Switch to mobile version. Augšup

Apdrošināšana bez uzkrājumu veidošanas

 • Ceļojumu apdrošināšana

  Ceļojumu apdrošināšana

  Ceļojums ir paredzēts atpūtai, tādēļ rūpes par negaidītām situācijām piedāvājam uzticēt mūsu sadarbības partnerim - Compensa Vienna Insurance Group ADB. Ceļojumu apdrošināšana sedz izdevumus, kas saistīti ar lidojuma aizkavēšanos, bagāžas pazušanu, ārstniecības pakalpojumu izmantošanu, jurista pakalpojumiem, dokumentu nozaudēšanu gadījumos un citus.

  Lasīt vairāk

 • Nelaimes gadījumu apdrošināšana

  Nelaimes gadījumu apdrošināšana

  Apdrošiniet sevi, lai saņemtu finansiālu atbalstu neparedzētās dzīves situācijās. Nelaimes gadījumu apdrošināšana Jums izmaksās tikai 5 eiro gadā, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu materiālu atbalstu līdz pat 3500 eiro apmērā.

  Lasīt vairāk

 • Kredītmaksājumu apdrošināšana

  Kredītmaksājumu apdrošināšana

  Finansiāla palīdzība kredītņēmējam un viņa ģimenes locekļiem mājokļa kredīta atmaksas laikā, ja rodas nopietnas veselības problēmas, kā arī dzīvības zaudēšanas vai piespiedu bezdarba gadījumos.

  Lasīt vairāk

 • Parūpējieties par saviem tuviniekiem apdrošinot savu dzīvību. Noformējiet nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi, vai arī citu apdrošināšanas segumu.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.