Switch to mobile version. Augšup

Apdrošināšana bez uzkrājumu veidošanas

 • Mājokļa apdrošināšana

  Mājokļa apdrošināšana

  Mūsu sadarbības partnera If sniegtā mājokļa apdrošināšana ļaus ikdienā justies droši un pasargās no lieliem izdevumiem dažādās neparedzētās situācijās. Turklāt apdrošināšana sedz ne tikai ugunsgrēka, plūdu vai zādzības radītos zaudējumus, bet arīdzan izmaksas, kas radušās dažādos sadzīves notikumos, piemēram, ja bērni apzīmējuši sienas vai viesību laikā tikusi sabojāta glezna.

  Lasīt vairāk

 • Auto apdrošināšana

  Auto apdrošināšana

  Mūsu sadarbības partnera If Apdrošināšana sniegtā auto apdrošināšana ļaus Jums justies droši uz ceļa, kā arī pasargās no lieliem izdevumiem dažādās neparedzētās situācijās. KASKO apdrošināšanu bez papildu maksas iespējams sadalīt 12 ikmēneša maksājumos, kā arī izmantot maiņas auto visu remonta laiku jau no pirmās negadījuma dienas. Savukārt OCTA apdrošināšana pieejama par īpaši izdevīgu cenu, ja iegādāsieties to kopā ar KASKO.

  Lasīt vairāk

 • Kredītmaksājumu apdrošināšana

  Kredītmaksājumu apdrošināšana

  Finansiāla palīdzība kredītņēmējam un viņa ģimenes locekļiem mājokļa kredīta atmaksas laikā, ja rodas nopietnas veselības problēmas, kā arī dzīvības zaudēšanas vai piespiedu bezdarba gadījumos.

  Lasīt vairāk

 • Personīgā apdrošināšana

  Parūpējieties par saviem tuviniekiem apdrošinot savu dzīvību. Noformējiet nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi, vai arī citu apdrošināšanas segumu.

  Lasīt vairāk

 • Īstermiņa ceļojumu apdrošināšana

  Īstermiņa ceļojumu apdrošināšana

  Mūsu sadarbības partnera If Apdrošināšana sniegtā īstermiņa ceļojumu apdrošināšana ļaus Jums un Jūsu ceļa biedriem justies droši atpūtas vai darba braucienā, kas nav ilgāks par 45 dienām un neparedz algotu smaga fiziska darba veikšanu. Notiekot negadījumam, pieejams diennakts palīdzības tālrunis. Turklāt If Apdrošināšana atlīdzina medicīniskos un ceļojuma atcelšanas vai pārtraukšanas izdevumus Covid-19 dēļ.

  Lasīt vairāk

 • Ilgtermiņa ceļojumu apdrošināšana

  Ilgtermiņa ceļojumu apdrošināšana

  Ceļojums ir paredzēts atpūtai, tādēļ rūpes par negaidītām situācijām piedāvājam uzticēt mūsu sadarbības partnerim - Compensa Vienna Insurance Group ADB. Ceļojumu apdrošināšana sedz izdevumus, kas saistīti ar lidojuma aizkavēšanos, bagāžas pazušanu, ārstniecības pakalpojumu izmantošanu, jurista pakalpojumiem, dokumentu nozaudēšanu gadījumos un citus.

  Lasīt vairāk

 • Nelaimes gadījumu apdrošināšana

  Nelaimes gadījumu apdrošināšana

  Apdrošiniet sevi, lai saņemtu finansiālu atbalstu neparedzētās dzīves situācijās. Nelaimes gadījumu apdrošināšana Jums izmaksās tikai 5 eiro gadā, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu materiālu atbalstu līdz pat 3500 eiro apmērā.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.