Switch to mobile version. Augšup

Fondu paziņojumi

 • Fondu paziņojumi - 17.09.2021

  Par izmaiņām SEB Global Chance/Risk fondā

  Mēs pastāvīgi strādājam, lai īstenotu mērķi izveidot un piedāvāt mūsu klientiem ilgtspējīgus ieguldījumu produktus, kas ilgtermiņā sniedz kapitāla pieaugumu un veicina pozitīvu ietekmi uz klimatu. Tāpēc no šī gada 11. oktobra mainīsies SEB Global Change/Risk fonda nosaukums un fokuss.

  Lasīt vairāk

 • Fondu paziņojumi - 14.07.2021

  Izmaiņas atsevišķu SEB fondu nosaukumos

  Ņemot vērā, ka visi klientiem piedāvātie fondi atbilst SEB noteiktajiem augstākajiem atbildības un ilgtspējas standartiem, ir pieņemts lēmums turpmāk vairs neuzsvērt ilgtspēju (Sustainability) fondu nosaukumos.

  Lasīt vairāk

 • Fondu paziņojumi - 31.05.2021

  SEB Russia un SEB Eastern Europe ex Russia fondu apvienošana ar SEB Eastern Europe Small and Mid Cap fondu

  Lai pilnveidotu klientiem piedāvātās ieguldījumu iespējas, 2021. gada 25. jūnijā sāksies triju SEB Austrumeiropas akciju fondu apvienošana – SEB Russia un SEB Eastern Europe ex Russia fondi tiks pievienoti SEB Eastern Europe Small and Mid Cap fondam. Apvienošana noslēgsies 2. jūlijā.

  Lasīt vairāk

 • Fondu paziņojumi - 28.04.2021

  Izmaiņas SEB U klases fondu cenrādī

  Lai popularizētu ieguldījumu veikšanu un veicinātu iedzīvotāju prasmes ieguldīt līdzekļus ilgtermiņā, mēs samazinām ikmēneša apkalpošanas maksu populārākajiem akciju un obligāciju fondiem.

  Lasīt vairāk

 • Fondu paziņojumi - 15.01.2021

  Par pāreju uz jaunu SEB fondu klasi

  Mēs pastāvīgi pilnveidojam mūsu klientiem piedāvātos ieguldījumu risinājumus, sekojot līdzi tirgus tendencēm un izmaiņām likumā. Tādēļ no 2021. gada 15. janvāra piedāvājam 22 jaunus U klases ieguldījumu fondus, kuri aizstāj līdz šim pieejamos C klases fondus, saglabājot līdzšinējo ieguldījumu politiku, stratēģiju, riska līmeni un izpildes ciklu.

  Lasīt vairāk

 • Fondu paziņojumi - 17.11.2020

  Par izmaiņām SEB Fund 3 – SEB Technology fondā

  SEB Investment Management AB plāno veikt vairākus uzlabojumus SEB Technology fondā. Pēc izmaiņām apakšfonds joprojām tiks aktīvi pārvaldīts, kā arī izmaksas paliks nemainīgas.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.