Iemāciet atbildību
jau no agra vecuma
SEB Skolu vēstnešu programma

Finanšu pratības programma vidusskolēniem, kuras ietvaros norisināsies apmācības par dažādām tēmām, tostarp finanšu pratību un bankām. Skolēni kļūs par savas klases finanšu pratības ekspertiem un varēs apmācīt arī klases biedrus. Katram dalībniekam būs savs mentors no SEB bankas kurš atbalstīs skolēna personīgo attīstību. Norises laiks: no 2023. gada novembra līdz 2023. gada jūnijam.

Uzzināt vairāk

Praktiski uzdevumi par finanšu pratību, kurus paveikt kopā ar bērnu

Komplekts junioriem par brīvu

7 – 17 gadus veciem jauniešiem
Bērna pirmajiem soļiem finanšu pasaulē, neradot liekas izmaksas vecākiem
Neierobežoti bezmaksas pārskaitījumi
Mastercard norēķinu karte
1.
Konta atvēršana tikai trīs vienkāršos soļos
2.
Ja bērnam ir 7 – 15 gadi

Bērna vecākam vai citam pārstāvim jādodas uz filiāli:

  • Līdzi jāņem gan sava, gan bērna pase vai eID karte.
  • Bērna dzimšanas apliecība vai cits pārstāvību apliecinošs dokuments nepieciešams gadījumā, ja vecākam vai citam pārstāvim līdzi ir tikai eID karte vai vecāka pasē nav ieraksta par bērnu.
3.
Ja jaunietis ir 16 – 17 gadus vecs

No 16 gadu vecuma jaunietis drīkst sevi pārstāvēt viens pats, tāpēc, līdzi ņemot pasi vai eID karti, jaunietis uz filiāli var doties vienatnē.

Kontu filiālē var atvērt arī jaunieša vecāks vai cits pārstāvis:

  • Līdzi jāņem gan sava, gan bērna pase vai eID karte.
  • Jaunieša dzimšanas apliecība vai cits pārstāvību apliecinošs dokuments nepieciešams gadījumā, ja vecākam vai citam pārstāvim līdzi ir tikai eID karte vai vecāka pasē nav ieraksta par bērnu.

Lai kā mobilās lietotnes un internetbankas autentifikācijas līdzekli saņemtu Smart-ID, nepilngadīgajam uz filiāli jānāk kopā ar vecāku vai citu pārstāvi. Nepilngadīgajiem jauniešiem, kuri kontu atver vienatnē, kā autentifikācijas līdzekli piešķirsim kodu kalkulatoru.

Pievienojies mums