Switch to mobile version. Augšup

Saņemiet personalizētu ieguldījumu ieteikumu mobilajā lietotnē

 

No idejas līdz ieguldījumu ieteikumam tikai 15 minūtes

 

Sāciet ieguldīt kaut no 1 eiro

 

Finanšu izglītība nav nepieciešama

 

 

 

Roboinvestors

  • Roboinvestors piedāvā vienkāršu un automatizētu veidu, kā sākt ieguldīt. Saņemot Jūsu atbildes uz dažiem jautājumiem, Roboinvestors sagatavos Jūsu vēlmēm un iespējām piemērotu ieguldījumu ieteikumu.
  • Ja izlemsiet ieguldīt saskaņā ar Roboinvestora ieteikumu, Jums atliks tikai norādīt, cik lielu ieguldījumu vēlaties veikt, bet pārējo atrisinās Roboinvestors.
  • Roboinvestors nodrošina ieguldījumu ieteikumu sniegšanu tikai par ierobežota skaita SEB grupas ieguldījumu fondiem, līdz ar to šo ieteikumu nevar uzskatīt par neatkarīgu. Ņemot vērā, ka sniegtā ieteikuma periodisks piemērotības novērtējums netiek veikts, aicinām Jūs regulāri pārliecināties par to, vai ieguldījums vēl joprojām ir piemērots Jūsu ieguldījumu mērķiem un finansiālajam stāvoklim. Ja tomēr vēlaties, lai atkārtotu piemērotības novērtējumu veic SEB banka, aicinām sazināties ar mums.
  • Šis ir automatizēts pakalpojums un sesija ar Roboinvestoru notiks bez tiešas SEB bankas darbinieku iesaistes. Ja sesijas laikā vai pēc tās Jums rodas neskaidrības par Roboinvestora izmantošanu, aicinām sazināties ar mums pa tālruni +371 26668777 (darbdienās no pulksten 8.00 līdz 18.00). Savukārt, ja Jums ir nepieciešama padziļināta konsultācija ar mūsu ekspertiem ieguldīšanas jautājumos, aicinām aizpildīt atzvana pieteikumu.

 

 

 

Cik maksā ieguldīt ar Roboinvestoru?

  • Par Roboinvestora ieteikumu netiek piemērota papildu maksa.
  • Ja izlemjat ieguldīt Roboinvestora ieteiktajā SEB ieguldījumu fondā, tiek piemērota standarta maksa par ieguldījumiem fondos, proti, administrēšanas un fonda pārvaldīšanas maksa, kas kopā var būt apmēram no 1,06% līdz 1,21% gadā.
  • Piemēram, par katriem ieguldītajiem 100 eiro Jūsu izmaksas gadā būtu no apmēram 1,06 līdz 1,21 eiro.

 

 

 

Lejupielādējiet SEB lietotni

 

 

 

Pirms sākt ieguldīt

Pirms ieguldīšanas aicinām Jūs rūpīgi izlasīt ieguldījumu ieteikumu dokumentu, kurā paskaidrots, kāpēc mūsu vērtējumā ieteicamais ieguldījumu fonds Jums ir piemērots, kā arī iepazīties ar noteikumiem, cenrādi un informatīvajiem materiāliem saistībā ar ieguldīšanas pakalpojumiem un ieteicamo fondu. Pamatojoties uz šo informāciju, Jūs varēsiet pieņemt lēmumu par ieguldījumu veikšanu.

Šis materiāls satur informāciju par AS "SEB banka" ieguldījumu pakalpojumiem vai blakuspakalpojumiem. Ieguldījumi ir pakļauti riskiem. Ieguldījumu vērtība var palielināties vai samazināties un vēsturiskie rezultāti un/vai ienesīgums nav drošs rādītājs nākotnes rezultātu un/vai ienesīguma prognozēšanai un negarantē līdzvērtīgu rezultātu un/vai ienesīgumu nākotnē. Jūsu ieguldītais kapitāls nav garantēts, un dažos gadījumos Jūs varat zaudēt visu ieguldījumu. Ja ieguldījums vai ieguldījumu fondi paredz ieguldījumu ārvalstu valūtās izteiktos finanšu instrumentos, ievērojiet, ka valūtas maiņas kursu izmaiņas var ietekmēt rezultātu un/vai ienesīgumu. Jūs pats uzņematies atbildību par lēmumu veikt ieguldījumu un Jums vienmēr pirms tā veikšanas vajadzētu iegūt papildu informāciju. Papildinformācija par ieguldījumu pakalpojumu un blakuspakalpojumu pieejama AS "SEB banka" mājaslapā. Aicinām iepazīties ar Konsultāciju noteikumiem un nepieciešamības gadījumā sazināties ar AS "SEB banka" darbinieku.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.