Switch to mobile version. Augšup

Īstermiņa ceļojumu apdrošināšana

Īstermiņa ceļojumu apdrošināšana

Aizsardzība neparedzētās situācijās ceļojuma laikā

 • Dažādi segumu veidi un aizsardzība visiem ceļotājiem
 • Atbalsts pieejams 24 stundas diennaktī
 • Ērti iegādāties internetbankā

Mūsu sadarbības partnera If Apdrošināšana sniegtā īstermiņa ceļojumu apdrošināšana ļaus Jums un Jūsu ceļa biedriem justies droši atpūtas vai darba braucienā, kas nav ilgāks par 45 dienām un neparedz algotu smaga fiziska darba veikšanu. Notiekot negadījumam, pieejams diennakts palīdzības tālrunis. Turklāt If Apdrošināšana atlīdzina medicīniskos un ceļojuma atcelšanas vai pārtraukšanas izdevumus Covid-19 dēļ.

IF logotips

Apdrošināšanu sniedzam sadarbībā ar mūsu partneri If Apdrošināšana*

Kāpēc izvēlēties apdrošināšanu pie If:

 • 96% If klientu ieteiktu If Apdrošināšana saviem radiem un draugiem.
 • Atlīdzināti medicīniskie un ceļojuma atcelšanas vai pārtraukšanas izdevumi Covid-19 dēļ.
 • Diennakts palīdzības tālrunis ceļojuma laikā un ērta atlīdzības pieteikšana.
 • Iespēja pielāgot apdrošināšanas segumu atbilstoši Jūsu vajadzībām un iespējām.
 • Netiek meklēti formāli iemesli atlīdzības izmaksas atteikumam.

Īstermiņa ceļojumu apdrošināšana sniegs visaptverošu aizsardzību ceļojuma laikā, pasargājot Jūs no dažādām neparedzētām izmaksām:

 • Medicīniskās palīdzības izmaksas, ja ceļojuma laikā noticis nelaimes gadījums vai iestājusies smaga saslimšana.
 • Izmaksas par dažādiem incidentiem, piemēram, nozagtām personīgajām mantām, pazaudētiem un nozagtiem dokumentiem, kā arī sabojātu un pazaudētu bagāžu.
 • Ceļojuma izmaiņu radītās izmaksas, piemēram, ja nākas neplānoti pārtraukt ceļojumu, iegādāties jaunas transporta biļetes, atcelt naktsmītnes rezervāciju vai nokavēt kādu pasākumu.
 • Civiltiesiskās atbildības izmaksas, ja ceļojumā nodarīti zaudējumi trešās personas veselībai, dzīvībai vai mantai. Turklāt tiek atlīdzinātas arī juridiskās palīdzības izmaksas, ja ceļojuma laikā tāda ir nepieciešama.

Papildus apdrošināt iespējams arī augsta riska aktivitātes, kas sniegs Jums drošības sajūtu un atlīdzinās neplānotus izdevumus, ja ceļojumā plānojat nodarboties ar, piemēram, ziemas sportu, ūdens sportu vai citām aktīvām nodarbēm. Pieejama arī drošība, nomājot auto ceļojuma laikā, kas atlīdzinās auto nomas pašrisku, ko nomas auto sabojāšanas gadījumā no Jums ieturētu auto nomas uzņēmums.

Apdrošināt iespējams personas līdz pat 75 gadu vecumam, bet, lai apdrošinātu vecākus ceļotājus, lūdzu, sazinieties ar If Apdrošināšana. Aicinām izvērtēt īstermiņa ceļojumu apdrošināšanas veidus, lai izvēlētos Jums piemērotāko polisi un segumu. Ja esat mūsu klients, internetbankā varat aprēķināt apdrošināšanas cenu, iegādāties polisi un uzzināt vairāk par apdrošinātajiem riskiem. Ja vēl neesat mūsu klients, aicinām par tādu kļūt, lai varētu iegādāties sadarbībā ar If Apdrošināšana piedāvātās polises.

Pirms ceļojuma aicinām noformēt arī EVAK karti (European Health Insurance Card), kas apliecina, ka persona ir Eiropas Savienības dalībvalsts, Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalsts (Īslandes, Norvēģijas, Lihtenšteinas) vai Šveices Konfederācijas iedzīvotājs un savā valstī ir sociāli apdrošināts. Īslaicīgi uzturoties šajās dalībvalstīs, EVAK apliecina tiesības saņemt nepieciešamo vai neatliekamo medicīnisko veselības aprūpi tādā pašā apjomā, kāda tā tiek nodrošināta attiecīgās valsts iedzīvotājiem.

 

* If P&C Insurance AS Latvijas filiāle (reģistrācijas numurs 40103201449), kas Latvijā pārstāv Igaunijas Republikā reģistrēto If P&C Insurance AS (reģistrācijas numurs 10100168). Uzņēmuma juridiskā adrese: Republikas laukums 2A, Rīga, Latvija. Uzņēmuma interneta vietnes: https://www.if.lv/ un https://www.if.ee/.

Mūsu sadarbības partneris If Apdrošināšana sniegs Jums atbalstu 24 stundas diennaktī visu ceļojuma laiku. Ja noticis negadījums, sazinieties ar apdrošinātāju pa tālruni +371 66888833 (zvaniem no ASV +18006949470).

Atlīdzības pieteikumu varat iesniegt 24 stundas diennaktī mājaslapā if.lv, kā arī zvanot pa tālruni +371 67338333.

Kā rīkoties, ja ceļojumā notiek nelaimes gadījums vai nepieciešama palīdzība:

 • Ja nepieciešama medicīniskā palīdzība pēkšņas saslimšanas, gūtas traumas vai akūtu zobu sāpju gadījumā, dodieties uz tuvāko ārstniecības iestādi vai sazinieties ar vietējo ātrās palīdzības dienestu, ja gadījums ir neatliekams.
 • Ja gūtas traumas vai slimības rezultātā nepieciešama transportēšana, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē, sazinieties ar If Apdrošināšana.
 • Ja ceļojuma laikā iestājusies apdrošinātās personas nāve, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar If Apdrošināšana.
 • Ja ceļojuma laikā tiek nodarīti zaudējumi trešās personas dzīvībai, veselībai vai mantai, piemēram, saskrienaties ar citu slēpotāju, kuram pēc sadursmes nepieciešama medicīniska palīdzība, nekavējoties sazinieties ar If Apdrošināšana. Noteikti parūpējieties par radīto zaudējumu faktu un apmēru apliecinošiem dokumentiem, tostarp cietušās personas vai tās pārstāvja rakstveida iesniegumu par nodarīto zaudējumu. Pēc tam iesniedziet atlīdzības pieteikumu.
 • Ja ceļojumā nepieciešama juridiskā palīdzība, nekavējoties sazinieties ar If Apdrošināšana. Kad atgriežaties mītnes valstī, iesniedziet atlīdzības pieteikumu.
 • Ja ceļojuma galamērķī konstatējat, ka ir sabojāta bagāža, pieprasiet pārvadātājam apliecinājumu par bojātas bagāžas izsniegšanu. Lai pieprasītu atlīdzību, bojāto bagāžu nepieciešams saglabāt, kā arī iesniegt tās fotogrāfijas. Kad atgriežaties mītnes valstī, iesniedziet atlīdzības pieteikumu.
 • Ja pārvadātāja vainas dēļ ceļojuma galamērķi bagāžas piegāde aizkavējusies ilgāk par 4 stundām, pieprasiet pārvadātājam apliecinājumu par bagāžas aizkavēšanos. Ja nepieciešams iegādāties pirmās nepieciešamības preces, piemēram, drēbes, apavus un higiēnas preces, noteikti saglabājiet maksājumu apliecinošus dokumentus par to iegādi.  Kad atgriežaties mītnes valstī, iesniedziet atlīdzības pieteikumu.

Nepieciešamības gadījumā If Apdrošināšana sazināsies ar Jums, lai lūgtu papildu dokumentus un pierādījumus, precizētu informāciju par apdrošināšanas gadījuma apstākļiem, zaudējumu apmēru un iespējamām atbildīgām personām.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.