Switch to mobile version. Augšup

Multivalūtu konts

Multivalūtu konts

Iespēja veikt norēķinus no viena konta vairāk nekā 20 valūtās

 • Kontā ieskaitītie līdzekļi tiek uzglabāti tajā pašā valūtā
 • Valūtas konvertāciju varat veikt jebkurā Jums ērtā laikā

Ja veicat darījumus vairākās valūtās, aicinām izmantot multivalūtu norēķinu kontu. Internetbankā Jūs varat ērti pievienot papildu valūtas jau esošajam kontam vai atvērt jaunu norēķinu kontu.

Pēc noklusējuma Jūsu norēķinu kontam ir viena valūta, un citā valūtā ienākošie līdzekļi tiek konvertēti uz konta pamata valūtu. Lai sāktu izmantot multivalūtu konta priekšrocības, kontam ir nepieciešams pievienot papildu valūtas.

Multivalūtu norēķinu kontā iespējams glabāt līdzekļus vairākās valūtās:

 • konta pamatvalūtā, ko nosakāt Jūs (pirmā noteiktam kontam izvēlētā valūta ir konta pamatvalūta. To nomainīt ir iespējams tikai SEB bankas filiālē)
 • konta papildu valūtās, ko Jūs izvēlaties no bankas piedāvātā saraksta

Ja papildu valūtas nav pievienotas, visi ienākošie naudas līdzekļi tiek konvertēti konta pamatvalūtā pēc bankas kursa.

Multivalūtu kontu, tāpat kā jebkuru citu norēķinu kontu, Jūs varat izmantot:

 • pārskaitījumiem,
 • valūtas konvertācijai,
 • e-rēķiniem,
 • regulārajiem maksājumiem,
 • skaidras naudas darījumiem,
 • karšu darījumiem,
 • citiem bankas darījumiem.

Maksājumi no multivalūtu konta

Ja Jums jāveic pārskaitījums noteiktajā valūtā, bet maksājuma valūtas atlikums nav pietiekams, multivalūtu konta ietvaros internetbankā Jūs varat izmantot konvertācijas jeb valūtas maiņas iespēju vai pārskaitīt vajadzīgo summu no Jūsu izvēlētās papildu valūtas uz plānotā maksājuma valūtu.

Maksājumu limiti

Maksājumu limiti (dienas limits un mēneša limits) internetbankā tiek definēti konta līmenī - limita ietvaros maksājumus iespējams veikt ar visām kontam piesaistītajām valūtām (pēc nepieciešamības konvertējot vai pārskaitot no citām valūtām, lai nodrošinātu pietiekamu summu maksājuma valūtā).

Karšu darījumi no multivalūtu konta

Apmaksājot pirkumus ar karti, kas piesaistīta Jūsu multivalūtu norēķinu kontam un neveicot papildu konvertāciju, atlikums Jums būs pieejams tikai eiro valūtā. Ja pirkuma summa pārsniedz EUR atlikumu, konta ietvaros konvertējiet vai pārskaitiet citas valūtas uz EUR.

Tas neattiecas uz kredītkartēm, jo kredītkaršu kontiem nav pieejamas multivalūtu konta iespējas.

 

Noformējot vienošanos par NK līguma noteikumu grozījumiem SEB bankas filiālē, Jūs varat pieteikties:

 • Automātiskai papildu valūtu atvēršanai. Pakalpojums ir pieejams tikai ienākošajiem maksājumiem no citām bankām. Ja kāda no ienākošo maksājumu valūtām Jūsu kontam vēl nav piesaistīta, piedāvājam Jums pieteikties šim pakalpojumam SEB bankas filiālē. Pēc pakalpojuma pieslēgšanas, jaunas valūtas piesaistīšana Jūsu norēķinu kontam notiks automātiski, nodrošinot līdzekļu ieskaitīšanu maksājuma valūtā, bez konvertācijas.  Gadījumos, kad netiek izmantota automātiskā papildu valūtas atvēršana, līdzekļi, kas ienāk nepievienotās valūtās, tiek konvertēti konta pamatvalūtā.
 • Īpašiem konvertācijas nosacījumiem. Ja kādu ienākošo maksājumu valūta nav piesaistīta Jūsu kontam un Jūs nevēlaties uzturēt līdzekļus šajā valūtā, jautājiet par iespēju to konvertēt kādā papildu valūtā, nevis konta pamatvalūtā.
  Spēkā no Spēkā līdz
Norēķinu konta līguma noteikumi
21.06.2021
Spēkā esošs

Arhīvs

  Spēkā no Spēkā līdz
Norēķinu konta līguma noteikumi
15.08.2017
20.06.2021
Pakalpojums Cena
Atvēršana Bez maksas
Pirmreizēja dokumentu pārbaude klientiem ar personu apliecinošu dokumentu, kas izdots ārpus EEZ un kuriem nav uzturēšanas atļaujas EEZ1 200.00 EUR
Apkalpošanas maksa mēnesī2 0.70 EUR
Klienta līdzekļu administrēšanas maksa mēnesī Klientam, ar kuru SEB banka ir pārtraukusi sadarbību3 50.00 EUR/mēn.
Slēgšana (t.sk. konta atlikuma pārskaitīšana uz citu kontu SEB bankā) Bez maksas

 


 

1 Komisijas maksa netiek ieturēta patvēruma meklētāja vai bēgļa, vai alternatīvo statusu ieguvušai personai.

2 Netiek piemērota:

- jebkuru SEB bankas Klienta komplektu lietotājiem (ieskaitot komplektos iekļautos dalībniekus, ja tādi ir paredzēti ar komplekta nosacījumiem);
- klientiem līdz 18 gadu vecumam.

3 Tiek piemērota, ja Klients SEB bankas paziņojumā norādītajā termiņā nav izpildījis SEB bankas prasību par kontā (t.sk. vērtspapīru kontā) esošo līdzekļu pārskaitīšanu. Komisijas maksa tiek ieturēta katru mēnesi no naudas līdzekļu atlikuma, ko Klients pēc SEB bankas pieprasījuma nav pārskaitījis uz Klienta kontu citā kredītiestādē.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

Ceļvedis

Video par multivalūtu konta iespējām

Uzziniet vairāk par multivalūtu konta pieslēgšanu un uzstādījumiem internetbankas ceļvedī.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.