Switch to mobile version. Augšup

Norēķinu kartes

 • Bezkontakta Mastercard norēķinu karte

  Bezkontakta Mastercard norēķinu karte

  Ar bezkontakta karti samaksāt par pirkumiem var ātri un vienkārši – tikai pietuvinot to maksājumu terminālam. Pirkumus līdz 25 EUR iespējams apmaksāt, neievadot PIN kodu. Bezkontakta karti Jūs varat izmantot darījumiem bankomātos, kā arī pirkumiem internetā.

  Lasīt vairāk

 • VISA Stila karte

  VISA Stila karte

  VISA Stila kartes dizainam Jūs varat izvēlēties kādu no SEB bankas piedāvātajiem attēliem vai bildi no Jūsu privātās galerijas.

  Lasīt vairāk

 • Kartes jauniešiem (7-17)

  Kartes jauniešiem (7-17)

  Maksājumu karte bērniem vai jauniešiem ir pirmā finanšu pieredze un sadarbība ar banku, savukārt vecākiem - iespēja vienkāršāk pārvaldīt kabatas naudu un būt pārliecinātam, ka nauda būs drošībā. Izvēlieties Bezkontakta karti, Juniora karti vai arī Stila karti ar pašu izveidotu kartes dizainu.

  Lasīt vairāk

 • Jelgavas pilsētas transporta karte

  Jelgavas pilsētas transporta karte

  Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karte ir bezkontakta karte, ar kuru var norēķināties par braukšanu Jelgavas pilsētas autobusos par īpašu - zemāku cenu.

  Lasīt vairāk

 • Pagaidu karte (kartes nozaudēšanas gadījumā)

  Pagaidu karte (kartes nozaudēšanas gadījumā)

  Ja ir nozaudēta bankas karte un Jums nepieciešama piekļuve Jūsu finansēm, dodieties uz jebkuru SEB bankas filiāli un pāris minūšu laikā noformējiet pagaidu karti. Ar pagaidu karti Jums būs pieejama skaidra nauda jebkurā SEB bankomātā līdz brīdim, kad  saņemsiet  aizvietoto maksājumu karti.

  Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.