problēmas atmaksāt kredītu

Kā rīkoties, ja rodas problēmas atmaksāt kredītu

Līdzekļu aizņemšanās no bankas uzliek nopietnas saistības, kas jāpilda. Tomēr gadījumos, kad klientam rodas problēmas atmaksāt aizņēmumu, iespējams pieteikties labvēlības periodam – SEB bankas darījumu vadītāji izvērtēs situāciju un palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām labvēlības periodā tiek piedāvāta iespēja pārskatīt savu kredītlīgumu, tostarp izmantot iespēju bez komisijas maksas atlikt kredīta pamatsummas atmaksu uz vairākiem mēnešiem, saglabājot esošos līguma nosacījumus.

Šajā gadījumā klientam būs jāturpina maksāt tikai procentu maksājumi, kas veido mazāko daļu no kopējā kredītmaksājuma. Patēriņa kredītam un līzingam programmā paredzēta iespēja pieteikties kredītbrīvdienām līdz pat 3 mēnešiem.

Kā pieteikties Kredītņēmēju atbalsta programmā?
Sazinieties ar savu darījumu vadītāju vai aizpildiet pieteikumu internetbankā.

SEB bankas darījumu vadītāji pēc pieteikuma saņemšanas palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu katra klienta finanšu situācijai.

Uzņēmumiem programmā ir iespēja pārskatīt esošo kredītlīgumu ar banku, tostarp izmainīt atmaksu grafiku vai atlikt kredīta pamatsummas maksājumu. Šajā gadījumā katra klienta individuālā situācija ir jāizvērtē atsevišķi. Iespējams, ka klientam objektīvu apsvērumu dēļ ir nepieciešams uz ilgāku laiku atlikt pamatsummas maksājumu, kas attiecīgi tiks izvērtēts kopā ar darījumu vadītāju.

Visbiežāk kredītmaksājuma grafiks tiek piemērots uzņēmuma naudas plūsmai. Arī uzņēmumi tiek aicināti sazināties ar savu darījumu vadītāju vai aizpildīt pieteikumu internetbankā.

 • Ekonomiskā vide - 09.03.2020

  Kreditēšana atgūsies

  Kreditēšana atgūsies

  2019. gada deviņos mēnešos Latvijas kopējais banku kredītportfelis bija pieaudzis par 2,5%, trešā ceturkšņa beigās sasniedzot 13.9 miljardus eiro. Kādi būtu nākamie soļi? Izvērtējot iepriekš piedzīvoto un iespējamos nākotnes scenārijus, radīt atbilstošus nosacījumus izaugsmei. Kam tas būtu jādara? Es teiktu – gan politikas veidotājiem, gan uzņēmējiem, gan bankām.

  Lasīt vairāk

 • Pensija - 07.04.2020

  Kā pasargāt pensijas uzkrājumus?

  Kā pasargāt pensijas uzkrājumus?

  Aktīvu vērtības kritumu nevajadzētu saukt par zaudējumiem, bet drīzāk par īslaicīgu sarukumu ilgtermiņa uzkrājumu veidošanas laikā. Ir neiespējami pilnībā izvairīties no pensiju plānu aktīvu vērtības samazināšanās īstermiņā, tādēļ ieteicams vienkārši nogaidīt līdz uzkrājums atgūstas no šī perioda radītajām sekām.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.