Switch to mobile version. Augšup

SEB Investment Management

Ieguldījumu pārvaldes akciju sabiedrība "SEB Investment Management" ir dibināta 2000. gadā, un tās vienīgais akcionārs ir AS "SEB banka".

SEB Investment Management darbības virzieni ir:

 • individuālo ieguldījumu portfeļu pārvaldīšana,
 • pensiju 2. līmeņa līdzekļu pārvaldīšana,
 • privātā pensiju fonda "SEB atklātais pensiju fonds" līdzekļu pārvaldīšana.

2001. gada februārī SEB Investment Management saņēma darbības licenci un maijā sāka pārvaldīt SEB atklātā pensiju fonda līdzekļus.

SEB Investment Management bija pirmā ieguldījumu sabiedrība, kas 2002. gada jūnijā saņēma licenci valsts fondēto pensiju shēmas līdzekļu pārvaldīšanai. Savukārt 2004. gada maijā SEB Investment Management bija pirmā ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kas pārreģistrēja licenci, lai varētu sniegt individuālu ieguldījumu pārvaldes pakalpojumus. Tie paredz ne tikai ieguldījumu fondu pārvaldīšanu, bet arī pēc ieguldītāja pilnvarojuma viņa finanšu instrumentu individuālu pārvaldi.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.