Switch to mobile version. Augšup

Norēķinu kartes

 • Debit MasterCard norēķinu karte

  Debit MasterCard norēķinu karte

  Klasiska karte ērtiem norēķiniem veikalos un internetā, kā arī skaidras naudas izņemšanai bankomātos. Ar karti Jūsu tēriņi kļūst pārskatāmi, jo informācija par konta atlikumu un pēdējiem darījumiem vienmēr būs pieejama gan internetbankā, gan bankomātos un SMS bankā.

  Lasīt vairāk

 • Bezkontakta MasterCard norēķinu karte

  Bezkontakta MasterCard norēķinu karte

  Ar bezkontakta karti samaksāt par pirkumiem var ātri un vienkārši – tikai pietuvinot to maksājumu terminālam. Pirkumus līdz 10 EUR iespējams apmaksāt, neievadot PIN kodu. Bezkontakta karti Jūs varat izmantot darījumiem bankomātos, kā arī pirkumiem internētā.

  Lasīt vairāk

 • VISA Stila karte

  VISA Stila karte

  VISA Stila kartes dizainam Jūs varat izvēlēties kādu no SEB bankas piedāvātajiem attēliem vai bildi no Jūsu privātās galerijas.

  Lasīt vairāk

 • Kartes jauniešiem (7-17)

  Kartes jauniešiem (7-17)

  Maksājumu karte bērniem vai jauniešiem ir pirmā finanšu pieredze un sadarbība ar banku, savukārt vecākiem - iespēja vienkāršāk pārvaldīt kabatas naudu un būt pārliecinātam, ka nauda būs drošībā. Izvēlieties Bezkontakta karti, Juniora karti vai arī Stila karti ar pašu izveidotu kartes dizainu.

  Lasīt vairāk

 • Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karte

  Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karte

  Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karte ir elektroniska karte, kas funkcionē kā bezkontakta maksājuma karte, ar kuru var norēķināties par braukšanu Jelgavas pilsētas autobusos. Šo karti nevar izmantot citiem norēķiniem.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.