Switch to mobile version. Augšup

Jaunieši - 13.05.2020
jaunieši | biznesa uzsākšana | darbs

Kā lietderīgi pavadīt laiku mājās

Kā lietderīgi pavadīt laiku mājās

Laikā, kad jāpaliek mājās, ir grūti rast produktivitāti. Ir jāmaina savi ikdienas paradumi, kā arī jāmācās mājās pavadīto laiku izmantot lietderīgi. Ir vērts padomāt par lietām, kuras vienmēr esam gribējuši izdarīt, taču aktīva dzīvesveida un darba dēļ neesam paspējuši.

SEB bankas Instagram lapā ir atrodamidažādi padomi un sabiedrībā populāru cilvēku stāsti par to, kā vērtīgi un produktīvi pavadīt laiku mājās un piemēroties šā brīža apstākļiem.

Atbrīvo savu skapi

Ja mājās kļūst garlaicīgi, ir vērts pārskatīt sava skapja saturu un izlemt, vai tiešam viss gadiem krātais ir joprojām nepieciešams. Mūsdienu cilvēkam ir vēlme regulāri mainīt savu vizuālo tēlu, pērkot jaunu apģērbu, bet neatvadoties no tā, kas jau ir skapī.

Jūsu Mastercard karte Jūsu Android tālrunī

Maksājumi ar viedtālruni – ātri un vienkārši veikt pirkumus, nopīkstinot telefonu pie maksājumu termināļa.

Gadās situācijas, kad apģērbi, kurus vairs nevalkājam, ir uzvilkti tikai dažas reizes un joprojām ir ļoti labā stāvoklī, tāpēc iesakām padomāt par to tālākpārdošanu. Tā ir interesanta un salīdzinoši jauna lieta, kas guvusi lielu popularitāti, lai samazinātu “ātrās modes” (fast fashion) tendenci.

Tā ir iespēja pārdot savas lietotās drēbes, kā arī iekrāt naudu, neizejot no mājām un neieguldot lielus resursus.

Tālākpārdošanu var izmēģināt tiešsaistes vietnē Facebook, kur ir dažādas grupas, kas piedāvā pirkt un pārdod sev nevajadzīgo apģērbu, kā arī portālā Andele Mandele, Etsy u.c.

Lai saudzētu dabu, nolietoto apģērbu, kas nav piemērots pārdošanai, atdošanai vai ziedošanai, aicinām nodot pārstrādei.

Lielveikalos un atsevišķos apģērbu veikalos ir iespējams atstāt savu nolietoto apģērbu, lai tas tiktu nodots pārstrādei.

Jauna biznesa uzsākšana

Jauna biznesa uzsākšana tiešām prasa daudz laika un sagatavošanos, taču iemesli atmest savai idejai ar roku atradīsies vienmēr. Šis laiks ir lieliska iespēja attīstīt kādu biznesa ideju, kas jums nedod mieru. Šajā ekonomiski sarežģītajā laikā nevajag baidīties uzsākt biznesu. Šī ir iespēja visu pārdomāt un pamazām uzsākt to, par ko sen sapņots.

Spilgts piemērs ir piegādes milzis FedEx, kas tika izveidots 1971. gadā, kad ASV bija smaga stagnācija un bezdarba līmenis. Līdzīgi darbu e-komercijas nozarē sāka tieši krīzes laikā dibinātais amerikāņu uzņēmums Groupon. Vēlāk Google  pārpirka šo uzņēmumu par 6 miljardiem ASV dolāru.

eAkadēmija

Vairāk par jauna biznesa uzsākšanu varat uzzināt bezmaksas biznesa zināšanu platformā eAkadēmija.

Ja jums ir prasmes, kādas problēmas risinājums, laiks un iespēja aprēķināt plānotās izmaksas, ķerieties klāt savai biznesa idejai un neatlieciet to uz vēlāku laiku. Lai smeltos iedvesmu biznesa veidošanai, aicinām apmeklēt bezmaksas tālmācības platformu topošajiem uzņēmējiem eakademija.seb.lv

Darbs no mājām

Strādājot no mājām, mēs ietaupām laiku, ko ikdienā pavadām ceļā, kā arī samazinām transporta izmaksas. Palikšana mājās ļauj ietaupīt naudu, ko parasti izdodam par ikdienas kafiju, kuru daudzi strādājošie dienas gaitā bieži iegādājas ārpus mājas, tas pats attiecas arī uz pusdienošanu ārpus mājām.

Komplektā izdevīgāk

Kalkulatorā aprēķiniet Jums izdevīgāko komplektu un ietaupiet ar katru pārskaitījumu, karti un kontu.

Google apkopotā statistika liecina, ka Latvijā martā par 25% samazinājies cilvēku skaits, kuri strādā savā darba vietā birojā. Lai strādātu no mājām, ir nepieciešama pašdisciplīna, darba vietai jābūt elastīgai, jāizmanto dažādi komunikācijas avoti, lai attālinātais darbs tiktu organizēts produktīvi.

Ja atbildat par kāda uzņēmuma lapu sociālo tīklu platformās, noteikti jāpievērš uzmanība tam, kā pieaug cilvēku aktivitāte šajās vietnēs. Balstoties uz Facebook datiem, varam secināt, ka cilvēku savstarpējā komunikācija sociālajos tīklos ir kāpusi par 50%, bet valstīs, kur ārkārtas stāvoklis ir ilgāk, pat par 70%.

Vivija Cepurniece

Jums nekur nav jādodas – pārvaldiet finanses internetā

 


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.