Switch to mobile version. Augšup

E-pakalpojumi

 • Internetbanka privātpersonām

  Internetbanka privātpersonām

  Internetbanka ļauj ērti, droši un izdevīgi pārvaldīt naudas līdzekļus internetā. Internetbanka nodrošina 24 stundu pieeju kontam, iespēju veikt norēķinus un iegūt informāciju par savām finansēm jebkurā pasaules vietā, kur ir pieejams internets.

  Lasīt vairāk

 • Mobilā internetbanka

  Mobilā internetbanka

  Internetbankas pilnu mobilo versiju ir ērti lietot gan viedtālrunī, gan planšetdatorā, jo tā pielāgojas viedierīces ekrāna izmēram. Pieslēgties mobilajai internetbankai Jūs varat, izmantojot pārlūkprogrammu, aplikācijā izvēloties ikonu “Internetbanka” vai izveidojot jaunu īsceļu.

  Lasīt vairāk

 • SMS banka

  SMS banka

  Saņemiet īsziņu par algas ieskaitījumu, tiklīdz nauda ir sasniegusi Jūsu kontu, vai sekojiet līdzi saviem izdevumiem, piemēram, pārliecinieties, ka, norēķinoties ar karti, maksājums tiešām atbilst pirkuma cenai.

  Lasīt vairāk

 • Darījumi bankomātos

  Darījumi bankomātos

  Veikt naudas iemaksu speciālajos SEB bankas iemaksas/ izmaksas bankomātos ir tikpat vienkārši kā izņemt skaidru naudu.

  Lasīt vairāk

 • Norēķini internetā

  Norēķini internetā

  Mūsdienās norēķinu iespējas internetā ir ikdienas nepieciešamība, tāpēc SEB banka piedāvā Jums daudzveidīgas pirkumu apmaksas iespējas.

  Lasīt vairāk

 • Virtuālais konsultants

  Virtuālais konsultants

  Virtuālais konsultants jeb čatbots ir mūsdienīgs veids, kā operatīvi saņemt atbildes uz jautājumiem par dažādiem SEB bankas pakalpojumiem un produktiem. Ar mākslīgā intelekta palīdzību konsultants atrod piemērotākos risinājumus klientu vajadzībām. var instantChat = true

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

Smart-ID

Smart-ID kā ērts un drošs autorizācijas risinājums internetbankai.
Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.