Switch to mobile version. Augšup

Personīgā apdrošināšana

Personīgās apdrošināšanas līgums sniedz finansiālu nodrošinājumu neparedzētās dzīves situācijās, lai:

 • atveseļotos pēc traumām vai smagām saslimšanām;
 • aizvietotu Jūsu ienākumus atveseļošanās periodā;
 • ģimene varētu pielāgoties jaunajai dzīves situācijai, ja apdrošinātās personas nāves gadījumā zaudēta daļa ienākumu;
 • nodrošinātu, ka Jūsu kredītsaistības tiek segtas un netiek mantotas.
Calculate how much insurance you need

Age
Monthly Income
?

Family Provider
?
?
?
I have uninsured liabilities
?

Piesakoties konsultācijai, šajā rīkā ievadītā informācija tiks nodota speciālistam konsultācijas sniegšanai.

Apdrošināšanas konsultācija

Apdrošināšanas konsultācija

Bezmaksas telefona sarunas laikā uzzināsiet vairāk par Personīgo apdrošināšanu un varēsiet tai pieteikties.

Kādu aizsardzību sniedz Personīgā apdrošināšana?

Personīgā aizsardzība

Nelaimes gadījumu apdrošināšanaPalīdzība negaidītās un nopietnās grūtībās.

Smagas saslimšanas gadījumā vai atkopjoties no pēc nopietna negadījuma, var nākties saskarties ar negaidītiem un lieliem izdevumiem, kas saistīti ar nepieciešamo medicīnisko aprūpi vai rehabilitāciju, ko ne vienmēr sedz valsts sociālās apdrošināšanas sistēma. Apdrošināšanas polise šādos gadījumos sedz  medicīniskās aprūpes izdevumus un kompensē negūtos ienākumus.
Uzziniet vairāk par personīgo aizsardzību
 • Pilnīgs darba spēju zudums

  Pilnīga darba spēju zuduma apdrošināšana nodrošinās zaudētos ienākumus un papildu līdzekļus, kas nepieciešami, lai pielāgotos jaunajiem apstākļiem.

  Noteikumi

 • Smaga trauma

  Smagas traumas apdrošināšana sedz zaudētos ienākumus un papildu līdzekļus, kas nepieciešami, lai pielāgotos jaunajiem apstākļiem.

  Noteikumi

 • Kritiskā saslimšana

  Kritiskās saslimšanas apdrošināšana ļauj segt medicīniskos izdevumus un nodrošināt ienākumus atveseļošanās periodā.

  Noteikumi

Nelaimes gadījumu apdrošināšanaPalīdzība traumu un pārejošas darba nespējas gadījumā.

Apdrošināšanai var būt nozīmīga loma arī vieglāku traumu gadījumā – tā var nodrošināt papildu līdzekļus, lai paātrinātu atveseļošanās procesu, kā arī kompensēt nesaņemtos ienākumus vai ienākumu samazinājumu, tādējādi saglabājot ierasto dzīves līmeni. Dienas naudas izmaksa nelaimes gadījuma rezultātā ir īpaši svarīga pašnodarbinātajām personām, jo tā var nodrošināt noteiktu sociālās aizsardzības līmeni.
Uzziniet vairāk par personīgo aizsardzību
 • Vieglas traumas

  Vieglu traumu apdrošināšana palīdz segt medicīniskos vai citus izdevumus, kas ar tām saistīti.

  Noteikumi

 • Dienas nauda nelaimes gadījuma rezultātā

  Dienas naudas apdrošināšana nelaimes gadījuma rezultātā kompensē ienākumu samazinājumu atveseļošanās periodā.

  Noteikumi

Ģimenes aizsardzība

Dzīvības apdrošināšana

Ja ģimene zaudē apgādnieku, tā zaudē arī ievērojamu daļu no ienākumiem. Ģimenes apdrošināšanas mērķis ir pasargāt ģimeni no finansiāliem zaudējumiem neparedzētā situācijā, kompensējot apgādnieka līdzšinējos ienākumus par noteiktu laika periodu, lai ģimenei nepasliktinātos dzīves kvalitāte un tā varētu pielāgoties jaunajiem apstākļiem.

Uzziniet vairāk par ģimenes aizsardzību
 • Dzīvības
  apdrošināšana

  Dzīvības apdrošināšana sniegs ģimenei ienākumus apgādnieka zaudējuma gadījumā.

  Noteikumi

 • Nāve nelaimes
  gadījuma rezultātā

  Nelaimes gadījumu apdrošināšana nodrošinās ģimenei ienākumus, ja tā zaudējusi apgādnieku nelaimes gadījuma rezultātā.

  Noteikumi

 • Tūlītējs pabalsts
  nāves gadījumā

  Tūlītējs pabalsts apgādnieka nāves gadījumā nodrošina tūlītēju naudas izmaksu.

  Noteikumi

Kredītsaistību aizsardzība

Personīgā apdrošināšana

Kredītsaistību apdrošināšanas mērķis ir nodrošināt, lai apgādnieka zaudējuma gadījumā viņa finanšu saistības nepaliktu uz ģimenes pleciem, ģimenei nebūtu jāzaudē mājas vai citas vērtīgas lietas.

Uzziniet vairāk par kredītsaistību aizsardzību
 • Dzīvības apdrošināšana

  Dzīvības apdrošināšana palīdz segt neatmaksātos parādus un aizdevumus vienam vai vairākiem darījumu partneriem apdrošinātās personas nāves gadījumā.

  Noteikumi

 • SEB kredītmaksājumu apdrošināšana

  Kredītmaksājumu apdrošināšana sedz bankai neatmaksāto aizdevuma summu apdrošinātās personas nāves gadījumā un palīdzēs nodrošināt kredītmaksājumus slimības, bezdarba un nelaimes gadījumā.

  Uzziniet vairāk

Bērna apdrošināšana

Bērnu apdrošināšana

Ja bērns ir nopietni saslimis vai cietis no traumas, var rasties neparedzēti izdevumi par ārstēšanos un nepieciešamajiem medikamentiem. Turklāt vecāki šādā situācijā ir spiesti ilgstoši kavēt darbu, tādējādi būtiski ietekmējot ģimenes budžetu un nākotnes plānus. Bērna apdrošināšanas mērķis ir ārstniecības un citu izdevumu segšana, kā arī bērna atveseļošanās laikā negūto ienākumu kompensēšana.

Uzziniet vairāk par bērna aizsardzību
 • Vieglas traumas

  Apdrošināšana palīdz segt medicīniskos vai citus izdevumus, bērnam gūstot vieglas traumas.

  Noteikumi

 • Smaga trauma

  Apdrošināšana palīdz segt medicīniskos izdevumus smagu traumu gadījumā, kā arī nodrošina vecākiem zaudētos ienākumus.

  Noteikumi

 • Kritiskā saslimšana

  Apdrošināšana palīdz segt medicīniskos izdevumus kritiskas saslimšanas gadījumā, kā arī nodrošina vecākiem zaudētos ienākumus.

  Noteikumi

Pārvaldiet savu apdrošināšanu attālināti

Attālināti iespējams saņemt konsultāciju, kuras laikā apdrošināšanas speciālists izzinās Jūsu vajadzības un piemeklēs piemērotākos apdrošināšanas risinājumus. Pieteikties sarunai varat šeitArī Personīgās apdrošināšanas līgumu iespējams noslēgt, neizejot no mājās. 

Ja iestājies apdrošināšanas gadījums, atlīdzības pieteikumu variet aizpildīt tiešsaistē šeit.

Savukārt, ja vēlaties pievienot vai mainīt labuma guvēju vai veikt citas izmaiņas līgumā, to iespējams izdarīt, nosūtot mums pieteikumu internetbankā. Ja Jums radušies jautājumi, gaidīsim Jūsu zvanu +371 67079800 (darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00).

 

Infotelpa:

 • Apdrošināšana - 09.10.2017

  Ko nozīmē būt labam vecākam?

  Ko nozīmē būt labam vecākam?

  Vai atceraties, kāda bija jūsu bērnība un audzināšanas metodes? Droši vien piekritīsiet, ka viedoklis par to, kas ir laba un slikta audzināšana, gadu desmitiem ejot, ir ievērojami mainījies. Tomēr klišejiskais apgalvojums par to, ka labākās lietas dzīvē tāpat nevar nopirkt, joprojām ir patiess.

  Lasīt vairāk

 • Apdrošināšana - 12.01.2019

  Vai ģimenes drošība iespējama bez apdrošināšanas?

  Vai ģimenes drošība iespējama bez apdrošināšanas?

  Vērtību skala katram no mums ir atšķirīga. Kādam svarīgāks būs jaunākais sporta auto, citam – nemitīgi ceļojumi un ballītes. Taču gandrīz ikviens piekritīs, ka ģimene vērtību skalā ir augstāk par mantiskām vērtībām. Kā parūpēties par savas ģimenes labklājību?

  Lasīt vairāk

 • Apdrošināšana - 14.09.2018

  Aprēķināt apdrošināšanas izmaksas var arī datorā

  Cilvēkus, kas nekad nav izmantojuši apdrošināšanas pakalpojumus, esam dzirdējuši sakām, ka ar viņiem līdz šim nekas nelāgs nav atgadījies un arī turpmāk viss būs kārtībā, tomēr ne mazums ir arī tādu, kuri ir piedzīvojuši sāpīgus zaudējumus. 

  Lasīt vairāk

Viss par Personīgo apdrošināšanu

Personīgā apdrošināšana piedāvā daudzpusīgu pakalpojumu klāstu, kurā ietilpst:

 • Dzīvības apdrošināšana, kas sniedz kompensāciju ģimenes locekļiem, ja kāds no ģimenes gājis bojā. Dzīvības apdrošināšana ir īpaši svarīga apgādnieka zaudējuma gadījumā, lai ģimenes locekļi var turpināt pilnvērtīgu dzīvi, izvairoties no finansiālas krīzes;
 • Nelaimes gadījumu apdrošināšana, kas nodrošina ārstniecībai un medikamentiem nepieciešamos līdzekļus, kā arī sedz izdevumus, kas rodas zaudētu darba spēju rezultātā;
 • Bērnu apdrošināšana, kas nereti nozīmē arī to, ka vismaz vienam no vecākiem uz laiku daļēji vai pilnībā jāatsakās no darba pienākumu pildīšanas. Tieši tādēļ bērnu apdrošināšana kompensē ne tikai ārstēšanās izdevumus, bet arī negūtos ienākumus;
 • Kredītsaistību apdrošināšana, kas spēj pasargāt no situācijas, kad apgādnieka nāves dēļ nākas zaudēt māju, transportlīdzekli vai kādu citu vērtīgu mantu.

Ar Personīgo apdrošināšanu Jūsu personīgā un ģimenes labklājība tiek pasargāta no izdevumiem, ko var radīt nelaimes gadījumi, smagas saslimšanas un citi apstākļi. Lai katra apdrošināšanas polise nebūtu jāiegādājas atsevišķi, pieejams Personīgās apdrošināšanas kalkulators, ar kura palīdzību nepilnas minūtes laikā iespējams noskaidrot, kāds varētu būt tieši Jums un Jūsu ģimenei piemērotākais risinājums. Jums tikai jāievada savs vecums un ienākumu līmenis, kā arī jānorāda vēl daži dati. Ar kalkulatora palīdzību iespējams noskaidrot, kāda ir Jums piemērotākā un lētākā apdrošināšana. Ja vēlaties uzzināt vairāk, izmantojiet pieteikuma formu sarunai šīs lapas sākumā – mēs labprāt sniegsim atbildes uz Jūsu jautājumiem.

Kontakti

Kāpēc apdrošināties SEB?

Mēs palīdzam saviem klientiem izvēlēties apdrošināšanu, kas nodrošinās viņiem pietiekamu aizsardzību dažādās dzīves situācijās. 

 • Profesionāļu konsultācijas
 • Plašs personīgās un ģimenes apdrošināšanas veidu klāsts
 • Individuāli un elastīgi risinājumi
 • Atbildīga aizsardzība
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.