Switch to mobile version. Augšup

Maksājumu kartes

Maksājumu kartes

Kāpēc maksāt ar karti?

Izmantojot maksājumu karti, kontrolēt savas finanses ir vienkāršāk. Ar norēķinu karti ir ērti apmaksāt ikdienas pirkumus un pakalpojumus, bet kredītkarte noder, kad vajadzīgi papildu līdzekļi lielākiem pirkumiem vai arī ceļojumiem ārzemēs.

 
 • Konti un depozīti

  Ātri

  Pie kases nevajag meklēt skaidru naudu un pārbaudīt atlikumu, tāpēc par pirkumiem varēsiet norēķināties ātrāk.

 • Maksājumi

  Droši

  Jūsu karte ir aizsargāta ar PIN kodu, tāpēc pat nozaudējot to, savu naudu nepazaudēsiet.

 • Skaidras naudas darījumi

  Viegli kontrolēt tēriņus

  Izmantojot internetbanku, Jūs vienmēr precīzi zināsiet, cik naudas un kādam nolūkam tā ir iztērēta.


 • Ātri
  Pie kases nevajag meklēt skaidru naudu un pārbaudīt atlikumu, tāpēc par pirkumiem varēsiet norēķināties ātrāk.


  Droši
  Jūsu karte ir aizsargāta ar PIN kodu, tāpēc pat nozaudējot to, savu naudu nepazaudēsiet.  Viegli kontrolēt tēriņus
  Izmantojot internetbanku, Jūs vienmēr precīzi zināsiet, cik naudas un kādam nolūkam tā ir iztērēta.  SMS par izmaiņām kontā
  Jebkurā brīdī varat pasūtīt atskaites SMS veidā par konta atlikumu, ienākošajām un izejošajām summā, kā arī citām izmaiņām.  Vienkārši nomainīt PIN kodu
  Kartes PIN kodu var vienkārši nomainīt uz tādu, kuru Jums būs vieglāk iegaumēt (bet ne pārāk viegli uzminamu) jebkurā SEB bankas bankomātā Latvijā.  Mazāk baktēriju nekā uz skaidrās naudas
  Salīdzinot ar kartēm, uz banknotēm ir daudz vairāk baktēriju, kas var izraisīt slimības vai vīrusus.

 

Ar karti izdevīgāk

 

Ar karti izdevīgāk

Ar ko atšķiras norēķinu un kredītkartes?

Norēķinu karte sniedz Jums iespēju veikt pirkumus, norēķināties internetā, kā arī izņemt skaidru naudu, izmantojot savā kontā esošos līdzekļus. Savukārt, ar kredītkarti tiem pašiem nolūkiem Jūs varat izmantot bankas piešķirto kredīta summu, dzēšot to pakāpeniski.

Lasīt vairāk par: Norēķinu kartēm | Kredītkartēm

Karte pa pastu

Ja internetbankā vai filiālē esat aktualizējis savu kontaktadresi, kā arī neesat nomainījis PIN kodu, tad atjaunotās norēķinu kartes, kurām konkrētajā mēnesī beidzas derīguma termiņš, Jūs varat saņemt pa pastu jebkurā vietā Latvijā.

Lasīt vairāk

Apdrošināšana

SEB bankas kredītkaršu lietotāji var pieteikt ceļojumu apdrošināšanu ar izdevīgiem nosacījumiem. Apdrošināšana sedz ārstēšanās izdevumus ne tikai slimību vai nelaimes gadījumos, apdrošināta tiek arī bagāža, pase u.c. Norēķinu karšu lietotāji var pieteikt nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kas darbojas gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Lasīt vairāk

Norēķini ārzemēs

Karte ļauj daudz ērtāk norēķināties par pirkumiem ceļojumu laikā, jo Jums nebūs jāmeklē valūtas maiņas punkts ar izdevīgāko kursu. Turklāt tas ir arī drošāk, jo svešā valstī Jums nebūs jānēsā līdzi visa ceļojumam paredzētā nauda.

Lasīt vairāk

Norēķinu kartes

 
 • Debit Mastercard norēķinu karte

  Debit Mastercard norēķinu karte

  Klasiska karte ērtiem norēķiniem veikalos un internetā, kā arī skaidras naudas izņemšanai bankomātos. Ar karti Jūsu tēriņi kļūst pārskatāmi, jo informācija par konta atlikumu un pēdējiem darījumiem vienmēr būs pieejama gan internetbankā, gan bankomātos un SMS bankā.

  Lasīt vairāk

 • Bezkontakta Mastercard norēķinu karte

  Bezkontakta Mastercard norēķinu karte

  Ar bezkontakta karti samaksāt par pirkumiem var ātri un vienkārši – tikai pietuvinot to maksājumu terminālam. Pirkumus līdz 25 EUR iespējams apmaksāt, neievadot PIN kodu. Bezkontakta karti Jūs varat izmantot darījumiem bankomātos, kā arī pirkumiem internetā.

  Lasīt vairāk

 • Kartes jauniešiem (7-17)

  Kartes jauniešiem (7-17)

  Maksājumu karte bērniem vai jauniešiem ir pirmā finanšu pieredze un sadarbība ar banku, savukārt vecākiem - iespēja vienkāršāk pārvaldīt kabatas naudu un būt pārliecinātam, ka nauda būs drošībā. Izvēlieties Bezkontakta karti, Juniora karti vai arī Stila karti ar pašu izveidotu kartes dizainu.

  Lasīt vairāk

 • VISA Stila karte

  VISA Stila karte

  VISA Stila kartes dizainam Jūs varat izvēlēties kādu no SEB bankas piedāvātajiem attēliem vai bildi no Jūsu privātās galerijas.

  Lasīt vairāk

Kredītkartes

 
 • Mastercard Classic kredītkarte

  Mastercard Classic kredītkarte

  Starptautiski atzīta un droša Mastercard Classic kredītkarte sniegs Jums iespēju gan norēķināties par pirkumiem Latvijā un ārzemēs, gan izmantot bezprocentu kredītlimitu 100% apmērā no Jūsu algas vai kredītlīniju, kas nodrošina papildu līdzekļus 200% apmērā no Jūsu algas.

  Lasīt vairāk

 • Bezkontakta Mastercard Classic kredītkarte

  Bezkontakta Mastercard Classic kredītkarte

  Ar bezkontakta karti samaksāt par pirkumiem var ātri un vienkārši – tikai pietuvinot to maksājumu terminālam. Pirkumus līdz 25 EUR iespējams apmaksāt, neievadot PIN kodu. Bezkontakta karti Jūs varat izmantot darījumiem bankomātos, kā arī pirkumiem internētā.

  Lasīt vairāk

 • Mastercard Gold kredītkarte

  Mastercard Gold kredītkarte

  Prestižā Mastercard Gold kredītkarte Jums vienmēr nodrošina īpašu servisu un kredītlimitu līdz pat 200% no Jūsu ikmēneša ienākumiem, kā arī prioritāti rindu sistēmā visās SEB bankas filiālēs.

  Lasīt vairāk

 • Mastercard World Elite

  Mastercard World Elite

  Mastercard World Elite kredītkarte ir kļuvusi par kvalitātes un privilēģiju simbolu visā pasaulē, kas nodrošina personalizētu apkalpošanu un īpašas priekšrocības.

  Lasīt vairāk

 • VISA Stila kredītkarte

  VISA Stila kredītkarte

  Jūsu individuāla dizaina karte ar visām ierastajām kredītkartes funkcijām. Kartes dizainam Jūs varat izvēlēties kādu no SEB bankas piedāvātajiem attēliem vai bildi no Jūsu privātās galerijas.

  Lasīt vairāk

Uz kartēm - mazāk baktēriju

VISA Stila karte

Uzdodiet jautājumu

Ja lapā neatradāt atbildi uz kādu sev interesējošu jautājumu par debetkartēm vai kredītkartēm, uzdodiet to šeit un mūsu eksperti Jums atbildēs pēc iespējas ātrāk.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.