Mainīt valodu:
Image
SEB aizdevums patēriņa vajadzībām

Patēriņa kredīts ar fiksēti zemu gada likmi – 10%

Izmaiņas saistībā ar Covid-19

Rūpējoties par kopējo sabiedrības veselību, aicinām klientus uzmantot bankas pakalpojumus attālināti. Filiālēs apkalpojam tikai ar iepriekšējo pierakstu un gadījumos, ja pakalpojums attālināti nav pieejams. Rezervēt tikšanos 

SEB bankas bankomāti, kas atrodas ārtelpās, ir pieejami visiem klientiem. Bankomātu, kas atrodas tirdzniecības centros un veikalos, pieejamība atkarīgā no konkrētās tirdzniecības vietas darbības režīma. Aktuālā informācija par bankomātu pieejamību.

Aicinām uzmanīties no krāpniekiem, kuri zvana vai sūta SMS, prasot atklāt internetbankas pieejas datus vai apstiprināt darbības ar Smart-ID.
Uzzināt vairāk

Paragraphs

Privātpersonām

 
 

Lejupielādējiet lietotni

Ērti pārvaldiet līdzekļus, izmantojot mūsu mobilo lietotni.

 

Sazinieties ar mums

Esam pieejami Jums ērtākajos veidos.

 

Pieslēdzieties internetbankai

 

Kļūt par klientu

Kļūstiet par SEB klientu Jums ērtā veidā un iegūstiet uzticamu finanšu partneri.

Roboinvestors – sāciet ieguldīt vienkāršāk

Saņemiet personalizētu ieguldījumu ieteikumu mobilajā lietotnē. Tas aizņems vien 15 minūtes Jūsu laika un varat sākt ieguldīt kaut no 1 eiro. Turklāt profesionāla finanšu izglītība  nav nepieciešama. 

Mūsu pakalpojumi ir pieejami vienmēr un visur

Atrisiniet bankas lietas, nepametot mājas ērtības. Internetbanka, mobilā lietotne un iespēja tikties ar mūsu speciālistiem video konsultācijā ļauj Jums attālināti izmantot teju visus mūsu pakalpojumus un ērti rast atbildes uz jautājumiem.

Uzsākat uzņēmējdarbību?

Saņemiet ikdienas bankas pakalpojumus 2 gadus bez maksas, atverot sava jaunā uzņēmuma norēķinu kontu līdz šī gada 31. decembrim.

Piedāvājums spēkā uzņēmumiem, kas dibināti pēdējo 12 mēnešu laikā, atverot uzņēmuma norēķinu kontu līdz šī gada 31. decembrim.