Mainīt valodu:
Image

Mastercard World Elite

Kvalitātes un privilēģiju simbols visā pasaulē

Paragraphs
Sākot no

3500 eiro

bezprocentu kredītlimits līdz 45 dienām

Sākot no

3500 eiro

kredītlīnija ar ikmēneša atmaksu 5%

Automātiska Jūsu

pirkumu apdrošināšana

bez maksas

Iegūstiet vairāk nekā cerēts

Mastercard Travel & Lifestyle pakalpojumi – diennakts pieeja izsmalcinātām ceļojumu un ēdināšanas priekšrocībām
Fast Track – prioritāra drošības pārbaude starptautiskajās lidostās
Priority Pass – piekļuve biznesa atpūtas zonām vairāk nekā 1300 starptautiskajās lidostās
Izdevīgi nosacījumi un atlaides auto nomai un viesnīcu rezervācijai visā pasaulē

Īpašā World Elite ceļojumu apdrošināšana

Sadarbībā ar If Apdrošināšana

World Elite ceļojumu apdrošināšanas polise ir iekļauta kartes lietošanas maksā un nodrošina īpaši paplašinātu apdrošināto risku klāstu, kā arī lielākas atlīdzības summas. Apdrošināšanas polise ir spēkā gan Jūsu privāto, gan darījumu braucienu laikā. Turklāt tā ir spēkā arī tad, ja aizraujaties ar paaugstināta riska sporta veidiem, piemēram, kalnu slēpošanu, snovbordu vai niršanu.

Uzzināt vairāk par ceļojumu apdrošināšanu

Mastercard Travel & Lifestyle pakalpojumi (MTLS)

Mastercard World Elite kredītkarte sniedz Jums diennakts pieeju izsmalcinātām ceļojumu un ēdināšanas priekšrocībām pieprasītākajās vietās un galamērķos. Pakalpojums Jums pieejams pa tālruni, e-pastu, tiešsaistes čatā un personalizētā tiešsaistes platformā. Papildus varat piedalīties nozīmīgos sporta un izklaides pasākumos – gan virtuāli, gan klātienē. Jums ir nodrošināta augstākā līmeņa piekļuve ekskluzīvai iepirkšanās pieredzei, kā arī pasaules līmeņa informācijai, kas palīdzēs virzīt un iedvesmot Jūsu nākamo soli.

Lai gūtu pieeju šiem pakalpojumiem, veiciet reģistrāciju Mastercard Travel & Lifestyle Services mājaslapā. Reģistrācija dos Jums pieeju īpašiem ceļojumu piedāvājumiem. Papildus Jums tiks nodrošināts Travel & Lifestyle asistents, kurš būs pieejams visu diennakti un palīdzēs ceļojumu plānošanā. 

Ar Travel & Lifestyle asistentu varat sazināties angļu valodā visu diennakti, zvanot pa tālruni: +371 67779955

MTLS pakalpojumu cena ir iekļauta Jūsu Mastercard World Elite kredītkartes mēneša maksā. Reģistrēšanās MTLS pakalpojumiem nozīmē, ka piekrītat pakalpojuma sniedzēja noteikumiem un privātuma politikai.

Fast Track prioritārā drošības kontrole Baltijas valstu lidostās

Ar Mastercard World Elite karti Jūs varat ietaupīt laiku, izmantojot Fast Track prioritāro drošības kontroli Rīgas, Tallinas un Viļņas lidostās

Lidostā "Rīga" prioritārās drošības kontroles ielūgumu var saņemt lidostas klientu informācijas centrā, uzrādot savu World Elite karti. Ar vienu karti Rīgas lidostā 24 stundu laikā iespējams izdrukāt 2 prioritārās drošības kontroles ielūgumus.

Tallinas lidostā nopīkstiniet savu Mastercard World Elite kredītkarti terminālī tieši pirms ieejas ātrās drošības pārbaudes zonā.

Viļņas lidostā ātrā drošības pārbaude pieejama pa kreisi no vispārējās nozīmes aviācijas drošības pārbaudes zonas, kas atrodas  izlidošanas nodaļas pirmajā stāvā.

Fast Track prioritārā drošības kontrole starptautiskajās lidostās

Uzlabojiet savu lidostas drošības pārbaudes pieredzi ar Mastercard® Airport Security Fast Track. Pakalpojumu nodrošina DragonPass. Apejiet rindas un iegūstiet vairāk laika atpūtai, pirkumiem un maltītēm lidostā. 

Mastercard World Elite kredītkarte nodrošina Fast Track prioritārās drošības kontroles pakalpojumu bez papildu maksas kartes īpašniekam*.

Saraksts ar lidostām, kas piedalās Mastercard® Airport Security Fast Track  programmā, ir pieejams Mastercard mājaslapā. Fast Track pakalpojums, kas pasūtīts uz vēlamo laiku, ir derīgs 30 minūtes, tāpēc mēs iesakām pasūtīt pakalpojumu, jau ierodoties lidostā, jo e-biļete tiek saņemta uzreiz e-pastā vai mobilo lietotnē

Lejupielādējiet lietotni un izbaudiet savu lidostas apmeklējumu

 

*Ja neceļojat vienatnē, Jūs varat reģistrēt Fast Track kuponus arī saviem ceļabiedriem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šādā gadījumā tiks piemērota papildu maksa – tā tiks norādīta lietotnē reģistrācijas laikā. 

Lai iegūtu piekļuvi ātrās drošības pārbaudes rezervēšanai:

 • Pārliecinieties, ka Jūsu Mastercard World Elite kredītkartei ir aktivizēti pirkumi internetā.
 • Reģistrējiet savu personīgo kontu Mastercard Travel Experiences mobilajā lietotnē (pieejama iOS un Android ierīcēs) vai Mastercard mājaslapā.
 • Pēc konta reģistrēšanas varat pieteikt ātro drošības pārbaudi savam gaidāmajam lidostas apmeklējumam.

Reģistrēšanās Fast Track pakalpojumiem nozīmē, ka piekrītat pakalpojuma sniedzēja noteikumiem un privātuma politikai.

Lai rezervētu ātrās drošības pārbaudi:

 • Izvēlieties lidostu, braucēju skaitu un vēlamo laika posmu.
 • Izmantojiet savus bezmaksas Fast Track kuponus vai norēķinieties par tiem ar savu reģistrēto Mastercard World Elite kredītkarti.
 • Saņemiet e-biļeti savā e-pastā vai lietotnē.
 • Lidostā dodieties uz sava lidojuma termināļa Fast Track zonu un uzrādiet lidostas Fast Track e-biļeti.

Ja lidostā rodas steidzami jautājumi vai neskaidrības par pakalpojumu, aicinām zvanīt pa tālruni +44 7700 168 666 (angļu valodā).

Priority Pass

Izmantojiet savu Mastercard World Elite kredītkarti kā Priority PassTM biedra karti, lai piekļūtu vairāk nekā 1500 lidostu biznesa atpūtas zonām visā pasaulē. 

Ar Mastercard World Elite kredītkarti Jūs varat izmantot Priority PassTM programmā iekļautās biznesa atpūtas zonas bez maksas 12 reizes gada laikā vienai personai*. Sākot no 13. apmeklējuma, Jūsu kredītkartei tiks piemērota standarta cena par atpūtas zonas apmeklējumu 32 USD vērtībā.

Reģistrēt savu Mastercard World Elite kredītkarti varat Priority PassTM mājaslapā vai mobilajā lietotnē (pieejama gan Android, gan iOS ierīcēs). Reģistrēšanās arīdzan ļaus Jums sekot līdzi atlikušajam bezmaksas apmeklējumu skaitam, apskatīt atpūtas zonu apmeklējumu rēķinus, kā arī piekļūt citai vērtīgai informācijai par Jūsu dalību Priority PassTM programmā. 

Lai apmeklētu biznesa atpūtas zonu lidostās, izmantojiet savu Mastercard World Elite kredītkarti vai Priority PassTM mobilo lietotni. 

Saraksts ar pieejamajām biznesa atpūtas zonām ir pieejams Priority PassTM mājaslapā, kā arī šīs mājaslapas sadaļā par atpūtas zonām. 

Reģistrēšanās Priority Pass pakalpojumiem nozīmē, ka piekrītat pakalpojuma sniedzēja noteikumiem un privātuma politikai. Ja rodas jautājumi Priority Pass pakalpojumu, lūdzam sazināties ar pakalpojuma sniedzēju pa tālruni +44 20 8680 1338 (angļu valodā) vai rakstīt tam iesniegumu (angļu valodā).

*Bezmaksas apmeklējumi tiek skaitīti visām personām kopā. Piemēram, ja kartes īpašnieks apmeklē atpūtas zonu kopā ar viesi, tiks uzskaitīti divi bezmaksas apmeklējumi.

Lūdzam ņemt vērā, ka esošās Priority Pass kartes var izmantot līdz 2024. gada 1. jūnijam. Pēc šī datuma pakalpojumu varēs izmantot tikai ar Mastercard World Elite kredītkarti vai Priority Pass mobilo lietotni. 

Ekskluzīvas priekšrocības ar Mastercard World Elite

Īrējat automašīnu? Mastercard World Elite nodrošina īpašas atlaides pie vadošajiem autonomas uzņēmumiem, piemēram, Avis, Hertz un Rentalcars.com. World Elite kredītkarte gādās, lai Jūs brīvību uz ceļa varētu baudīt ērti un izdevīgi. 

Nepieciešams rezervēt viesnīcu? Ar Mastercard World Elite Jums ir piekļuve izsmalcinātām viesnīcām un kūrortiem visā pasaulē, kā arī īpašie piedāvājumi vēl plašāku ērtību baudīšanai.

Kārojas kulināru piedzīvojumu? Piedzīvojiet neaizmirstamus mirkļus, vakariņojot pasaules labākos restorānos un izbaudot privilēģijas, kas rezervētas World Elite karšu īpašniekiem. 
 

Pirkumu apdrošināšana

Ar SEB bankas Mastercard World Elite kredītkarti veiktie pirkumi ir apdrošināti. Piemēram, mēbeles, apģērbs, apavi, mūzikas instrumenti, sporta un izklaides preces, rotaļlietas, sadzīves tehnika, mājsaimniecības elektroierīces, datori un citas ilgtermiņa lietošanas preces.

Uzzināt vairāk

Nodrošina If Apdrošināšana

Maksājumi ar karti

Internetbankā un mobilajā lietotnē Jūs savām kartēm varat noteikt atļautos darījumus un limitus.

Lai garantētu papildu drošību, iepērkoties internetā ar karti, nepieciešams papildus pieslēgties internetbankai, tādējādi apstiprinot savu identitāti.

Atmaksas shēmu veidi

Kredītlīnija

Izmantoto kredītlīnijas summu varat atmaksāt pakāpeniski – katra nākamā mēneša 5. – 15. datumā atmaksājot bankai tikai 5% no iepriekšējā mēnesī izmantotā kredītlimita.  

Bezprocentu kredītkarte

Jūs varat izmantot bezprocentu kredītlimitu bez maksas līdz 45 dienām – ja atmaksājat izmantoto kredītlimita summu līdz nākamā mēneša 15. datumam, procenti nebūs jāmaksā un kredītlimits atkal būs pieejams pilnā apmērā.

Ja karte tiek nozaudēta

Ja Jūsu karte ir pazaudēta vai nozagta, mēs iesakām to nekavējoties bloķēt.

Jūs varat nobloķēt karti: 

 • mobilajā lietotnē (“Kartes” → “Karte” → “Bloķēšana”)
 • internetbankā (“Kartes” → “Manas kartes” → “Bloķēt/slēgt karti”)
 • zvanot SEB bankai pa tālruni +371 26668777
Pakalpojums Cena
Kartes/papildkartes izgatavošanas maksa 35.00 EUR
Kartes/papildkartes lietošanas maksa (mēnesī)1 35.00 EUR
Kartes/papildkartes aizvietošana 35.00 EUR
Komisijas maksa par pirkumu Latvijā un ārzemēs Bez maksas
Skaidras naudas izņemšana citā bankā 2%, min. 4.00 EUR
Skaidras naudas izņemšana bankomātā (ATM) 2%, min. 4.00 EUR
Skaidras naudas izmaksa pie tirgotāja 2%, min. 4.00 EUR
Skaidras naudas iemaksa SEB bankas bankomātā (ATM):
 • līdz 6 000 EUR kalendārā mēneša ietvaros visos klienta kontos
Bez maksas
 • pārsniedzot mēneša iemaksas limitu 6 000 EUR apmērā visos klienta kontos
0,1% no darījuma summas
Maksa par 1 cilvēka vizīti lidostas VIP atpūtas telpās (Priority Pass programmas ietvaros) 30.00 EUR
Izmaiņas kredītkartes līgumā (iesniegtas filiālē) 10.00 EUR
Izmaiņas kredītkartes līgumā (iesniegtas internetbankā)2 Bez maksas
Kredītlimita palielināšanas pieteikuma izskatīšana 10.00 EUR
Pakalpojums I Bezprocentu kredīta limits II Kredītlīnija
Maksa par izmantoto kredīta limitu (gadā) 0% 18% (1,5% mēnesī)
Ikmēneša atmaksas summa 100% 5%
Nokavējuma procenti (gadā) 36% (3% mēnesī) 36% (3% mēnesī)
Līgumsods (gadā) 36% (3% mēnesī) 36% (3% mēnesī)

Citas ar kredītkarti Mastercard World Elite saistītās maksas un nosacījumi

Pakalpojums Cena
Kartes/papildkartes sūtīšanas maksa pa pastu Latvijas teritorijā 1.00 EUR
Kartes/papildkartes sūtīšana pa pastu uz ārzemēm 10.00 EUR
Kartes/papildkartes sūtīšana uz pakomātu Latvijā 2.30 EUR
Pretenzijas izskatīšana3, 4 Bez maksas
Kartes PIN koda maiņa SEB bankas bankomātos Bez maksas
Kartes PIN koda, kas trīs reizes pēc kārtas nepareizi ievadīts POS terminālā atbloķēšana SEB bankas bankomātos Bez maksas
Kartes darījumu limita maiņa SEB bankas noteiktā standarta limita ietvaros (filiālē)5 5.00 EUR
Kartes darījumu limita maiņa virs SEB bankas noteiktā standarta maksimālā limita5 10.00 EUR
Kredīta izskatīšana Bez maksas
Konta atlikuma apskats:
 • SEB bankas ATM
Bez maksas
 • citos ATM Latvijā
0.45 EUR
 • citos ATM ārvalstīs
1.00 EUR
Kartes steidzama izgatavošana6 30.00 EUR
Komisijas maksa par valūtas konvertāciju, ja kartei piesaistītā pamatkonta valūta nav vienāda ar darījuma valūtu7 3%

Darījumu limits viena kalendārā mēneša laikā ietver pirkumus un skaidras naudas izņemšanas darījumus 15 000 EUR.

Kopējais skaidras naudas iemaksas limits bankomātos ar visām klienta kartēm - 7 000 EUR mēnesī.8

Par citiem pakalpojumiem (norēķinu konta apkalpošana, operācijas kontā, klienta dokumentu apstrāde u.c.), ko SEB banka sniedz klientiem saistībā ar maksājumu karšu apkalpošanu, klients maksā saskaņā ar SEB bankas Vienoto pakalpojumu cenrādi - privātpersonām.

Vienā naudas iemaksas reizē bankomātā var iemaksāt 200 banknotes.


 
1 Tiek iekasēta sākot ar otro kartes/papildkartes lietošanas mēnesi.

2 Izņemot kredītlimita palielināšanu.

3 Ja pretenzijas izmeklēšanai ir nepieciešami darījumu apliecinoši dokumenti, tiek piemērota maksa, kas atbilst pakalpojuma faktiskajām izmaksām.

4 SEB banka uzskata pretenziju par saņemtu:

 • attiecīgajā darba dienā, ja pretenzija nosūtīta un saņemta SEB banka līdz 16:00;
 • nākamajā darba dienā, ja pretenzija saņemta SEB banka pēc 16:00.

Pretenzijas pieņemšanas laiks tiek saīsināts par vienu stundu pirmssvētku dienās.

5 Ietver POS, ATM un mēneša tēriņu limitu maiņu.

6 Ja karte pasūtīta darba dienā līdz plkst. 12.00, to var saņemt jau tajā pašā dienā pēc plkst. 16.00 Rīdzenes filiālē. Ja karte pasūtīta pēc plkst. 12.00, to Rīdzenes filiālē varēs saņemt nākamajā darba dienā pēc plkst. 16.00.

7 Informācija par valūtas kursiem ir pieejama Starptautisko karšu organizāciju mājas lapā
https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/index.html

8 Banka patur tiesības vienpusēji samazināt vai palielināt skaidras naudas iemaksas limitu, izvērtējot Klienta saimniecisko un personisko darbību.

Radušies jautājumi par kartēm?

Lai ātri saņemtu atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem, aicinām izmantot čatu.
Atvērt čatu

Ja nepieciešama padziļināta konsultācija ar mūsu speciālistiem, lūdzu, piesakieties video konsultācijai. Tā var notikt jebkurā vietā, kur varat pieslēgties sapulcei un netraucēti sarunāties ar bankas speciālistu.