Switch to mobile version. Augšup

Norēķini

Uzsākot sadarbību ar SEB banku un atverot norēķinu kontu, Jūsu rīcībā ir visplašākās pārskaitījumu iespējas gan Latvijas robežās, gan ārpus tām. Izmantojot internetbanku, Jūsu ikdienas naudas pārskaitījumi būs ātri, ērti un īpaši izdevīgi.

 • Iekšbankas maksājumi

  Iekšbankas maksājumi

  Iekšbankas maksājumi eiro vai ārvalstu valūtā starp saviem kontiem vai uz cita SEB bankas klienta kontu ir visātrākā naudas pārskaitījumu iespēja, jo notiek nekavējoties, arī brīvdienās un svētku dienās. Ar bankas izveidotajiem maksājumu paraugiem iegūsiet laiku un pārliecību, ka ievadītie rekvizīti ir korekti.

  Lasīt vairāk

 • Eiropas maksājumi

  Eiropas maksājumi

  Pēc vienotās eiro maksājumu zonas (SEPA) ieviešanas Jūs varat veikt ātrus un izdevīgus maksājumus eiro valūtā internetbankā uz citām bankām Latvijā un Eiropā (uz 28 Eiropas Savienības dalībvalstīm, kā arī uz Islandi, Lihtenšteinu, Norvēģiju, Šveici, Monako, Sanmarīno un Andoru).

  Lasīt vairāk

 • Pārrobežu maksājumi

  Pārrobežu maksājumi

  SEB banka nodrošina maksājumus atbilstoši Jūsu izvēlētajai valūtai un maksājuma veidam. Izvēloties maksājuma prioritāti, Jūs nosakāt arī maksājuma izpildes ātrumu. Standarta pārskaitījumam ir zemākas komisijas maksas nekā Steidzamajam vai Ekspress maksājumam, savukārt Ekspress pārskaitījumam ir garantēta tūlītēja apstrāde.

  Lasīt vairāk

 • Regulārie maksājumi

  Regulārie maksājumi

  Ja regulāri pārskaitāt nemainīgu maksājumu summu vienam saņēmējam, Jūs varat izvēlēties regulārā maksājuma pakalpojumu. Tādējādi banka veiks maksājumu Jūsu vietā, un Jums noteiktajā datumā atliks tikai nodrošināt vajadzīgo summu Jūsu kontā.  

  Lasīt vairāk

 • E-rēķinu saņemšana un automātiskā apmaksa

  E-rēķinu saņemšana un automātiskā apmaksa

  E-rēķina automātiskā apmaksa ir labākais risinājums regulāru, bet mainīgas summas rēķinu samaksai. Pakalpojuma ietvaros Jūs pilnvarojat SEB banku samaksāt rēķinus no Jūsu konta, atbilstoši pakalpojumu sniedzēju iesūtītajiem e-rēķiniem bankā.

  Lasīt vairāk

 • SEPA automātiskā rēķinu apmaksa

  SEPA automātiskā rēķinu apmaksa

  Automātiska rēķinu apmaksa SEB bankā iespējama arī SEPA maksājumiem jebkurā Eiropas Savienības valstī, kā arī Islandē, Lihtenšteinā, Norvēģijā, Šveicē un Monako.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

Noderīgi

Uzziniet par SEB bankas piedāvātajām vietējo un starptautisko rēķinu un pakalpojumu apmaksas iespējām vienā pārskatāmā lapā.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.