Switch to mobile version. Augšup

Bankas kartes - 01.06.2020
maksājumu karte

Norēķinu kartes pārliecinoši triumfē duelī ar skaidru naudu

Norēķinu kartes pārliecinoši triumfē duelī ar skaidru naudu Foto: Andrea Natali, Unsplash

Norēķinu kartes pārliecinoši triumfējušas divkaujā ar skaidru naudu, nodrošinot ērtāku un drošāku veidu, kā ikdienā norēķināties par pirkumiem un risināt finanšu jautājumus.

Norēķini tikai ar kartēm

Lai gan dažkārt vēl izskan stāsti, ka atsevišķos veikalos vai tirgū var norēķināties tikai ar skaidru naudu, mūsdienās daudz biežāk iespējams attapties situācijā, kad samaksāt iespējams tikai ar karti. Šī nianse jo īpaši aktualizējās līdz ar koronavīrusa izplatību, kad daudzās tirdzniecības vietās pārgāja uz karšu norēķiniem, lai sargātu gan pircēju, gan veikala darbinieku veselību.

Bezkontakta Mastercard norēķinu karte

Pārvaldiet savas finanses ērtāk un drošāk – piesakieties norēķinu kartei jau tagad.

Iepirkšanās internetā

Arvien aktuālāka kļūst iepirkšanās internetā – līdz mājas durvīm mūsdienās var nogādāt gan vakariņas, gan iknedēļas pirkumus, gan jaunu sadzīves tehniku. Teju lieki piebilst, ka vairumā gadījumu par šiem pirkumiem ir jāsamaksā iepriekš, tāpēc ar skaidru naudu izlīdzēties nevarēs. Tāpēc bez norēķinu kartes neiztikt.

Maks var palikt mājās

Ikkatram ir gadījies aizmirst mājās naudas maku. Iepriekš nekas cits neatlika, kā vien doties uz mājām tam pakaļ. Taču tagad par mājās palikušu maku var neuztraukties – izveidojot norēķinu kartes digitālo versiju mobilajā lietotnē, par pirkumiem veikalos varēs ērti samaksāt, nopīkstinot Android telefonu pie maksājumu termināļa. Šis maksājumu veids ir drošs, darbojoties līdzīgi tam, kā funkcionē maksājumi ar bezkontakta karti.

Jūsu Mastercard karte Jūsu Android tālrunī

Maksājumi ar viedtālruni – ātri un vienkārši veikt pirkumus, nopīkstinot telefonu pie maksājumu termināļa.

Kabatas nauda kartē

Bērni norēķinu kartes var izmantot jau no 7 gadu vecuma. Izmantojot karti, bērns patstāvīgi apgūs finanšu pratību un tehnoloģiju izmantošanu. Savukārt vecāki var pārskatīt bērna tēriņus, kā arī pārskaitīt atvasei kabatas naudu.

Komplektā izdevīgāk

Karte, konts un pārskaitījumi – komplektā viss nepieciešamais ikdienas finansēm par vienu, zemāku maksu.

 

Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.