Mainīt valodu:
Image
Father playing with his daughter

Labākiem lēmumiem

Nākotne nebūs tāda, kādu mēs to iztēlojamies – tā būs labāka.
Jauni piedzīvojumi un labāki lēmumi. 

Aicinām klientus izmantot bankas pakalpojumus attālināti. Klātienē apkalpojam tikai ar iepriekšējo pierakstu. Rezervēt tikšanos 

Paragraphs

Atbalsta maksājumi mājokļa kredītņēmējiem

Saeimā pieņemtie likuma grozījumi paredz 2024. gadā reizi ceturksnī izmaksāt atbalstu mājokļa kredīta ņēmējiem.
 
Mūsu klientiem nav jāaizpilda pieteikumi vai jāveic kādas citas papildu darbības –  Valsts ieņēmumu dienests reizi ceturksnī veiks atbalsta izmaksu tiem kredītņēmējiem, kuri atbilst valsts noteiktajiem kritērijiem.

 

Izdevīgāki nosacījumi mājokļa kredītam

Piesakieties mājokļa kredītam līdz 31. decembrim un iegūstiet:

  • Īpaši pievilcīgu procentu likmi
  • Darījuma kontu par 0 EUR
  • Kredīta noformēšanu bez maksas
  • 30% atlaidi īpašuma apdrošināšanai pie mūsu partnera If Apdrošināšana


 Piedāvājums attiecas uz A klases dzīvokļiem. Aprēķina piemērs: īpašuma cena 80 000 EUR, klienta līdzdalība 12 000 EUR, kredīta summa 68 000 EUR, kredīta procentu likme 6%, procentu likme ir mainīga un to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma, kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 412 EUR (kopā – 360 maksājumi), kas aprēķināts pēc anuitātes atmaksas metodes. Komisijas maksa par dokumentu noformēšanu 0 EUR, komisijas maksa par norēķina konta apkalpošanu 1 EUR mēnesī. Gada procentu likme 6.31%, kopējā summa, kas jāmaksā 148 464 EUR. Kredīts tiek nodrošināts ar nekustamā īpašuma hipotēku, minētajam nekustamajam īpašumam jābūt apdrošinātam visu kredīta līguma spēkā esamības laiku.
 

Iepazīstinām ar mūsu jaunajām maksājumu kartēm

Esam radījuši jaunu dizainu mūsu maksājumu kartēm, smeļoties iedvesmu no Ziemeļvalstu unikālajām ainavām. Turklāt jaunās kartes ražojam no bioplastmasas, kas veidota no videi draudzīgākās kukurūzas cietes. 

SEB mobilajā lietotnē, internetbankā un digitālajos makos pamanīsiet, ka Jūsu kartes attēlu jau esam aizstājuši ar jauno dizainu. Savukārt plastikāta kartes aizstāsim pakāpeniski – beidzoties Jūsu līdzšinējās kartes termiņam, mēs Jums automātiski izgatavosim jaunā dizaina karti. Jums nav jāveic nekādas darbības, un līdzšinējās kartes turpinās darboties kā ierasts.