Mainīt valodu:

Regulārie maksājumi

Paragraphs

Jūsu nauda tiks pārskaitīta savlaicīgi

  • Nosakiet maksājuma summu, saņēmēju un regularitāti
  • Jums nekas vairs nebūs jādara, jo nauda tiks pārskaitīta automātiski
  • Izmantojiet iespēju automātiski veidot uzkrājumu savā krājkontā vai pensiju fondā  

Pieteikties internetbankā

Ja Jums regulāri (piemēram, reizi mēnesī vai nedēļā) ir jāpārskaita noteikta naudas summa vienam un tam pašam saņēmējam, aicinām izveidot regulāro maksājumu. Tas ļaus Jums nedomāt par naudas pārskaitīšanu, jo maksājums nepieciešamajā laikā tiks veikts automātiski. Jūs jebkurā laikā varat pārtraukt šo pakalpojumu vai mainīt tā nosacījumus.

Iespējas

Šis ir labākais risinājums regulāriem vienādas summas pārskaitījumiem vienam un tam pašam saņēmējam, piemēram, ikmēneša maksājumiem par īri vai kabatas naudas pārskaitījumiem bērnam. Jūs to varat izmantot arī automātiskām iemaksām pensiju fondā, samaksai par apdrošināšanu, kā arī aizdevuma vai līzinga atmaksai, jo fiksēta summa tiek pārskaitīta pakalpojumu sniedzējiem ar atrunāto regularitāti.

Pārskaitījumi var tikt veikti starp Jūsu kontiem, kā arī uz citas personas vai uzņēmuma kontiem Latvijā un ārzemēs, tostarp arī ārvalstu valūtās. Valūta tiks konvertēta saskaņā ar spēkā esošo valūtas maiņas kursu.

Cenrādis

Pakalpojums Cena
Pakalpojuma pieslēgšana klātienē 3.00 EUR
Pakalpojuma pieslēgšana internetbankā Bez maksas
Izmaiņas līgumā Bez maksas
Pakalpojuma pārtraukšana Bez maksas
Maksājums Saskaņā ar attiecīgā maksājuma elektroniskajos kanālos maksu

Ērti noformēt internetā

Pieslēdzieties internetbankai un izvēlieties sadaļu "Maksājumi" →  "Regulārie maksājumi". Aizpildiet obligātos laukus un apstipriniet līguma datus.

Ja Jūs nevarat noformēt regulāro maksājumu internetbankā, Jūs varat rezervēt konsultāciju SEB klientu klātienes apkalpošanas vietā. Neaizmirstiet paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu.