Switch to mobile version. Augšup

Finanšu plānošana - 29.04.2020
finanšu plānošana | bankas pakalpojumi

Ietaupiet naudu un laiku – prasmīga bankas pakalpojumu izmantošana

Ietaupiet naudu un laiku – prasmīga bankas pakalpojumu izmantošana

Ikdienas ritmam kļūstot straujākam, arvien būtiskāk ir visus nepieciešamos pakalpojumus saņemt ātri, ērti un izdevīgi. Šajā jomā nesnauž arī SEB banka, piedāvājot saviem klientiem vairākus inovatīvus risinājumus, kas palīdzēs būtiski ietaupīt gan laiku, gan naudu.

Jaunas iespējas krāt naudu

Nozīmīgu atspaidu jūsu krāšanas mērķu izvirzīšanā un sasniegšanā dos SEB bankas mobilās lietotnes piedāvātās iespējas. Tajā varat vienlaikus izveidot pat 5 krāšanas mērķus, ar īpašo kalkulatoru aprēķināt to sasniegšanai piemērotāko ceļu, kā arī pēc jūsu iespējām un vajadzībām noteikt regulārā maksājuma apmēru.

Krāšanas mērķim jūs varat piesaistīt arī Digitālo krājkasi, kas ar maksājumu karti veiktos pirkumus noapaļo līdz nākamajam pilnajam eiro, bet starpību starp noapaļoto un samaksāto summu ieskaita krājkontā. Tādējādi jūsu uzkrājums papildināsies nemanāmi un regulāri, palīdzot agrāk sasniegt krāšanas mērķi.

Laiks jaunai realitātei – kļūstiet par klientu lietotnē

Atveriet kontu 15 minūšu laikā un iegūstiet iespēju bez maksas izmēģināt Aktīvā komplektu, kurā iekļauta maksājumu karte un citi ikdienā nepieciešamie bankas pakalpojumi.

Lai motivētu sevi sasniegt mērķi, Jūs varat pievienot krāšanas mērķim attēlu, piemēram, kāroto sapņu auto. Ja mobilā lietotne pamanīs, ka jūs varētu mērķi nesasniegt noteiktajā laikā, tā jums par to atgādinās un aicinās pārskatīt krāšanas mērķi vai tā sasniegšanai izmantotos risinājumus.

Mobilā lietotne – neatsverams palīgs

SEB mobilajā lietotnē atradīsiet vēl virkni ikdienā noderīgu funkciju. Ja jums ir Android operētājsistēmas viedtālrunis, tad lietotnē varat izveidot savas kartes digitālo versiju, ko izmantot maksājumiem ar viedtālruni POS termināļos. Šī funkcionalitāte var izrādīties īpaši noderīga, jo ikdienas steigā daudz ierastāks scenārijs ir aizmirst mājās maku, nevis telefonu.

Tikpat lielisks palīgs ir naudas pieprasījuma funkcionalitāte. Piemēram, ja uzņemsieties organizēt dāvanas iegādi drauga jubilejai, tad lietotnē varēsiet ērti pieprasīt no pārējiem dāvinātājiem viņu artavu.

SEB bankas klienti jau krietnu laika sprīdi var nesatraukties par piņķerīgo konta numuru ievadīšanu, lai cits citam varētu pārskaitīt naudu mobilajā lietotnē. Šāda maksājuma veikšanai nepieciešams vien tas, lai saņēmējs būtu iekļauts jūsu tālruņa kontaktu sarakstā. Taču tagad šī funkcionalitāte ir uzlabota – maksājumu varat veikt arī uz citu banku klientu tālruņa numuriem.

Vairāk par šo funkcionalitāti lasiet Infotelpas rakstā “Maksājuma veikšanai vairs nav vajadzīgs konta numurs”.

Lai vieglāk sekotu līdzi naudas plūsmai jūsu kontā, mobilajā lietotnē pieslēdziet bezmaksas paziņojumus par izejošajiem un ienākošajiem maksājumiem.

Banka ir tur, kur esat Jūs

Sen pagājušas ir dienas, kad bija jādodas uz banku un jāgaida rindā, lai varētu saņemt nepieciešamos pakalpojumus. Mūsdienās lielākā daļa SEB bankas pakalpojumu ir pieejami attālināti, tostarp iespēja pietiekties kredītam.

Arī jums būtiskus tematus ar bankas speciālistu varat izrunāt video konsultācijā, kas noritēs jums ērtā vietā un laikā. Šajā konsultācijā varēsiet pārrunāt gan jūsu iespējas saņemt finansējumu mājokļa iegādei, būvniecībai vai remontam, gan noskaidrot Jums piemērotāko uzkrājumu veidošanas risinājumu. Ja nepieciešams, sarunai varat pievienot arī papildu dalībnieku.

Savukārt ikdienišķās problēmas zibenīgā ātrumā palīdz risināt nenogurstošais kolēģis – Virtuālais konsultants jeb čatbots. Ar mākslīgā intelekta palīdzību Virtuālais konsultants atrod piemērotākos risinājumus klientu vajadzībām, kā arī pastāvīgi apgūst jaunas tēmas. Čatbots allaž būs klāt, kad SEB bankas mājaslapā atvērsiet čatu. Taču gadījumos, ja Virtuālais konsultants nespēs atbildēt uz jūsu jautājumiem, tas piedāvās jums turpināt sarunu ar kādu no darbiniekiem – cilvēkiem.

Kā iegūt vairāk no klienta komplekta

Lai sniegtu saviem klientiem iespējas plānot ar bankas pakalpojumiem saistītās izmaksas, SEB banka ieviesa klienta komplektus. Tajos par fiksēti zemu mēneša maksu ietilpst ikdienā nepieciešamākie bankas pakalpojumi, kuru izmantošana bez klienta komplekta katru mēnesi izmaksātu ievērojami lielāku summu.

Jūsu ikdienas vajadzībām piemērotāko komplektu varat ātri un ērti aprēķināt, izmantojot klienta komplektu kalkulatoru:

Aprēķiniet Jums piemērotāko komplektu

Jūsu vecums
gadi
 
 
Norēķinu konti un multivalūtu konti
konti
 
 
Maksājumu skaits uz kontiem SEB bankā
mēnesī
 
 
Maksājumu skaits uz kontiem citās bankās
mēnesī
 
 
 
 
 
 
Aprēķināt
Salīdzināt visus komplektus

Taču prasmīgi izmantots klienta komplekts ļauj ne tikai ietaupīt naudu, bet arīdzan padara ērtāku ikdienu un finanšu plānošanu. Piemēram, iespēja atvērt neierobežotu skaitu bezmaksas kontu ļauj jums plānot budžetu, atverot kontus dažādiem mērķiem – ikdienas tēriņiem, finanšu drošības spilvena uzkrājumam, pārtikas iegādei vai izklaides pasākumiem.

Ekonomēt laiku un pacietību varat, izmantojot e-rēķinus. Jums nav katru mēnesi jāmeklē rēķina summa, klienta numurs un pakalpojumu sniedzēja konts, lai norēķinātos par pakalpojumiem – saņemtajos e-rēķinos šī informācija ir jau apstrādāta un jums atliek vien veikt maksājumu.

E-rēķiniem varat pieslēgt arī automātisko apmaksu, kas ļaus jums pavisam neuztraukties par ikmēneša rēķinu apmaksu – ja jūsu kontā pietiks līdzekļu rēķina apmaksai, tad mēs automātiski un savlaicīgi pārskaitīsim pakalpojuma sniedzējam nepieciešamo summu. Turklāt jāatceras, ka klienta komplekta nodrošinātie bezmaksas maksājumi ļaus jums ikmēneša rēķinus segt bez komisijas maksas.

Guntars Veidemanis

Vai Tu uzveiktu kibernoziedznieku?

Izspēlē kiberkvestu un pārliecinies, ka proti pasargāt savas finanses

 • Personīgās finanses - 10.11.2020

  Maksājuma veikšanai vairs nav vajadzīgs konta numurs

  Maksājuma veikšanai vairs nav vajadzīgs konta numurs

  Jau kādu laiku SEB bankas klienti mobilajā lietotnē var pārskaitīt naudu uz tālruņa numuru ne tikai citiem SEB bankas klientiem, bet arī citu banku klientiem. Maksājuma veikšanai vajadzīgs vien saņēmēja tālruņa numurs no jūsu kontaktu saraksta.

  Lasīt vairāk

 • Finanšu plānošana - 08.07.2021

  Viedtālrunis – investīcijām, uzkrājumiem un maksājumiem

  Viedtālrunis – investīcijām, uzkrājumiem un maksājumiem

  Mobilā lietotne kļūst par arvien būtiskāku un ērtāku palīgu mūsu klientiem – tā ļauj ne tikai ērti veikt pārskaitījumus un samaksāt veikalos, bet arīdzan viegli kļūt par investoru vien 15 minūšu laikā un pārskaitīt naudu pat tad, ja nezināt saņēmēja konta numuru.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.