Mainīt valodu:

Norēķini internetā

Paragraphs

Droša un pārskatāma pirkumu apmaksa

  • Norēķinieties par pirkumiem internetā ar SEB bankas maksājumu karti
  • Apmaksājiet interneta pirkumus tieši internetbankā

Mēs esam īpaši parūpējušies par šo norēķinu drošību. Izmantojiet SEB bankas maksājumu karti vai SEB internetbanku saviem interneta pirkumiem un pārliecinieties par interneta norēķinu ātrumu, drošību un pārskatāmību.

Karšu norēķini internetā

Vēlaties norēķināties par pirkumu internetā ar SEB bankas maksājuma karti?

  • Organizējiet savus pirkumus, neizejot no mājām – izmantojiet SEB bankas maksājumu kartes dažādiem norēķiniem internetā! Ar SEB maksājumu karti internetā ir iespējams droši un ērti norēķināties par pirkumiem, kā arī rezervēt aviobiļetes, viesnīcu, īrēt automašīnu u. tml.

Pirkumu drošības sistēma 3D Secure

  • SEB banka, tāpat kā daudzi tirgotāji pasaulē, pirkumiem ar karti internetā izmanto VISA un Mastercard izstrādāto interneta pirkumu drošības sistēmu 3D Secure un stingro klientu autentifikāciju. Pirkumi no tirgotājiem, kas izmanto 3D Secure sistēmu, ir sevišķi droši un nodrošina kartes datu īpašu aizsardzību interneta vidē. Tirgotājiem, kas izmanto šo drošības sistēmu, mājas lapā ir ievietots VISA un Mastercard logotips.

  • Iepērkoties pie tirgotājiem, kas izmanto 3D Secure drošības sistēmu, pirkuma brīdī tiks veikta Jūsu kā kartes lietotāja identitātes papildu pārbaude: norēķinoties papildu maksājumu kartes datiem Jums būs jāievada arī internetbankas lietotāja kods un Smart-ID lietotnes PIN kods vai  parole un pieejas kods no kodu kalkulatora.

    Kā notiek 3D pirkums (PDF)

  • Ja Jūs vēl neesat SEB internetbankas lietotājs, bet vēlaties internetā norēķināties droši, tad piesakieties internetbankai, aizpildot pieteikumu SEB bankas klientu apkalpošanas vietās.

Norēķini internetā, izmantojot internetbanku

Mūsdienās daudzi interneta veikali un e-komersanti piedāvā pircējiem alternatīvu norēķinu veidu – norēķināties par pirkumu tieši internetbankā. Tas ir ļoti ērti, jo maksājuma uzdevums jau ir sagatavots. Pircējam atliek to tikai apstiprināt ar SEB internetbankas autorizācijas kodu, un rēķina samaksa ir veikta.

Kā palielināt konta limitus, ja pārskaitāmā summa tos pārsniedz?

Pārskaitījumu limitus jebkurā brīdī iespējams pašrocīgi mainīt internetbankas sadaļā “Konti” → “Norēķinu konti un limiti”.

Ja nepieciešams limitus palielināt virs 10 000 eiro mēneša un 4 000 eiro dienas limita, internetbankā aizpildiet limitu maiņas pieteikumu.