Switch to mobile version. Augšup

Auto apdrošināšana

Auto apdrošināšana

Aizsardzība neparedzētās situācijās uz ceļa

 • Dažādi KASKO un OCTA segumu veidi
 • Ērti iegādāties internetbankā
 • Ātra atlīdzības izmaksa

Mūsu sadarbības partnera If Apdrošināšana sniegtā auto apdrošināšana ļaus Jums justies droši uz ceļa, kā arī pasargās no lieliem izdevumiem dažādās neparedzētās situācijās. KASKO apdrošināšanu bez papildu maksas iespējams sadalīt 12 ikmēneša maksājumos, kā arī izmantot maiņas auto visu remonta laiku jau no pirmās negadījuma dienas. Savukārt OCTA apdrošināšana pieejama par īpaši izdevīgu cenu, ja iegādāsieties to kopā ar KASKO.

IF logotips

Apdrošināšanu sniedzam sadarbībā ar mūsu partneri If Apdrošināšana*

Kāpēc izvēlēties apdrošināšanu pie If:

 • 96% If klientu ieteiktu If Apdrošināšanu saviem radiem un draugiem.
 • Maiņas auto uz visu remonta laiku jau no pirmās negadījuma dienas, ja auto nav braucams.
 • Ātra atlīdzības izmaksa – vairumā gadījumu tāme un lēmums tiek apstiprināti 1 līdz 3 darbadienu laikā.
 • Netiek meklēti formāli iemesli atteikumam. Ja vien tas nav negadījuma cēlonis, netiek ņemts vērā, piemēram, transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis vai pārsniegtais ātrums.
 • Pašrisks nav jāsedz, ja negadījums noticis Latvijā, ir zināms vainīgais un tam ir OCTA.
 • Polisē nav jānorāda spēkrata jaunākais lietotājs un viņa vecums.
 • Bez papildu samaksas iespējams apdrošināšanas maksājumu sadalīt 12 maksājumos.

KASKO apdrošināšana sniegs visaptverošu aizsardzību uz ceļa un pasargās Jūs no neparedzētām izmaksām, kas radušās Jūsu transportlīdzeklim:

 • Bojājumu gadījumos (ceļu satiksmes negadījumi, bedres, skrāpējumi, sadursme ar stāvošiem objektiem, krītoši priekšmeti, citu personu ļaunprātīga rīcība, ugunsgrēki, dabas stihijas, dzīvnieku un putnu radīti bojājumi).
 • Zādzības, laupīšanas vai apzagšanas gadījumā (automašīnas vai kādu tās daļu zādzība vai nolaupīšana, zādzības mēģinājuma rezultātā transportlīdzeklim nodarītie bojājumi).

Mūsu klientiem If Apdrošināšana piedāvā vairākus KASKO apdrošināšanas veidus – Sudraba, Zelta un Platīna –, ļaujot atrast Jūsu vajadzībām un iespējām piemērotāko risinājumu.

Savukārt OCTA jeb sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana ir nepieciešama, lai piedalītos ceļu satiksmē. Sadarbībā ar If Apdrošināšana piedāvājam ne tikai OCTA, bet arīdzan OCTA+ polises, kas papildus nodarītajām izmaksām trešo personu veselībai, dzīvībai un/ vai mantai atlīdzina arī auto aizvietošanu, auto zādzību, sadursmi ar dzīvnieku, auto remontu un tiešos zaudējumus. Turklāt, iegādājoties KASKO apdrošināšanu, OCTA polisēm piemērojam 10% atlaidi.

Aicinām izvērtēt auto apdrošināšanas veidus, lai izvēlētos Jums piemērotāko polisi un segumu. Ja esat mūsu klients, internetbankā varat aprēķināt apdrošināšanas cenu, iegādāties polisi un uzzināt vairāk par apdrošinātajiem riskiem. Ja vēl neesat mūsu klients, aicinām par tādu kļūt, lai varētu iegādāties sadarbībā ar If Apdrošināšana piedāvātās polises.

 

* If P&C Insurance AS Latvijas filiāle (reģistrācijas numurs 40103201449), kas Latvijā pārstāv Igaunijas Republikā reģistrēto If P&C Insurance AS (reģistrācijas numurs 10100168). Uzņēmuma juridiskā adrese: Republikas laukums 2A, Rīga, Latvija. Uzņēmuma interneta vietnes: https://www.if.lv/ un https://www.if.ee/.

Notiekot ceļu satiksmes negadījumam, vispirms nekavējoties ziņojiet par to attiecīgajām iestādēm – policijai, ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam vai arī aizpildiet saskaņoto paziņojumu. Ja tas neapdraud Jūsu veselību un dzīvību, centieties samazināt negadījuma rezultātā radušos zaudējumus. Nofotografējiet negadījuma vietu un tā radītās sekas.

Paziņojiet par apdrošināšanas gadījumu mūsu sadarbības partnerim If Apdrošināšana ne vēlāk kā 7 darbadienu laikā kopš negadījuma. Atlīdzības pieteikumu varat iesniegt 24 stundas diennaktī mājaslapā if.lv, kā arī zvanot If Apdrošināšana pa tālruni +371 67338333.

Nogādājiet automašīnu Jūsu izvēlētā autoservisā, lai varētu sagatavot remonta tāmi. Taču lūdzam neuzsākt transportlīdzekļa remontu bez If Apdrošināšanas piekrišanas. Nepieciešamības gadījumā If Apdrošināšana sazināsies ar Jums, lai lūgtu papildu dokumentus un pierādījumus, precizētu informāciju par apdrošināšanas gadījuma apstākļiem, zaudējumu apmēru un iespējamām atbildīgām personām vai vienotos par iespēju apskatīt bojāto transportlīdzekli.

Kontakti

 

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.