Switch to mobile version. Augšup

Kredītlimita atmaksa

Infografika par kartēm

 • Izmantotā kredītlimita automātiskā atmaksa par iepriekšējo mēnesi tiek veikta no Jūsu norādītā norēķinu konta 15. datumā (vai citā Jūsu izvēlētajā datumā no 5. līdz 15.), kad kontā jābūt pietiekamiem naudas līdzekļiem, lai segtu izmantoto kredītlimita summu un procentus.
   
 • Manuālā (t.sk. papildu vai pirmstermiņa) kredītlimita atmaksa iespējama tikai internetbankā. Internetbankas sadaļā "Kredīti/ Līzingi"/ "Mani kredīti"/ "Kredītu ligumi" (vai "Konti/ Kartes"/ "Kartes kredīta limits") izvēlieties konkrēto kartes kredīta limitu un darbību “Veikt atmaksu”. Šī papildu darbība ir nepieciešama, lai naudas līdzekļus no kredītkartes norēķinu konta novirzītu kredītlimita dzēšanai (arī gadījumos, kad nauda ieskaitīta bankomātā).

Pilna izmantotā kredītkartes limita summa pieejama izvēlnes Kredīti/ Līzingi sadaļā Kredīti/ Mani kredīti. Ailē Kartes kredīta limits Jūs to redzēsiet kā neatmaksāto summu.

Lai uzzinātu nākamo atmaksājamo summu, klikšķiniet ► pie ailes Kartes kredīta limits

Laika posmā no mēneša 1. līdz 15. datumam (vai līdz Jūsu izvēlētam atmaksas datumam), Jums būs redzama nākamā maksājuma pamatsumma, procentu maksājums (aprēķināts uz iepriekšējā mēneša beigām par faktiski izmantoto kredīta limitu), kā arī pamatsummas un procentu maksājuma kopsumma.

Automātiskās atmaksas datums. Ja atmaksas datums ir brīvdiena vai svētku diena, tas tiek pārcelts uz nākamo darba dienu.
Ja Jūs neizvēlaties citu atmaksas datumu (no 5. līdz 15.) internetbankas sadaļā Mainīt līguma parametrus, nākamais maksājums automātiski notiek mēneša 15. datumā.

Kartes kredīta limita sadaļā pieejama saite Veikt atmaksu.

Izmantojiet to, ja vēlaties atmaksāt kredītkartes kredītlimita pamatsummu pirms termiņa (automātiskās atmaksas datumā tas nav iespējams).
Procentu atmaksa pirms termiņa nav pieejama - to par faktiski izmantoto kredīta limitu banka automātiski noņems mēneša 15. datumā (vai citā Jūsu izvēlētajā atmaksas datumā) no Jūsu norādītā atmaksas konta.

Jūs varat izvēlēties izmantotā kredītlimita atmaksas veidu: bezprocentu kredītlimitu, kredītlīniju vai fiksēto maksājumu.

Kredītlimita atmaksas veidi privātpersonām
 

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

Smart-ID

Smart-ID kā ērts un drošs autorizācijas risinājums internetbankai.
Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.