Switch to mobile version. Augšup

SMS banka

SMS banka

Informācija par Jūsu finansēm mobilajā tālrunī

  • Jūs vienmēr esat informēts par darījumiem kontā vai ar karti
  • Paziņojumus varat saņemt gan uz mobilo tālruni, gan uz e-pastu
  • Jebkurā laikā varat uzzināt informāciju par savu kontu atlikumu, nosūtot pieprasījuma īsziņu

Lietojot SMS banku, Jūs varat saņemt īsziņu par naudas ieskaitījumu, tiklīdz nauda ir Jūsu kontā, vai sekot līdzi saviem izdevumiem. Visas izmaiņas par darījumiem vai atlikumu kontā vai ar karti Jūs saņemsiet savā tālrunī vai e-pastā, un Jums vairs nebūs nepieciešams pieslēgties internetbankai vai doties uz tuvāko bankomātu. SMS bankas pieprasījuma īsziņas ļaus jebkurā laikā noskaidrot informāciju par konta atlikumu.

Jums ir iespēja izvēlēties darījumus, par kuriem vēlaties saņemt informāciju uz savu mobilo tālruni vai e-pastu. Jūs varat arī noteikt kontu un minimālo summu, no kādas vēlaties saņemt paziņojumus.

Uz mobilo tālruni vai e-pastā Jūs varat saņemt šādu informāciju:

  • Ienākošie un izejošie darījumi kontā;
  • Darījumi ar kredītkarti;
  • E-rēķina saņemšana internetbankā;
  • Saņemtā e-rēķina summa pārsniedz Jūsu noteikto automātiskās apmaksas limitu (palielinot maksājuma limitu internetbankā, rēķins tiks izpildīts un Jūs saņemsiet informāciju);
  • Neizpildīts maksājums (Jūs tiksiet informēts par neizpildītu Jūsu definēto nākotnes maksājumu, regulāro maksājumu, e-rēķinu ar automātisko apmaksu);
  • Līgumu termiņa beigas (Jūs saņemsiet informāciju par termiņnoguldījuma, regulārā maksājuma, e-rēķina ar automātisko apmaksu termiņa beigām).

Jūs varat norādīt arī paziņojumu saņemšanas laiku, piemēram, no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00. Tāpat Jums ir iespēja apturēt pakalpojumu uz laiku, nosūtot īsziņu OFF vai ATSL uz numuru 8777. Savukārt lai pakalpojumu pēc tam atkal aktivizētu, nosūtiet īsziņu ON vai IESL.

SMS banku var pieslēgt LMT, Tele2, Bite, Triatel un Amigo klienti. Bite klientiem īsziņu pieprasījumi darbojas tikai Latvijas Republikas robežās.

Pieslēgt SMS banku varat savā internetbankā, izvēlnē Pieteikumi – SMS banka vai tuvākajā SEB bankas filiālē.

Ar 16. martu pieprasījuma SMS funkcionalitāte vairs nebūs pieejama. Automātiskās SMS bankas īsziņas par kontā ienākošajiem un izejošajiem darījumiem turpinās darboties.

Ja esat pieslēdzis pakalpojumu pieprasījuma īsziņas, Jūs varat saņemt no bankas informāciju SMS veidā par savu kontu un kredītkaršu atlikumu, kā arī valūtas kursiem.

Pieprasījuma īsziņas ir jāsūta uz numuru 8777, norādot pieprasījuma komandu un, ja nepieciešams, arī konkretizējot pieprasījuma veidu.

Pieprasījuma veids Pieprasījuma komanda (jebkurš no minētajiem) Konkretizēts pieprasījums Paskaidrojums
Konta atlikums ATL, ATLIKUMS, BAL, BALANCE Konta nosaukums vai konta numurs Ja nosūtīsiet pieprasījuma īsziņu, nenorādot konkrēta konta numuru/nosaukumu, par ko vēlaties saņemt informāciju, Jums tiks nosūtīta informācija par visiem līgumā pieslēgtajiem kontiem vai arī tikai vienu kontu, kā līgumā norādīts pēc noklusējuma.
Kredītkartes atlikums KK, KARTE, C, CARD Kartes pēdējie četri cipari Ja nosūtīsiet pieprasījuma īsziņu, nenorādot konkrētu kredītkarti, saņemsiet informāciju par visām savām kredītkartēm.
Valūtas kursi VAL, RATE Valūtas kods Ja nenorādīsiet konkrētu valūtas kodu, saņemsiet SEB bankas noteiktos valūtu pārdošanas un pirkšanas kursus, kā arī Eiropas Centrālās bankas noteikto kursu USD, GBP, RUB un SEK valūtām.

Piemērs: ATL(atstarpe)KONTS1
Saņemsiet atbildes īsziņu uz līgumā norādīto tālruņa numuru.

Ērtākai lietošanai iesakām saglabāt savā telefonā gan nosūtāmās īsziņas paraugu, gan SMS bankas servisa numuru – 8777.

  Spēkā no Spēkā līdz
SMS bankas līguma noteikumi
16.03.2020
-
SMS bankas līguma noteikumi
13.02.2017
15.03.2020
Pakalpojums Cena
Pakalpojuma pieslēgšana Bez maksas
Apkalpošana mēnesī Bez maksas
SMS paziņojums (par katru) 0.13 EUR
SMS paziņojums Klientu priekšrocību programmas Sudraba un Zelta dalībniekiem (par katru) 0.09 EUR
E-pasta paziņojums (par katru) 0.13 EUR
E-pasta paziņojums Klientu priekšrocību programmas Sudraba un Zelta dalībniekiem (par katru) 0.09 EUR
Pieprasījuma īsziņas Bez maksas

 

Aprēķinātā komisijas maksa par saņemtajiem paziņojumiem tiek ieturēta reizi dienā.

Smart-ID

Smart-ID kā ērts un drošs autorizācijas risinājums internetbankai.
Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.